45 najlepších účesov Mohawk pre mužov

Ako jeden z najobľúbenejších účesov pre mužov je mohawk štýlovým účesom, ktorý môže pôsobiť nervózne a cool. Účes mohawk ponúka krátky strih na bokoch a na chrbte a dlhšie vlasy na vrchu, aby vytvorili všestranný, módny vzhľad pre chlapcov, ktorí chcú vyniknúť v každom dave. Aj keď bola klasická verzia vyhradená pre vzpurné typy, moderný mohawk sa stal hlavným trendom pánskych vlasov, ktorý je obľúbený u celebrít, športovcov a hipsterov. Či už máte rovné, husté, vlnité alebo kučeravé vlasy, účes mohawk môže váš pohľad posunúť na ďalšiu úroveň..

Niektorí muži budú chcieť krátky mohawk s podrezaním pre elegantný vzhľad, zatiaľ čo iní môžu uprednostniť dlhší účes s oholenými bokmi pre vzrušujúcu atmosféru. Vzhľadom na toľko rôznych typov mohawkov, ktoré je potrebné zvážiť, môže byť výzva vybrať perfektný štýl. Aby sme vás inšpirovali myšlienkami, zostavili sme zoznam najlepších účesov mohawk pre mužov, ktoré si môžete zaobstarať práve teraz. Od krátkych po dlhé vlasy, preskúmajte tieto štýly mohawk a nájdite trendy strihy, ktoré si obľúbite.

Mohawk

Čo je Mohawk?

Mohawk je pánsky účes s úzkym pásikom ostrých vlasov a bokmi oholenej hlavy. Účes mohawk tradične uprednostňovali rockeri a pankáči, ktorí chceli odvážny vzpurný vzhľad s bzučiacimi bokmi. Od klasických po moderné, v dnešnej dobe si môžete vybrať z mnohých rôznych štýlov mohawk. Moderný mohawk je možné kombinovať so zúženým vyblednutím alebo podrezaním na bokoch, aby ste získali elegantný štýl. Dlhšie vlasy na vrchu môžu byť ponechané široké a husté alebo tenké a koncentrované v strede.

Účes Mohawk

Tento všestranný a odvážny účes pre chlapcov môže dobre fungovať so všetkými typmi a dĺžkami vlasov. Ak máte vlnité alebo kučeravé vlasy, budete chcieť holiča požiadať o krátke mohawk, aby získal ľahký a nenáročný štýl. Chlapi s rovnými hustými vlasmi môžu s minimálnym úsilím vytvarovať dlhší mohawk.

Pri úprave účesu budete potrebovať silné vlasové produkty, aby boli vlasy po celý deň špicaté a na svojom mieste. Na úpravu svojho obľúbeného vzhľadu použite vysokokvalitnú pomádu alebo vosk so sušičom vlasov na nízke teploty.

Pánske účesy Mohawk

Rôzne druhy Mohawkov

Existuje mnoho typov mohawks a niekoľko spôsobov, ako tieto účesy upravovať. Od dlhých a rovných po kučeravé a krátke môžete nájsť mohawka, ktorý bude vyhovovať vašim osobným potrebám. Napriek tomu, že kedysi boli obľúbené tradičné účesy mohawk s oholenými bokmi, moderné trendy presadili všestrannejšie štýly. V posledných rokoch bol najobľúbenejším štýlom mohawk fade, ale chlapci si tento strih môžu prispôsobiť dĺžke a štruktúre vlasov..

Styly Mohawka

S podrezaním alebo vyblednutím po stranách sa účes mohawk stáva oveľa prijateľnejším v rôznych prostrediach. Mnoho chlapcov sa dokonca rozhodne získať chladného faux jastraba, pretože boky sú vyblednuté a krátke, čo znamená, že môžete zmeniť štýl hrebeňom, výstrihom, uhladeným chrbtom alebo špičatým účesom. Zatiaľ čo dlhší mohawk bol štandardným strihom, väčšina mužov dáva prednosť kratšiemu strihu pre štýl s nízkymi nárokmi na údržbu.

