31 vlnitých účesov pre mužov

Ste zvedaví na najlepšie vlnité účesy pre mužov? Takmer všetky klasické a moderné pánske účesy fungujú s vlnitými vlasmi; v skutočnosti sú vlny skvelé pri pridávaní textúry, pohybu a objemu k najlepším účesom. Vieme však, že vlnité vlasy môžu byť niekedy ťažko upraviteľné alebo strihateľné, aj keď máte na mysli konkrétne vlnité zrážky. Na rozdiel od kučeravých vlasov vlnité vlasy rastú rovne a ako rastú, nadobúdajú vlnitú formu. To môže byť frustrujúce pre mužov a chlapcov, ktorí uprednostňujú dlhé vlasy pred krátkymi, ale nevedia nájsť vlnité účesy, ktoré milujú.

Našťastie pre vás sme urobili výskum za vás a našli sme rôzne štýlové účesy pre mužov s vlnitými vlasmi. Pozrite sa na štýlové dlhé a krátke účesy pre vlnité vlasy v roku 2021. Zabezpečili sme zahrnutie niektorých z dnešných najnovších trendov, ako sú textúrované orezanie, rozčesanie, hladký chrbát a quiff. Tieto trendové účesy úplne spôsobia revolúciu v tom, ako si chlapi upravujú svoje vlnité vlasy!

Vlnité účesy pre mužov

Najlepšie účesy pre mužov s vlnitými vlasmi

Vlnité vlasy ponúkajú jedinečnú textúru, akú žiadny iný typ vlasov nedokáže. Spolu s objemom, pohybom a prirodzeným tokom môžu vlny vyzerať trendovo a cool, ak ich spojíte so správnymi štýlmi strihu. Obzvlášť sa nám páči kombinácia vlnitých okrajov a krátkych štruktúrovaných plodín ako dva z najlepších účesov pre mužov.

Cool zrážky pre mužov s vlnitými vlasmi - dlhé vlnité strapce + nízke zúženie

Podobne sa zdá, že vlnitý hrebeň je v dnešnej dobe veľmi obľúbenou voľbou v holičstve. Ak však dávate prednosť nejakej dĺžke, dlhé vlnité účesy sú vždy vo veľkom štýle. Bez ohľadu na to, aký vzhľad si vyberiete, dôležité je pri úprave používať správny prípravok na vlasy.

Najlepšie účesy pre mužov s vlnitými vlasmi - hrubé vlnité vlasy na vrchu + vyblednutie pokožky + zostava

Ako upraviť vlnité vlasy

Trik, ako upraviť mužské vlnité vlasy, je mať dobrý produkt. Ak chcete hladký a lesklý povrch, odporúčame silnú, najlepšie hodnotenú pomádu. Ak však chcete textúrovaný, matný povrch, mali by ste použiť vosk na vlasy alebo hlinu.

Na úpravu vlnitých vlasov postupujte podľa týchto pokynov:

  1. Uistite sa, že sú vaše vlasy čisté a mierne vlhké. Po horúcej sprche vždy odporúčame styling.
  2. Začnite dôkladným nanesením produktu na pánske vlasy a rovnomerne ho rozotrite. V prípade hustých, krátkych vlnitých vlasov sa uistite, že ste prenikli na povrch a vlasy natreli do hĺbky, aby ste skrotili svoje nepoddajné pramene. Pri dlhších vlasoch sa zamerajte na konce prameňov, aby ste predišli krepovateniu a udržali si kontrolu.
  3. Potom pomocou hrebeňa alebo rúk získajte požadovaný vzhľad. Ak chcete mať úhľadný a štruktúrovaný vzhľad, prejdite si hrebeňom vlasy. Ak chcete mať chaotický štýl, použite prsty.
  4. Akonáhle dosiahnete požadovaný vlnitý účes, trochu tepla. Použitím fénu na nízke teploty môžu chlapci minimalizovať krepovatenie vlasov a maximalizovať ich držanie, a tak dosiahnuť vzhľad, ktorý vydrží celý deň..

Ako upraviť vlnité vlasy - vyblednutie vlnitých vlasov

S toľkými vlnitými účesmi moderných mužov, krátkymi aj dlhými, by ste nikdy nemali mať pocit, že si nemôžete vyberať z dobrých štýlov. Opäť platí, že zatiaľ čo vlny je ťažké zvládnuť a skrotiť, prirodzená textúra vašich vlasov môže skutočne dodať každému účesu jedinečný nádych. Ide len o to, nájsť pre seba ten správny vzhľad.

Ukážeme vám najlepšie vlnité účesy a strihy, aby vyhovovali dĺžke, typu a štruktúre vlasov akéhokoľvek chlapa.

