37 najlepších účesov pre vdovu na vrchole

Nájdenie najlepších pánskych účesov pre vdovy môže byť frustrujúce. Vdovský vrchol je jednoducho vlasová línia v tvare V vpredu nad čelom. Ak máte vrchol vdovy, je to genetické a lepšie sa naučíte to buď skryť, alebo s tým pracovať. Existujú však dva typy účesov pre vrchol vdovy – dlhé štýly, ktoré skrývajú ustupujúcu líniu vlasov, ako napríklad ofina, quiff a kefa, a krátke účesy, ktoré do nich zapadajú, ako napríklad vysoký efekt alebo tvar po stranách. bzučivým strihom, prečešte a slick naspäť navrchu. Problém je vo výbere zrážok na vrchol vdovy, ktoré sú dobrou rovnováhou, pretože ak je vrchol vašej vdovy príliš hlboký a máte tenké vlasy, dlhý účes vyzerá ako zlý pokus o jeho zakrytie..

Nižšie sme zostavili najlepšie účesy pre mužov s vdovským vrcholom. Či už máte krátke alebo dlhé vlasy, chcete vyblednutie alebo podčiarknutie po stranách, alebo sa rozhodnete pre zvýraznenie alebo prekrytie línie vlasov, tieto úžasné strihy a štýly zaručia, že budete vyzerať štýlovo a elegantne..

Účesy vdovských vrcholov

Ako znížiť vdovský vrchol

To, ako požiadate svojho holiča, aby vám ostrihal vrcholné vlasy vdovy, závisí od typu účesu, ktorý sa pokúšate dosiahnuť. Pokiaľ ide o krátke vlasy, ktoré vám umožnia upraviť bzučivý strih alebo strih na vrchole, budete chcieť vysoký plešatý alebo rozpojený podrez na bokoch. Podobne môžete vždy získať oholený vrchol vdov. Tieto veľmi krátke účesy znížia kontrast a jemne sa zúžia do vašej ustupujúcej línie vlasov.

Krátke účesy pre mužov s vdovským vrcholom - vysoký plešatý strih s krátkym výstrihom

Na druhej strane, stredné a dlhé účesy s vdovským vrcholom sú všestranné a trendy. Na začiatok budete potrebovať zhora aspoň 3 až 4 palce. A zatiaľ čo chlapi budú stále musieť požadovať vyblednutie pokožky alebo oholenie bokov, vrchol vdovy po dlhších vlasoch je možné uhladiť, česať, rozdeľovať alebo upravovať akýmkoľvek spôsobom. Ak sú vaše vlasy dostatočne dlhé, dôrazne vám odporúčame, aby ste si ich upravili, aby ste získali sexy klasický účes.

Dlhé účesy s vdovským vrcholom - zúžený hrebeň

Aj keď neexistuje žiadny spôsob, ako sa zbaviť vrcholu vdovy bez holenia hlavy, existujú spôsoby, ako minimalizovať kontrast a vysporiadať sa s vašou líniou vlasov v tvare V. Môžete napríklad získať zostavu alebo tvar okolo spánkov po stranách a línii vlasov. To znamená, že váš holič vezme zastrihávač a vytvorí ostré čiary na vyčistenie okrajov. Čerstvá zostava zvyčajne vyzerá najlepšie s oholenými stranami alebo vyblednutím pokožky holiaceho strojčeka, to všetko priťahuje menšiu pozornosť na vrchol vašej vdovy.

How to Cut a Widow's Peak - Pompadour with Hard Part and High Bald Fade

V konečnom dôsledku vám tieto moderné zrážky dodajú sebavedomie, ktoré potrebujete, aby ste sa znova cítili a vyzerali dobre!

Ako upraviť vdovské špičkové vlasy

Úprava špičkového účesu vašej vdovy je o použití dobrých vlasových prípravkov a vynaložení úsilia. Muži s hustými vlasmi si môžu vybrať akúkoľvek dobrú pomádu, vosk, hlinu alebo krém v závislosti od požadovaného držania a lesku. Husté vlasy navyše ponúkajú všestrannosť a upravia úhľadný alebo strapatý vzhľad štetcom alebo hrebeňom.

Ako upraviť vdovské špičkové vlasy - štruktúrované špicaté vlasy s vysokým leskom

Chlapi s riedkymi vlasmi však budú chcieť použiť vosk na vlasy alebo hlinu a nastrihať si strapatý účes pre hrubší a plnší vzhľad. Nakoniec, ak spárujete kučeravé vlasy s vdovským vrcholom, budete musieť použiť silný stylingový prípravok, ktorý váš štýl ovládne a udrží ho celý deň na mieste..

