37 najlepších účesov Caesar pre mužov

Účes Caesar môže byť jedným z najlepších krátkych účesov pre mužov. Predtým, ako bol v 90. rokoch populárny, predstavil Caesarov rez Julius Caesar z Rímskej ríše, od ktorého je názov odvodený. Pánske účesy Caesar vyžadujú krátke vlasy po celom obvode, aj keď vám ofina alebo ofina môžu byť dlhé a mali by byť upravené tak, že vlasy budete česať dopredu. Väčšina chlapcov tiež spáruje strih so zúžením alebo podrezaním na bokoch a na chrbte, aby bol v trendovom štýle nenáročný na údržbu..

Vďaka svojej jednoduchosti a schopnosti zakryť vypadávanie vlasov alebo ustupujúcu vlasovú líniu je účes Caesar skvelou voľbou pre mužov, ktorí môžu mať plešatenie alebo tenké vlasy. Od krátkych po dlhé alebo od klasických po moderné – tu sú najlepšie Caesar strihy pre mužov, ktoré si môžete vyskúšať práve teraz!

Účes Caesar

Čo je to účes Caesar?

Účes Caesar je krátky pánsky strih, ktorý má po stranách a na chrbte ostrihané vlasy a vpredu krátke strapce. Nazývať tieto ofiny je náročné, ale predná časť vlasov je vykartáčovaná dopredu, aby pokryla najvyššiu časť vášho čela, keď sa ostriháte. Navyše, väčšina chlapcov rada získava zúženie alebo podrezanie po stranách, aby priniesla svieži strih s nízkymi nárokmi na údržbu.

Caesar Cut

V posledných rokoch boli zavedené moderné úpravy strihu, ktoré poskytujú osviežujúci dojem z originálu. Prečítajte si o rôznych variáciách, než sa odhodláte k jednému štýlu pred druhým, pretože niektoré verzie sú pre konkrétne typy vlasov lichotivejšie než ostatné.

Klasický Caesar účes

Ak ste zvyknutí miznúť u holiča a chcete niečo trochu iné, tento účes je dobrou voľbou, pretože funguje dobre so všetkými rôznymi druhmi vyblednutia. Jediné, čo musíte svojmu holičovi povedať, je, že chcete mať krátky účes a tento štýl bude vyzerať štýlovo, moderne a trendovo..

Moderný účes Caesar

Ako sa nechať ostrihať Caesarom

Keď sa nechávate strihať Caesarom prvýkrát, zadajte konkrétnu verziu, ktorú chcete. Pretože si môžete vybrať z mnohých možností, je dôležité vopred načrtnúť svoje očakávania.

Najlepšie nápady na účes Caesar

Váš holič vie, ako zaobchádzať so skutočným účesom, ale poskytnutím pokynov vám zaistí, že skončíte s preferovaným vzhľadom. Pre tých, ktorí si chcú vyskúšať strihanie vlasov sami, je dosiahnutie Caesarovho strihu pomerne jednoduché..

Pánsky účes Caesar

Na vrch vlasov budete potrebovať krátke množstvo – čokoľvek pod dva palce nebude fungovať, takže ak tam ešte nie ste, nechajte si vlasy narásť, než sa pustíte do tohto strihu. Keď sú vaše vlasy pripravené, pomocou sady spoľahlivých a kvalitných zastrihávačov zastrihnite vlasy na temene hlavy na požadovanú dĺžku..

Krátky strih Caesar s vyblednutým účesom na bokoch a chrbte

Niektorí muži uprednostňujú zúžený vzhľad, zatiaľ čo iní radi nechávajú trochu väčšiu dĺžku. Akonáhle si ostriháte vlasy na temene hlavy, zastrihnite vlasy po stranách a vzadu.

Krátky účes Caesar Cut Fade

V závislosti od vašich preferencií a strihu, na ktorý sa zameriavate, budete mať strany a chrbát kratšie ako vlasy na vrchu, alebo necháte všetko v jednej súvislej dĺžke. Keď sa chystáte na zúžený vzhľad, jednoduchým pravidlom, ktoré je potrebné dodržať, je zvoliť si číslo jedna alebo dve na bokoch a vzadu, ak ste nechali číslo tri alebo štyri hore s nožničkami..

Cool Caesar Cut Fade

Účesy Caesara

Výber najlepšieho účesu Caesar do značnej miery závisí od vašich preferencií. Niektorým mužom sa páči klasický vzhľad, zatiaľ čo iní chcú skúsiť odvážnejšiu variáciu. Bez ohľadu na to, ktorý si vyberiete, budete vyzerať sofistikovane a užijete si jednoduchosť úpravy tohto strihu.