Vlnitý hrebeň nad vyblednutím + tvrdá časť + brada

Vlnitý hrebeň nad vyblednutím + tvrdá časť + brada

Ak hľadáte vzhľad, ktorý kombinuje to najlepšie z klasiky a moderny – alebo ten, ktorý vyzerá rovnako profesionálne ako elegantne – je ťažké pokaziť tento vynikajúci hrebeňový a vyblednutý účes. Tvrdá časť dodáva nádych klasického zdokonalenia, ale vlnité vlasy v kombinácii s moderným hrebeňom dokonale upravujú účesy. Krátke, dobre udržiavané fúzy dodávajú rovnováhe a spájajú to všetko dohromady.

Zvlnený zvršok s textúrou + podrezanie + zarovnanie

Zvlnený zvršok s textúrou + podrezanie + usporiadanie v rade

Toto je trochu nový pohľad na klasický strih posádky, ktorý zahŕňa krátke vlasy po stranách a dlhšie vlasy na vrchu. Na vytvorenie tohto vlnitého štruktúrovaného účesu budete potrebovať vlasy dlhé asi dva až štyri palce a môžete sa rozhodnúť pre vyblednutie strán alebo ich ponechanie jednej dĺžky na podrezanie. Tento štýl je najlepší pre mužov, ktorí majú hrubšie vlnité vlasy; dobrá pomáda môže pomôcť zaistiť zdvih a držanie, ktoré potrebujete na udržanie celého dňa.

Nízke vyblednutie pokožky + krátke vlnité hladké späť

Nízke vyblednutie pokožky + krátke vlnité hladké späť

Toto je obľúbený štýl medzi mužmi, ktorí majú prirodzene vlnité vlasy, a je možné ho vytvoriť s tenkými alebo hustými vlasmi. Vlasy na vrchu by mali mať dĺžku od dvoch do troch palcov a vlasy vzadu by sa mali postupne zužovať do nízkej plešatej farby. Ak chcete vytvoriť úhľadný chrbát s textúrou, pridávajte po troche pomády, kým nebudete mať požadovanú definíciu, potom rukami (s trochou pomády) zatlačte a prečešte vlasy..

Zvlnený quiff s textúrou + vyblednutie

Zvlnený quiff s textúrou + vyblednutie

Quiff je jedným z najhorúcejších účesov pre mužov súčasnosti. Je ľahké ho vytvoriť za pár minút, než vyrazíte von, najmä ak začnete s takým úžasným strihom. Vlasy na vrchu sú dlhé tri až päť palcov a vyblednuté strany sú nízke a super krátke na vyblednutie pokožky dookola. Ak chcete tvarovať vlnitý quiff s textúrou, naneste ľahkú pomádu a oddeľte jednotlivé vlny končekmi prstov. Potom postupne potiahnite tieto textúrované sekcie dopredu a vytvorte vpredu kľučku podpisu.

Vlnitý faux Hawk + podrezanie

Vlnitý faux Hawk + podrezanie

Niekedy len chcete urobiť vyhlásenie bez toho, aby ste boli príliš nadšení, a presne to dokáže tento vlnitý účes z umelého jastraba. Tradičné podrezanie po stranách zanecháva široký pás vlasov od čela po chrbát. Môžete tu hrať s rôznymi dĺžkami, ale ideálne sú tri až štyri palce. Pridajte trochu pomády, hliny alebo vosku v závislosti od štruktúry vašich vlasov a pomocou prstov oddeľte jednotlivé vlny a vyčešte vlasy smerom hore a dozadu..

Bočná časť vlnité vlasy + podrezané blednutie + zostava

Side Party vlnité vlasy + podrezané blednutie + zostava

Ak chcete vzhľad, ktorý je čiastočne rozcuchaný a čiastočne rafinovaný, tento účes s vlnitou bočnou časťou je perfektný. Ostré čiary okolo chrámu, čela a línie vlasov sú jasne definované pre svieži tvar. Bočná časť je navyše štylizovaná voľne a ležérne s rozcuchanými vlnami na vrchu. Styling tohto rozdeleného účesu doma je dosť jednoduchý. Stačí použiť matný stylingový krém na vlasy a nechať všetko rozcuchané a rozstrapatené s malou časťou na jednu stranu.

Krátka textúrna plodina + bočné strmé strapce + vysoké vyblednutie

Krátka textúrovaná plodina + bočné strmé strapce + vysoké vyblednutie

Tento štýl znamená silu a sexicu a je ľahké ho dosiahnuť sami pomocou správnych strihových a stylingových produktov. Nechajte vrchol vlasov stredne dlhý – kdekoľvek od dvoch do troch palcov – s vysokým blednutím na chrbte a bokoch. Potom stylingovou hlinkou, krémom alebo voskom vpredu vmasírujte vlnité vlasy na stranu a voľne ich prečesávajte cez zvyšok..

Vlnitý účes s dlhými vrstvami

Vlnitý účes s dlhými vrstvami

Toto je klasický vzhľad pre mužov, ktorí uprednostňujú dlhé vlnité vlasy. Je ľahké ich upravovať a udržiavať, a je to perfektný prechodný štýl, ak ste sa rozhodli nechať si narásť vlasy. V ideálnom prípade budete chcieť mať vlasy vzadu len po ramená. Stačí vynikajúci svetlo držiaci stylingový krém alebo hlina na oddelenie a definovanie vĺn, pričom ich držíte na mieste po celý deň..