Náhľad Hodnotenie produktu Cena
Pomalá (silná) pomáda Suavecito Pomalé (silné) 1 oz Pomáda Suavecito Pomade Firme (silná) 4 oz, 1 balenie – Pomáda na silné vlasy pre mužov – stredný lesk… 14 572 recenzií 13,99 dolárov Kúpte teraz
Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz 3 870 recenzií 23,00 dolárov Kúpte teraz
Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce 4 153 recenzií 9,90 dolárov Kúpte teraz
Ultrax Labs Hair Surge | Kofeín Šampón stimulujúci rast vlasov 8 oz Ultrax Labs Hair Surge | Kofeín Šampón stimulujúci rast vlasov 8 oz 11 280 recenzií 79,95 dolárov Kúpte teraz

Najlepšie účesy pre vdovský vrchol

Pre chlapcov, ktorí sa snažia získať chladný štýl, sú tu najobľúbenejšie špičkové účesy vdovy.

Cool zrážky pre mužov s vrcholom vdov

Krátke vlasy

Krátke vlasy sú vo všeobecnosti najobľúbenejším spôsobom, akým sa muži vyrovnávajú s vrcholom vdovy alebo s ustupujúcou líniou vlasov. Je to spôsobené tým, že krátke účesy ako strih posádky a francúzsky strih na vrchu spolu s vyblednutím alebo podrezaním po stranách minimalizujú rozdiel medzi vašimi vlasmi a plešinami. Pre chlapcov s tenkými vlasmi alebo ťažko upraviteľnými kučeravými alebo vlnitými vlasmi môže byť jediným riešením ostrihanie vlasov tak, aby splynuli s vdovským vrcholom..

Vdovský vrchol s krátkymi vlasmi - krátky vlnitý strih s vyblednutím pokožky na bokoch

Dlhé vlasy

Dlhé vlasy môžu krásne fungovať s vdovským vrcholom, ak si vyberiete ten správny účes pre svoju tvár a typ vlasov. Účelom sú stredne dlhé až dlhé účesy, takže jedinou výzvou je byť dostatočne trpezlivá na to, aby ste si nechali narásť dlhé vlasy a nájsť si čas na ich úpravu každé ráno..

Vdovský vrchol s dlhými vlasmi - dlhý quiff s klasickým zúžením

V súčasnosti sú najlepšie krátke účesy, dlhé horné strihy a textúrované klzké chrbty, rozčesané vlasy, quiff a ofina. Všetky tieto štýly vám umožnia začleniť vrchol vašej vdovy do dlhých vlasov.

Muži s najlepšími vdovskými vrcholnými vlasmi

Kučeravé vlasy

Upraviť vrcholový účes chladnej vdovy s kučeravými vlasmi môže byť obzvlášť náročné. Pretože vlnité a kučeravé vlasy sa už dajú len ťažko ovládať, muži budú musieť získať strih, ktorý využíva výhody ich jedinečného typu vlasov, a potom použiť silný stylingový výrobok. Účesy, ktoré potrebujete, môžu byť štýly s kučeravými okrajmi alebo husté podrezanie kučeravých vlasov.

Vdovský vrchol kučeravých vlasov - dlhé kučeravé strapce s podrezaním

Buzz Cut

Bzučivý strih je jedným z najlepších účesov pre mužov s vdovským vrcholom. Bzučivý ostrihaný účes odvádza pozornosť od ustupujúcej línie vlasov, pretože nie sú žiadne vlasy, ktoré by kontrastovali so vzhľadom. Tento veľmi krátky strih a štýl sú navyše mužské, ľahko dostupné a ľahko sa udržujú. V skutočnosti si muži, ktorým sa páči buzz strih, môžu dokonca sami doma zastrihnúť vlasy kvalitnými zastrihávačmi.

Vdovský vrchol Buzz Cut

Prečešte

Hrebienok vdovy je praktický účes, ktorý vám umožní zakryť jednu stranu línie vlasov. Vyčesaním vlasov na stranu a skrytím časti vrchu vašej vdovy môžu muži upútať pozornosť a zamerať oči na atraktívny účes na vrchu. Ak máte husté vlasy, odporúčame vám nechať strapatý hrebeň vyblednúť.