Najlepšie účesy Caesar

Caesar Fade

Vďaka klasickým prvkom Caesar a modernému svetlu je Caesar Fade perfektnou voľbou pre mužov, ktorí chcú vyniknúť všetkými najlepšími spôsobmi. Na vytvorenie tohto strihu oholí holič štandardne vyblednutie chrbta a bokov hlavy, pričom na vrchu ponechá určitú dĺžku. Tento vzhľad je dosiahnuteľný bez ohľadu na to, aké krátke sú vaše existujúce vlasy alebo váš typ vlasov, pretože je vhodný pre takmer každého.

Caesar Cut Fade

Caesar Taper Fade

Krátky Caesar Cut Fade

Krátky strih Caesar

Ak dávate prednosť udržaniu úhľadne upravených vlasov, krátky strih Caesar vám predstaví nový pohľad na váš štandardný strih podľa výberu. Kombinácia strihu posádky s nádychom rozpoznateľných Caesarových treskov je dobrou alternatívou, ak sa chcete zdržať objatia tradičného strihu po celej dĺžke..

Krátky strih Caesar

Krátky účes Caesar

Krátky účes Caesar Fade

Dlhý Caesarov rez

Muži, ktorí majú radi úpravu vlasov, budú milovať dlhý strih Caesar. Tento strih, ktorý má zúžené boky a textúrovanú dĺžku na vrchu, sa ľahko upravuje a dokonca sa časom aj udržiava. Pretože chrbát a boky sú väčšinou vyblednuté, stačí si urobiť starosti a nájsť perfektný spôsob, ako si prehladiť vlasy na čele a môžete ísť..

Dlhý Caesarov rez

Účes s dlhým Caesarom

Nízky Caesar Cut

Ak chcete mať uhladenejšiu a profesionálnejšiu variantu, vyberte si nízky strih Caesar. Hlavnými prvkami tohto strihu sú vyblednutý chrbát a boky spárované s orezanými vlasmi na vrchu. Krátka dĺžka uľahčuje úpravu a budete pôsobiť mužne aj moderne.

Nízky Caesar Cut

Caesar s Taperom

Ak ste zamilovaní do klasických prvkov účesu Caesar, ale chcete niečo aktualizovanejšie, rozhodnite sa pre Caesar so zúžením a získajte to najlepšie z oboch svetov. Táto modernizovaná verzia, ktorá má rovnakú celú dĺžku ako tradičný strih, má vyblednuté strany, vďaka ktorým máte čistší povrch..

Caesar Taper

Účes v štýle Caesar

Vyzerajte ako Liam Hemsworth s novým účesom v štýle Caesar. Jedna z najobľúbenejších možností, tento strih je vytvorený vyblednutím bokov a zadnej časti vlasov, pričom zostriháte zostávajúcu dĺžku navrchu. Pri úprave s použitím textúrovaných produktov je konečný vzhľad sexy a lichotivý.

Účes v štýle Caesar

Klasický účes Julius Caesar

Keď ste v Ríme, zvoľte si klasický strih Juliusa Caesara. V prípade tohto strihu váš kaderník zastrihne vlasy na rovnakú dĺžku pozdĺž chrbta, bokov a prednej časti, aby vytvoril jednotný štýl. Jednou z najľahších možností údržby je, že si budete môcť umyť vlasy a vyraziť priamo z dverí. V konečnom dôsledku klasický Caesar strih vyzerá mužne a drsne pre rafinovaný rímsky účes.

Účes Julius Caesar

Moderný Caesar

Moderný Caesar je skvelou voľbou pre mužov, ktorí chcú posunúť svoje vlasy na vyššiu úroveň. Porozprávajte sa so svojim holičom o tom, ako chcete dosiahnuť tento strih, pretože niektorí vám dajú radšej podrezanie alebo vyblednutie po stranách a chrbte a iní si vyberú tradičnejšiu možnosť..

Moderný účes Caesar

Účes tmavého Caesara

Muži s textúrovanými vlasmi sa odlišujú tmavým účesom Caesar. Aby ste dosiahli tento vzhľad, holiči vlasy zužujú, púšťajú alebo zmierňujú po stranách hlavy a pozdĺž chrbta. Zostávajúce vlasy na vrchu sú spárované, ale zachovávajú si svoju prirodzenú textúru, čo vám dáva pohľad na rovnaké časti, elegantné a bez námahy..

Účes tmavého Caesara

Dark Caesar Cut Fade

Textúrovaný účes Caesar

Štruktúrovaný účes Caesar vám umožňuje používať stylingové výrobky, ktoré sa vám páčia, bez toho, aby ste obetovali tvar tohto klasického strihu. Použitím pomády na začlenenie pridanej textúry do dĺžky na vlasoch získate nový osviežujúci vzhľad, ktorý si určite zamilujete.

