35 zrážok s pánskou textúrou

Textúrované účesy sa rýchlo stali jedným z najobľúbenejších pánskych účesov. Zatiaľ čo kedysi boli pánske štruktúrované účesy považované za rebelské, pánske textúrované vlasy sú dnes považované za moderné a trendy. Či už chcete strih s dlhou alebo krátkou textúrou, v ponuke je množstvo štýlových strihov a štýlov. Pri krátkych vlasoch budete chcieť vyskúšať vyblednutie alebo podrezanie po stranách pomocou štruktúrovaného strihu, strapcových alebo bodavých vlasov. Na stredné až dlhšie vlasy bude dobre vyzerať štruktúrovaný quiff, rozčesaný alebo rozstrapatený strapatý účes.

Najlepšie na tom je, že štruktúrované účesy dobre fungujú s hustými, rovnými, tenkými, vlnitými alebo kučeravými vlasmi. V skutočnosti textúrovanie vlasov môže využiť váš jedinečný typ vlasov a dodať im štýlový nádych. Nižšie nájdete najlepšie účesy pre pánske textúry a tiež rôzne spôsoby, ako dodať svojim vlasom textúru a upraviť tieto štýlové účesy pre chlapcov..

Najlepšie pánske zrážky s textúrou

Najlepšie textúrované účesy pre mužov

Tu sú najlepšie štruktúrované účesy pre mužov na základe najlepších trendov pánskych vlasov za rok. Bez ohľadu na to, aký máte typ vlasov – krátke alebo dlhé, kučeravé alebo rovné, jemné alebo hrubé – pre vás je perfektné textúrované vyblednutie alebo podrezanie a účes. Obzvlášť trendové sú strihy s textúrami a strapaté účesy.

Nájdete tu niektoré z našich absolútnych obľúbených (spolu s niektorými radami týkajúcimi sa stylingu), ale nezabudnite, že pokiaľ ide o štruktúrované vlasy, neexistujú žiadne skutočné pravidlá. Nižšie uvedené textúrované strihy a štýly môžete kombinovať alebo kombinovať, kým nenájdete vzhľad, ktorý predstavuje vašu osobnosť a jedinečný zmysel pre štýl.

Krátke textúrované vlasy

Krátke textúrované vlasy pre mužov - High Skin Fade + špičatý štruktúrovaný top

Existuje mnoho spôsobov, ako dosiahnuť sexi krátke štruktúrované vlasy, či už je váš klasický vzhľad strih s posádkou, krátke hroty alebo dokonca niečo viac z Ivy League. Napriek tomu, že každá z nich je vhodná pre kratšie vlasy, nezabúdajte, že na to, aby ste získali strapatý vzhľad s prirodzenou povrchovou úpravou, budete potrebovať aspoň dva palce..

Krátke textúrované vlasy pre mužov - vysoký plešatý efekt + strih štruktúrovanej posádky + tvar hore

Posádka je na vrchu dlhšia a klesá do zúženia alebo vyblednutia pokožky. Na výrazné krátke vlasy si rozhodne zaobstarajte vysokú lysinu alebo žiletku s oholenými bokmi. Tento vzhľad vám môže pomôcť rozstrapatenie vlasov na vrchu pomocou matnej pomády alebo vosku.

Pánsky strih s krátkou textúrou - stredný plešatý efekt + zostava + krátke bodavé vlasy + brada

Krátke hroty sa dajú ľahko vytvoriť aj s malým množstvom stylingového produktu. Jednoducho naneste výrobok so silnou fixáciou a vytvarujte hroty v ľubovoľnej veľkosti a smere, s ktorým by ste chceli, s možnosťou získať umelého jastraba. Dokonca aj účesy Ivy League sa dajú premeniť na niečo štruktúrované a trendy. Naneste svoj výrobok a potom vytvorte bočný pohľad na prirodzený povrch.

Stredne štruktúrované vlasy

Vlasy so strednou textúrou - stredné zúženie + krátky hrebeň s textúrou

Stredne štruktúrované vlasy sa najľahšie upravujú a poskytujú vám najviac možností. Textúrovaný hrebeň, umelý jastrab, mohawk, quiff alebo pompadour zvládnete za pár minút.