Hrebienok vdovského vrcholu

Podrezanie

Podrezanie je ďalším obľúbeným kaderníctvom, ktoré vyzerá dobre s rôznymi pánskymi účesmi. Podrezané účesy fungujú s vdovským vrcholom tým, že vlasy na vrchu pôsobia v porovnaní s nimi plnšie. A pretože je podrezanie spravidla strihané veľmi vysoko a krátko, môže ľuďom zabrániť, aby si všimli vašu vlasovú líniu. Najlepšie na tom je, že chlapci tu majú toľko možností, od hladkého zadného podrezania až po hrebeň, pompéznosť alebo vtip..

Podrezanie vrcholu vdovy - odpojené podrezanie bradou

Hard Side časť

Tvrdá strana je modernou variáciou klasického strihu. Účes na bočnej časti je elegantný a nadčasový, ale v kombinácii s hrubou tvrdou časťou, ktorá zvýrazňuje rozčesávanie vlasov, štýl získava nový vzhľad. Bez ohľadu na to, či máte vdovský vrchol alebo nie, zamilujete si bočné vlasy s linkou oholenou do pokožky hlavy.

Účes na tvrdej strane pre vdovský vrchol

Oholený vrchol vdov

Ak vyblednutie alebo podrezanie nie je pre vás dostatočne krátke, môžete si strany úplne oholiť. Vyholený vrch vdovy efektívne eliminuje všetok kontrast a bez problémov spojí líniu vašich vlasov s bzučiacimi stranami.

Vrchol oholených vdov - uhladený chrbát s oholenými stranami

Slicked Back

Líčené vlasy dozadu pôsobia prekvapivo štýlovo a majú vdovský vrchol. Ako jeden z najhorúcejších účesov pre mužov za posledné roky môže byť úhľadný chrbát štýl, ktorý ste hľadali. Ak chcete dosiahnuť strih, nechajte vlasy narásť o niekoľko centimetrov navrchu a požiadajte holiča o podrezanie alebo vyblednutie po stranách. Potom naneste silvestrovskú pomádu a prečešte si vlasy, aby ste dosiahli hladký a lesklý povrch.

Účesy vdovy na vrchole - uhladený chrbát

Mohawk

Mohawk je prirodzenou voľbou pre vdovský vrchol. Kombináciou oholených strán a účesu mohawk môžu chlapci vytvoriť štýlový, ale trendový vzhľad. Ak je vám však mohawk príliš drzý, vyskúšajte vyblednutie z umelého jastraba alebo krátky strih po stranách so špicatými vlasmi na vrchu.

Vrchol vdov Mohawk

Husté česané vlasy s kužeľom a bradou

Účesy pre vdovský vrchol - česanie

Účes na tvrdej strane s plešatým vyblednutím

Účes na tvrdej strane s plešatým vyblednutím

Špičkový vdovský vrchol kučeravých vlasov s nízkou plešatosťou

Vdovské vrcholné vlasy - okrajový účes

Hrebeň na Pompadour s blednutím a bradou

Hrebeň na Pompadour s vyblednutím stredného holiaceho strojčeka a bradou

Časť vlasov vdovského vrcholu

Časť vlasov vdovského vrcholu

Posádkový strih s klasickým zúžením na bokoch

Účes vdovy na vrchole - strih posádky

Štruktúrované česané vlasy s nízkym blednutím a bradou

Najlepšie účesy pre vdovský vrchol

Vysoký vyblednutý hrebeň nad pompou

Vysoký vyblednutý hrebeň nad pompou

Nízky plešatý odtieň so strapatým stredne dlhým topom

Vdovský vrchol dlhé účesy

Zúženie vysokého kužeľa s hrubým chrbtom štetca

Pánske účesy pre vdovský vrchol - úhľadný chrbát

Klasický hrebeň cez zúženie

Účesy pre mužov s vdovským vrcholom

Krátky strih s krátkymi rukávmi a textúrou s vyblednutím a plnou bradou

Účesy pre vdovský vrchol - štruktúrovaná plodina

Husté strapaté vlasy na vrchu s krátkymi zúženými bokmi

Vdovské vrchné zrážky pre mužov

Dlhý moderný hrebeň s nízkym zúžením a hustou bradou

Vdovský vrcholný účes - dlhý hrebeň

Textúrovaná francúzska plodina s Mid Fade

Vdovské vrchné účesy pre mužov - uhlové ofiny

Quiff s dlhými vlasmi a krátkymi stranami

Účesy vdovy - vrchná strana