Textúrovaný účes Caesar

Caesar strih s kučeravými vlasmi

Možno si myslíte, že tento vzhľad nemôžete dosiahnuť pomocou typu vlasov, ale strih Caesar s kučeravými vlasmi vyzerá rovnako dobre ako ostatné možnosti. Požiadajte svojho holiča, aby vybledol vlasy pozdĺž chrbta a bokov a skrátil dĺžku na vrchu, pretože kratšie kučery sa dajú ľahšie ovládať..

Caesar strih s kučeravými vlasmi

Účes Caesar pre husté vlnité vlasy

Caesar Cut pre černochov

Caesar strih pre čiernych mužov je jedným z najštýlovejších účesov modernej éry. Váš holič vám dodá zúžené blednutie po stranách a zadnej časti vlasov a zároveň umožní, aby na vrchu presvitali vaše prirodzené vlny. Požiadajte o akékoľvek preferované vyblednutie, pretože je k dispozícii veľa možností a dobre sa kombinujú s tradičnými prvkami Caesar.

Caesar Cut pre černochov

Strih čierneho Caesara

Ľahký účes Caesar

Ľahký účes Caesar je perfektný, pretože je vhodný pre mužov s každým typom a štýlom vlasov. Bez ohľadu na to, či máte hrubé alebo tenké vlasy, tento strih vám dodá čistý strih a nádych väčšieho objemu.

Ľahký účes Caesar

Ľahký strih Caesar

Messy Caesar Haircut

Vyzerajte bez námahy fešák so strapatým Caesarovým účesom. Požiadajte svojho holiča o pridanie vrstiev, keď sa necháte ostrihať, aby ste dosiahli tento vzhľad, a pridajte niekoľko produktov, aby ste získali štýl, po ktorom najviac túžite. Ideálne pre mužov, ktorí radi experimentujú so svojimi vlasmi a určia, ktorý strih im pristane.

Textúrovaný chaotický Caesar Cut Fade

Účes Caesar pre plešatých mužov

Ak vám ustupuje vlasová línia alebo sa vám začína plešať v prednej časti hlavy, lichotivou možnosťou je účes Caesar pre plešatých mužov. Vďaka česaniu vlasov dopredu a úprave bokov a chrbta budete pôsobiť lesklejšie a budete sa cítiť istejšie..

Účes Caesar pre plešatých mužov

Ako upraviť účes Caesara

Úprava účesu Caesar je osobná cesta, pretože niektorí muži radi používajú niekoľko produktov, zatiaľ čo iní dávajú prednosť jednoduchému umývaniu a noseniu vlasov bez zvýšeného úsilia..

Cool Caesar Fade štýly strihu

Na úpravu vlasov použite vosk alebo pomádu. Vyberte si ľahký matný stylingový výrobok, ktorý dodá vášmu krátkemu účesu textúru, objem a plynulosť. Podobne niektorí chlapci radi nanášajú stylingový krém alebo penu na chaotický povrch s väčším charakterom.

Úprava účesu Caesar Cut

Dbajte na to, aby ste produkt rovnomerne rozotreli po vlasoch, skôr než si začnete česať ofinu dopredu alebo si vlasy zametáte do strany. Najlepšie spôsoby, ako urobiť účes Caesar, závisia od typu vašich vlasov, dĺžky a štýlu, takže môžete experimentovať s rôznym vzhľadom..

Náhľad Hodnotenie produktu Cena
Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce 4 149 recenzií 11,13 dolárov Kúpte teraz
Originálny držiak Suavecito Pomade - 4 oz Originálny držiak Suavecito Pomade – 4 oz 4 479 recenzií 13,99 dolárov Kúpte teraz
Americký krém na formovanie posádky, 3 oz, Pliable Hold so stredným leskom Americký krém na formovanie posádky, 3 oz, Pliable Hold so stredným leskom 12 485 recenzií 18,50 dolára Kúpte teraz

Najlepšie štýly účesu Caesar

Na to, aby ste mohli prijať Caesarov účes, nemusíte byť rímskym cisárom. Tento strih vytvorený zúžením vlasov pozdĺž chrbta a bokov, pričom vpredu necháva textúrovanú dĺžku, prešiel niekoľkými osviežujúcimi variáciami..

Účesy Caesara

Či už sa chcete vydať tradičnou cestou alebo si vyberiete odvážnejšiu možnosť, tento strih je lichotivý a ľahko sa udržiava. Nechajte dĺžku hore, ak radi používate stylingové výrobky, alebo sa rozhodnite pre bližší strih, ak chcete s minimálnym úsilím vyzerať dobre.