Účesy Mohawka

Moderný Mohawk

Moderný mohawk je úžasný účes pre chlapcov, ktorí chcú odvážny a rafinovaný štýl. Táto súčasná verzia často ponúka krátky zúžený zostrih na bokoch so širším a hrubším mohawkom na vrchu. Moderný účes mohawk je možné kombinovať s nízkym, stredným a vysokým vyblednutím a vytvoriť tak jedinečný vzhľad. Ak chcete hladší strih, požiadajte holiča, aby pridal plešatú farbu, ktorá splynie boky s pokožkou. Elegantný a plný objemu, tento najnovší trend je skvelý pre rovné, vlnité a kučeravé vlasy. Zvážte možnosť podstrihnúť sa a nechať si narásť bradu, aby ste mali krásne vyzerajúci povrch.

Moderný Mohawk

Krátky Mohawk

Krátky mohawk je účes s nenáročnou údržbou a jemným a moderným prístupom. Vďaka zúženiu alebo podrezaniu po stranách sa krátke vlasy navrchu dajú ľahko upravovať a stále pôsobia nervózne. Tieto krátke účesy mohawk môžu byť ponechané hrubé, ploché a široké, aby dosiahli vysoký a pevný strih, ktorý vyzerá úplne mužne. S týmto všestranným strihom nič nepokazíte, pretože môže mať ostrý a rozcuchaný štýl alebo sa môže rozlúčiť a ťahať do strany..

Krátky Mohawk

Dlhý Mohawk

Dlhý mohawk je štýlový pánsky účes, ktorý môže vyzerať atraktívne a odvážne a poskytne vám potrebnú dĺžku na dosiahnutie rôznych štýlov. Aj keď to môže vyžadovať zvýšenú starostlivosť a styling, dlhší účes mohawk ponúka zvýšenú intenzitu pre pútavý štýl. Zatiaľ čo niektorí chlapi si nechajú oholiť boky, aby zvýraznili výšku a objem, väčšina mužov požiada svojho holiča o vyblednutie alebo podrezanie, ktoré doplní dlhé vlasy navrchu. Keď vezmete do úvahy toľko dlhších štýlov, môžete si nechať ostrihať vlasy na výšku a dopriať im klasický rockstar vzhľad, nechať svojho mohawka splývať bez námahy a rozčesať ho nabok, aby ste získali elegantný nádych. Na udržanie štýlu budete musieť použiť silnú pomádu, vosk alebo hlinu.

Dlhý účes Mohawk

Široký Mohawk

Široký mohawk ponúka objem a plnosť pre sexy vzhľad, čo dáva chlapom všestranný účes, ktorý je možné transformovať do štýlu mnohých rôznych vzhľadov. Tento účes mohawk je možné ostrihať nakrátko alebo dlho a vyzerá skvele s rovnými, vlnitými alebo kučeravými vlasmi. Pre čistší elegantný vzhľad získajte široký účes mohawk s vyblednutými alebo podrezanými stranami. Aj keď existuje veľa typov vyblednutia, ktoré je potrebné vziať do úvahy, vysoké vyblednutie posunie váš pohľad na ďalšiu úroveň. Ak chcete urobiť odvážne vyhlásenie, ohoľte boky a vychutnajte si ten ľahký vysoký a tesný štýl.

Široký Mohawk

Mohawk Fade

Mohawk fade je jedným z najobľúbenejších štýlov pre chlapcov, ktorí chcú trendový a moderný účes. Ostré a svieže, na výber budete mať množstvo rôznych vyblednutých účesov, od nízkych po vysoké a zúžené až po kožu. Účes vyblednutia mohawk poskytuje štýlový strih, ktorý začína krátkymi stranami a napriek tomu umožňuje, aby sa dlhší štýl navrchu dostal do centra pozornosti. Uistite sa, že často chodíte k svojmu holičovi, aby bol váš odtieň čerstvý a udržal čistú estetiku.