Cool stredne dlhé účesy s textúrou pre mužov - hrubé česané vlasy na chrbte + nízke zúženie

Pri štýloch, ako je pompadour a quiff, ktoré sa spoliehajú na extra objem, budete chcieť hrubú voskovú alebo hlinenú pomádu, ktorá ponúka mierne držanie. Naneste ho na sotva vlhké vlasy a pomocou prírodnej kefy na vlasy najskôr rozpohybujte vlasy správnym smerom a pomôžte rozvíjať zdvíhanie a prúdenie. Potom končekmi prstov zadajte určujúce detaily a získajte požadovaný štýl.

Stredne dlhé textúrované účesy pre chlapcov - High Fade s čiastočnými a strapatými štruktúrovanými vlasmi

Napriek tomu, že účesy pre pánske textúry môžete upravovať pomocou vlasov ľubovoľnej dĺžky, stredne dlhé štýly ponúkajú najuniverzálnejšie a najrozmanitejšie možnosti.

Dlhé textúrované vlasy

Účesy s dlhými textúrami pre mužov

Štýly s dlhou textúrou sú práve teraz neuveriteľne populárne. Ak máte vlasy po ramená alebo dlhšie a máte to šťastie, že máte prirodzenú vlnu, zvážte strih s dlhými vrstvami. Keď sa učíte, vyskúšajte ľahký stylingový krém alebo íl, naneste ho na končeky vlasov a oddeľte niekoľko sekcií, aby ste získali plážový, strapatý vzhľad..

Textúrované účesy pre mužov s dlhými vlasmi

Ak máte rovné vlasy, môžete si krém alebo pomádu naniesť aj pred zabalením vlasov do stále obľúbenejšej mužskej buchty. Nakoniec, dlhé štruktúrované vlasy sú najlepším dlhým účesom pre mužov, ktorí chcú prirodzený vzhľad.

Textúrovaný ostrihaný top

Textúrovaný ostrihaný top

Textúrovaná plodina je štýlová moderná verzia štýlov húb alebo misiek zo starej školy z konca 80. a začiatku 90. rokov. Crop top strih je najlepší pre mužov s krátkymi, hustými vlasmi. Kombináciou vyblednutých strán alebo vysokého podrezania a veľmi krátkeho účesu navrchu ponúka crop top ľahko získateľný vzhľad v jednoduchom štýle..

Strih s textúrovanou plodinou - nízky plešatý efekt + krátky textúrovaný top

Jednoducho povedané, je to dlhšia a hrubšia verzia rušného strihu s výraznejším vyblednutím. Pre väčší kontrast odporúčame vysoké vyblednutie pokožky po stranách a chrbte. Akonáhle máte strih, naneste matnú pomádu alebo vosk a pokazte ho, aby vyzeral chladne, ležérne.

Textured Fade

Pánsky vyblednutý strih s textúrou - klasický zúžený strih + moderný quiff + krátka brada

Účes s vyblednutou textúrou vyzerá najlepšie na štýloch krátkych a stredne dlhých. Tento klasický zúžený zostrih na bokoch vyžaduje nožnicový strih, aby sa vytvorila dokonalá zmes. Vlasy na vrchu musia byť dlhšie, aby nedošlo k stretu s bokmi a chrbtom. Ako konzervatívny obchodný profesionálny účes vyzerá textúrované vyblednutie dobre podľa mnohých súčasných trendov.

Krátke textúrované vyblednuté účesy pre mužov

Majte na pamäti, že existuje mnoho rôznych typov vyblednutých účesov-či už chcete vysoký, stredný, nízky alebo plešatý, vyblednutie ponúka svieži, čistý strih..

Strapaté vlasy s textúrou

Rozcuchané textúrované vlasy - Cool strapatý stredne dlhý pánsky účes

Rozcuchané textúrované vlasy sú v dnešnej dobe neuveriteľne populárne, ale nie také, ktoré by vyzerali, že ste sa práve vyvalili z postele. Najlepšie textúrované strapaté účesy vyžadujú určitý styling. Tento druh štýlu funguje pre mužov s krátkymi, strednými alebo dlhými vlasmi a ide len o odstrihnutie kúskov vlasov, aby sa vytvoril rozstrapatený vzhľad a prirodzený povrch..

Krátky strapatý textúrovaný vyblednutý účes

Ak sú vaše vlasy krátke, rozhodnite sa pre hrubú hlinku alebo vosk; ak je stredne dlhý, použite matnú pomádu; a ak máte dlhé vlasy, choďte na ľahký krém, ktorý ponúka ľahké držanie a veľmi malý lesk. Naneste prípravok na vlhké vlasy, rukami si prejdite vlasy všetkými rôznymi smermi a nechajte ich uschnúť na vzduchu.