Textúrované uhlové strapce + nízke zúženie

Textúrované uhlové strapce + nízke zúženie

Tento odvážny štýl je ideálny na vytvorenie objemu, ak máte tenké alebo jemné vlasy. Vlasy vpredu sú hrubšie a dlhšie ako inde na hlave a nízke vyblednutie začína veľmi postupne tesne nad ušami. Všetko, čo je na úpravu tohto uhlového strapca potrebné, je dobrý krémový alebo kučeravý zvýrazňovač (v závislosti od typu vlasov) a pár minút na umiestnenie jednotlivých prameňov vlasov presne tam, kde ich chcete mať..

Dlhé vlnité vlasy + fúzy

Dlhé vlnité vlasy + fúzy

Spojenie stredne dlhých až dlhých vlasov s bradou je jednoducho jedným z najhorúcejších pánskych účesov pre mužov s vlnitými vlasmi. Rovnako ako ostatné dlhé vrstvené vlnité účesy, vlasy by mali mať dĺžku od troch do šiestich palcov a mali by byť nastrihané do vrstiev, aby sa zvýšil objem, tok a definícia. Použite svoj obľúbený prípravok na úpravu vlasov a upravte vlasy tak, aby spredu prechádzali na jednu stranu a jemne ich zatočili. Krátke fúzy jednoducho spájajú vzhľad a vytvárajú robustnejší vzhľad.

Krátke, hrubé vlnité vlasy na vrchu + vysoká lysina

Krátke, hrubé vlnité vlasy na vrchu + vysoká lysina

Krátke účesy sú pre chlapcov vždy trendy a najlepšie na tom je, ako sa dajú tieto strihy ľahko nastajlovať. V skutočnosti veľká časť štýlu začína v holičskom kresle so stredným vyblednutím, ktoré je po stranách a chrbte zúžené až k pokožke. Plešatý fade naozaj zvýrazňuje krátke, ale na vrchu silné vlnovky. Rovnako ako strih posádky, aj tento štruktúrovaný účes má nízke nároky na údržbu a ľahko sa upravuje len s malým množstvom matnej pomády alebo hliny..

Chaotický vlnitý okraj + nízke zúženie

Chaotický vlnitý okraj + nízke zúženie

Okrajové účesy sú práve teraz módne, takže ak idete na tento look, dávajte pozor. Nízke zúženie je čerstvé, má čistý strih a ľahko sa udržiava. Ak si chcete doma vytvoriť ofinu, spracujte si dobrý vlasový prípravok cez vlasy, od korienkov po končeky. Potom vytiahnite všetky vlasy dopredu a nechajte ich rozstrapatené a rozstrapatené, aby ste dosiahli ležérny, sexy vzhľad. Cieľom by mal byť bezstarostný, vetrom rozfúkaný pohľad.

Rozcuchané vlnité stredne dlhé vlasy

Rozcuchané vlnité stredne dlhé vlasy

Dlhé vlnité vlasy + plná brada

Dlhé vlnité vlasy + plná brada

Dlhý vlnitý účes + tok

Pánske vlnité účesy

Krátke vlnité bočné vlasy + oholené strany + hrubá brada

Krátke vlnité bočné vlasy + oholené strany + hrubá brada

Hrubý zvlnený crop top + vysoký drop fade

Hrubý zvlnený orezaný top + vyblednutie pri vysokých kvapkách

Zúženie vysokého kužeľa + tvar hore + vlnitý vrch

Zúženie vysokého kužeľa + tvar hore + vlnitý vrch

Hustý zvlnený sčesaný chrbát a bedrová brada

Hustý vlnitý slinutý chrbát a bedrová brada

Krátke vlnité strapce + zúžené strany

Krátke vlnité strapce + zúžené strany

Vlnité česané vlasy na chrbte + slabnutie pokožky

Vlnité česané vlasy na chrbte + slabnutie pokožky

Krátke vlnité vlasy + vyblednutie pokožky + plná brada

Krátke vlnité vlasy + vyblednutie pokožky + plná brada

Messy Wavy Quiff + Undercut

Messy Wavy Quiff + Undercut

Vysoká plešatosť a prírodné vlny

Vysoká plešatosť a prírodné vlny

Fade s nízkym poklesom pokožky + zvlnené vlasy na vrchu + fúzy

Nízka strata farby pokožky + zvlnené vlasy na vrchu + fúzy

Vlnitý moderný quiff + krátke strany

Vlnitý moderný quiff + krátke strany

Husté kučeravé vlasy + nízka plešatosť

Husté kučeravé vlasy + nízka plešatosť

Rozstrapatené vlnité vlasy s textúrou na vrchu + krátke zúžené strany

Rozstrapatené vlnité vlasy s textúrou na vrchu + krátke zúžené strany