19 vysokoškolských účesov pre chlapov

Vždy vyzerať čo najlepšie na vysokej škole môže pôsobiť trochu skľučujúco. Chcete niečo trendové a štýlové, ale nenáročné na údržbu a odlišné od ostatných. Našťastie ešte nemáte prácu a máte úplnú voľnosť pri skúmaní mnohých skvelých vysokoškolských účesov pre chlapcov, ako je podrezanie, pompadour, bočná časť alebo dokonca mužský vrkoč.

Najlepšie vysokoškolské účesy pre mužov

Nižšie sme zostavili niektoré z najhorúcejších účesov a účesov pre vysokoškolákov. Pozrite sa na tieto úžasné účesy z vysokej školy a inšpirujte sa na ďalšiu cestu do holičstva!

Short Comb Over with Fade

Účes College Boy

Tento stredne dlhý strih je ideálny pre rýchlu rannú rutinu. Do vlasov zapracujte pomádu a pomocou kefy natočte vlasy smerom do strany.

Dlhý, voľný hrebeň s kužeľovým vyblednutím a odieraním

Účes College Boy

Vysoký kontrast medzi bokmi a topom je v dnešnej dobe trendovou voľbou pre mužov. Tu sú vlasy česané do strany bez použitia akéhokoľvek stylingového prípravku. Zvážte akékoľvek z týchto vyblednutí ako alternatívnu možnosť pre strany.

Faux Hawk s textúrou

Účes vysokoškoláka

Umelý jastrab je pre mužov stále módnym štýlom. Fohawk je univerzálny v tom, že sa dá nosiť ako strapatý alebo čistý vzhľad.

Posádka vystrihnutá s nízkym vyblednutím

Účesy pre chlapcov z vysokej školy

Ak hľadáte účes s jednoduchou údržbou, už nehľadajte. Strih posádky je kratší štýl, ktorý je ľahký, ale napriek tomu vhodný pre všetky príležitosti.

Long Curly Afro

Vlasy pre chlapcov z vysokej školy

Toto „fro“ je odvážny vzhľad, ale okamžite vás vyčlení z davu ako jednotlivca s nejakým serióznym štýlom.

Bočné zametanie a vysoké vyblednutie

Účesy pre chlapcov z vysokých škôl

Krátke zrážky pre mužov sa dajú ľahko ovládať a toto bočné zametanie sa nelíši. Tento strih vyzerá mimoriadne čisto, najmä ak je spárovaný s vysokým vyblednutím po stranách. Vrháme do päť hodinového tieňa, ako je tu vidieť, a garantujeme, že otočíte hlavy.

Husté česané vlasy dozadu

Účesy na vysokej škole

Hľadáte niečo, čo by sa dalo urobiť so všetkými tými vlasmi? Zvážte česanie vlasov dozadu, aby ste vytvorili malý objem a vpredu ich zdvihnite.

Tečúce strapaté vlasy

Účes vysokoškoláka

Populárnou možnosťou pre mužov s dlhšími vlasmi je nosiť ich strapaté.

Oprášte klasickými zúženými stranami

Vysokoškolské účesy pre mužov

Kefka je ideálna pre mužov s kratšími tvárami, pretože dodatočná výška vlasov predĺži tvár. Nehovoriac o tom, že je to ďalší účes, ktorý je ideálny pre všetky príležitosti, či už ste pripravení na večierok alebo podnikanie.

Chaotický moderný quiff

Účesy na vysokej škole

Jedná sa o chaotický quiff účes, ktorý je v poslednej dobe módnou možnosťou pre mužov.

Vlasy “na ježka

Vysokoškoláci

Výber správneho produktu na vlasy alebo je zásadný pre druh špičatých vlasov, ktoré chcete dosiahnuť. Vyhnite sa používaniu gélov a rozhodnite sa pre pomádu na vodnej báze s matným povrchom, ktorá dodá vašim vlasom jedinečnú perspektívu.

Hustý Quiff

Účesy na vysokej škole

Podobne ako pompadour, quiff má vpredu veľký objem a ponúka moderný vzhľad starého vzhľadu. Tu je štýlovo vyzerajúci quiff účes pre mužov, ktorí majú hrubšie vlasy.

Buzz Cut s line up

Strih na vysokej škole

Bzučivý strih je účes, ktorý sa ľahko udržiava, zatiaľ čo zostava zanechá vaše vlasové línie ultra čisté a dobre tvarované.

Bočné vlasy so zúženým zúžením

Účesy na vysokej škole

Vysoké vyblednutie pokožky a textúrovaná plodina

Vysoké vyblednutie pokožky a textúrovaná plodina

Hrebeň s Fringe

Účes College Boy

Strapaté vlasy s vysokým leskom a strniskom

Účesy na vysokej škole

Dlhý quiff

Účesy na vysokej škole

Stredne dlhé kučeravé vlasy

Účesy na vysokej škole