Moderné textúrované strapce

Pánske účesy s okrajmi s textúrou + vysoký oblúk

Textúrované strapce sú skvelým účesom pre mužov s kučeravými alebo vlnitými vlasmi. Pánsky okrajový účes často vyžaduje dlhšie vlasy na vrchu s krátkymi stranami. Chlapci majú možnosť vysokého alebo nízkeho zúženia a stylingu okrajových strapatých alebo pozametaných do strán..

Účesy s strapcami s textúrou + nízke zúženie

Odvážny strapatý strapec potrebuje ľahký až stredný produkt na textúrovanie vlasov, zatiaľ čo bokom uholené, hranaté strapce ležia na čele..

Štruktúrované ostré vlasy

Štruktúrované ostré vlasy pre mužov - vysoký plešatý účes + hrubý ostrý účes na vrchu

Štruktúrované ostré účesy sú aj naďalej zábavné a štýlové pre chlapcov. Ostrihané vlasy môžete udržať jemné pomocou krátkeho účesu a nízkeho zúženia, alebo môžete byť odvážne s dlhými špičatými vlasmi, vysokým plešatým blednutím a zaradením do radu. Chlapi majú tiež možnosť tvarovať svoj špičatý štýl do podoby fohawka, aby získali výrazný a nervózny vzhľad.

Štruktúrované ostré vlasy

V každom prípade budete potrebovať stredne silnú pomádu, hlinu alebo vosk s matným povrchom. Môžete mať niekoľko hrubých hrotov alebo niekoľko krátkych, špicatých. V tomto štýle je obloha skutočne limitom, takže sa nebojte experimentovať.

Textúrované podrezanie

Pánsky podrezaný textúrovaný podšikmený chrbát

Podrezané účesy sú skvelé pre štruktúrované vlasy, najmä ak uvažujete o úhľadnom chrbte, rozčesaní alebo česaní. Tieto textúrované štýly podrezaných vlasov dobre fungujú pre chlapcov, ktorí majú hrubé vlasy, ktoré majú na vrchu najmenej dva až tri palce.

Textúrované podrezanie

Všetko začína strihom; podrezanie vyžaduje, aby váš holič strihal boky vysoko a krátko, pričom vlasy navrchu nechal dlhšie. Môžete dokonca požiadať svojho stylistu o odpojený podrez, kde bude ohoľovať alebo bzučať boky a zadnú časť hlavy, aby dosiahol väčší kontrast. Ako jeden z najlepších štýlov dlhých a dlhých krátkych strán sú štruktúrované účesy, ako je štetec a pompadour, elegantné a sexy..

Textúrovaný Quiff

Moderný textúrovaný Quiff účes pre mužov - ostrihaný účes + krátke až stredne dlhé quiffové účesy navrchu

Moderný textúrovaný quiff sa stal obľúbeným pánskym účesom po celom svete. Budete potrebovať dobrý stylingový výrobok, aby bol quiff na celodenné nosenie, ale strih a štýl stoja za námahu.

Strih s dlhou textúrou a nízky vyblednutie

Bez ohľadu na to, či máte krátke alebo stredne dlhé vlasy, textúrovaný quiff je rovnako jednoduchý ako nanesenie produktu na vlhké vlasy, zametanie smerom hore štetcom a potom pomocou prstov definujte pramene. Tento vyholený účes vyzerá perfektne s mnohými rôznymi druhmi vyblednutia a pekne sa upravuje s chaotickým, prirodzeným povrchom.

Hustý textúrovaný účes

Husté textúrované vlasy - pánske účesy s melírovanými a melírovanými vlasmi

Ak máte hrubšie vlasy, potom vám ich závidí každý muž, ktorý vždy chcel nastajlovať všetky tie najskvelejšie účesy. Vďaka prirodzenému objemu sú husté štruktúrované účesy neuveriteľne jednoduché a módne, ale pri výrobkoch na vlasy budete musieť byť o niečo selektívnejší..

Najlepšie textúrované účesy pre mužov

Chlapi s hustými vlasmi potrebujú matný povrch s výrazným držaním pre úhľadné, štruktúrované štýly alebo svetlé držanie pre rozstrapatené, voľne padajúce vlasy. Začnite s malým množstvom produktu a postupne pridávajte ďalšie podľa potreby na textúrovanie hustých vlasov. Zapracujte od korienkov po končeky a pomocou prstov upravte účes s najlepšou textúrou.

Fade a textúry vlasy na vrchole

Rozcuchaný textúrovaný ostrý strapcový účes pre mužov

Vyblednutý účes s rozcuchaným štruktúrovaným účesom navrchu ponúka svieži strih a všestranný štýl. Blednutie po stranách a chrbte poskytne silný kontrast k prirodzenému štýlu vašich vlasov.

Ako pridať textúru do mužských vlasov

Najdôležitejšou súčasťou vytvárania moderného textúrovaného účesu je strih. Bez najlepších pánskych strihov budete extrémne obmedzená v účesoch, ktoré si môžete vytvoriť, a tie, ktoré vás oslovia najviac, sa môžu ukázať ako nemožné upraviť. Po dobrom strihaní v holičstve je to všetko o tom, ako používate a nanášate dobré produkty na úpravu vlasov.

Ako pridať textúru do mužských vlasov - najlepšie štruktúrované účesy pre mužov

V dnešnej dobe sú najlepšie vlasové produkty pre mužov pomády, vosky, íly a krémy. Zoznámenie sa s rôznymi druhmi výrobkov – ich držaním, leskom a konečnou úpravou – vám bude dlhou cestou k tomu, ako vám s minimálnym úsilím upraví krátke a dlhé štruktúrované vlasy. Nakoniec na dodanie textúry vašim vlasom stačí dobrý produkt s nízkym leskom alebo matnými vlasmi.

Ako štylizovať pánske účesy s textúrou

Pretože štýly s textúrou zahŕňajú prirodzenú povrchovú úpravu s objemom, pohybom a prúdením, budete sa chcieť vyhnúť výrobkom s výrazným zadržaním, ktoré vám môžu zhlukovať vlasy a spevniť vzhľad. Pomalé alebo pomalé lesklé pomády alebo vosky vám môžu naopak pomôcť pri úprave krátkych vlasov, najmä ak chcete mať strapatý vzhľad. Podobne pre stredne dlhé až dlhé účesy, ktoré vyžadujú väčší objem a splývavosť, odporúčame ľahkú až stredne silnú hlinku alebo krém..

Cool pánske textúrované účesy

Väčšina týchto produktov by sa mala aplikovať na mierne vlhké, uterákom vysušené vlasy. V prípade strapatého alebo strapatého účesu vytvorte pomocou prstov správne množstvo textúry. V opačnom prípade na úhľadnú bočnú časť použite hrebeň alebo pompadour, použite na dokonalú úpravu kefu.

Najlepšie pánske vlasové výrobky pre textúrované účesy

Tu sú najlepšie vlasové produkty na úpravu štruktúrovaných účesov pre mužov. Nezabudnite, že na krátke textúrované vlasy si zaobstarajte stredne silnú pomádu alebo vosk, zatiaľ čo na stredne dlhé až dlhé štruktúrované účesy sa hodí ľahká až stredne pevná hlina alebo krém. Sila držania závisí aj od toho, aké máte husté, vlnité alebo kučeravé vlasy.

Náhľad Hodnotenie produktu Cena
Suavecito Pomade Matte (bez lesku) Formula 4 oz, 1 balenie - Pomáda na stredne dlhé vlasy pre mužov - Matná pasta na vlasy s nízkym leskom pre účesy s prírodnou textúrou Pomáda Suavecito Pomade Matte (bez lesku), 4 oz, 1 balenie – stredná fixácia na vlasy pre mužov – nízka… 6 079 recenzií 13,72 dolárov Kúpte teraz
Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz 3 870 recenzií 23,00 dolárov Kúpte teraz
Layrite Prírodný matný krém, základný, biely, jemná krémová sóda, 4,25 Oz Layrite Prírodný matný krém, základný, biely, jemná krémová sóda, 4,25 Oz 4 931 recenzií 20,50 dolára Kúpte teraz
Clay na vlasy pre mužov | Hladká vikingská hlinená pomáda na matný povrch & amp; Silné držanie (2 unce) - nemastné & Stylingový íl bez lesku - pánsky výrobok na vlasy bez minerálnych olejov Clay na vlasy pre mužov | Hladká vikingská hlinená pomáda na matný povrch & Silné držanie (2 unce) – nemastné… 3 777 recenzií 13,97 dolárov Kúpte teraz

Nechajte sa ostrihať textúrou

Ak chcete získať ďalšie štýly a nápady na strih, pozrite sa na náš zoznam najlepších pánskych účesov roka. Či už máte kučeravé, vlnité, husté alebo tenké vlasy a chcete si dať štýl quiff, pompadour, hrebeň, faux hawk, crop top alebo strapatý štýl, sú tu pre vás hot strihy a štýly!