Mohawk Fade

Podrezanie Mohawka

Podrezaný mohawk môže byť nápadný a ostrý účes s rovnomernou dĺžkou zastrihnutou po všetkých stranách a zadnej časti hlavy. Undercut je nadčasový pánsky účes, ktorý vyzerá mužne a čisto a ponúka vynikajúci doplnok pre každého mohawka. Ak si nechcete oholiť hlavu, podrezaný mohawk vyzerá úžasne s krátkymi a dlhými vlasmi na vrchu. Pri stylingu môžete získať semi-mohawk s niektorými špicatými časťami alebo ho nechať plochý, strapatý a štruktúrovaný. Dodajte svojmu štýlu drsný rozmer a dajte si narásť hustú bradu.

Podrezanie Mohawka

Klasický Mohawk

Klasický mohawk bol populárny účes v štýle rockových legiend minulosti, ktorý vám umožnil nasmerovať vášho vnútorného rebela. Tento mohawk vyžaduje oholené strany s dlhými vlasmi navrchu, čím sa vytvorí kontrast potrebný na zvýraznenie drsného štýlu. Tento pútavý štýl účesu mohawk je zvyčajne ozdobený gélom alebo pomádou s vysokým držaním, ale môže byť tiež ponechaný prirodzene tečúci pre ležérny vzhľad..

Klasický Mohawk

Mohawk s oholenými stranami

Mohawk s oholenými bokmi je ikonickou variáciou rebelov, ktorá určite vynikne a otočí hlavy. Vyholený účes mohawk zintenzívni vzhľad a hrá do nekonformného postoja strihu, čo dáva chlapcom maximálny kontrast medzi bokmi a vrchom. Aj keď na strihanie chrbta a bokov môžete použiť strojčeky, odporúčame vám ísť do holičstva na úvodný zostrih a zaobstarať si skutočne čistú líniu. Potom môžete zvážiť investíciu do kvalitných strojčekov na strihanie vlasov a strih si sami udržať doma.

Mohawk s oholenými stranami

Špicatý Mohawk

Špicatý mohawk je odvážny účes, ktorý je vyhradený pre tých najtrúfalejších chlapcov, ktorí chcú divoký štýl. Bez ohľadu na to, či máte vyblednuté, podrezané alebo bzučiace boky, tento ostrý účes vynikne v každom dave a dodá vám odvážny vzhľad, ktorému je ťažké konkurovať. Chlapci, ktorí sú obľúbení medzi povstaleckým punkovým hnutím a rockovými legendami, si môžu vybrať z krátkych aj dlhých ostrých účesov mohawk. Účes si môžete upraviť pomocou niekoľkých jednotlivých hrotov alebo mnohých hrotov, ktoré sú zarovnané v strede hlavy. Napriek tomu, že klasická verzia vyžaduje dlhšie farebné hroty, moderná a menej dramatická verzia môže zahŕňať kratšie vlasy s hrotmi a vysokým zúžením..

Špicatý Mohawk

Dvojitý Mohawk

Dvojitý mohawk je jedinečný strih, ktorý môže predstavovať čiaru oholenú stredom hlavy alebo rozdelenie vlasov v strede na vytvorenie dvoch ostrých prúžkov. Odvážny a ostrý účes dvojitého mohawka môže byť upravený do klasov alebo ponechaný plochý a prirodzený, v závislosti od požadovaného strihu a vzhľadu.

Dvojitý Mohawk

Plochý Mohawk

Plochý mohawk je obľúbený krátky zostrih, ktorý vyzerá veľmi elegantne a má nízke nároky na údržbu. Tento účes s plochými topmi s mohutnými pruhmi a rozstrapatenými vlasmi po stranách a vzadu má hrubý pás, ktorý vyžaduje pozornosť. Tento chladný štýl je vo všeobecnosti rovnomerne rozrezaný cez vrchnú časť, čo mu dodáva plochý povrch podobne ako tradičný plochý vrch inšpirovaný armádou. Väčšina chlapov bude upravovať tento mohawk s hrotmi a textúrou tak, aby vyzeral prirodzene. Budete musieť holiča často navštevovať, aby ste si zachovali rovnomernú dĺžku a strávili čas stylingom s gélom alebo pomádou. Ak sa rozhodnete nechať vlasy dole na celý deň, krátky strih bude stále vyzerať dobre rozstrapatený alebo strapatý.

Plochý Mohawk

Elegantný Mohawk

Elegantný mohawk je temperovaná verzia účesu so zúžením na bokoch a univerzálnym dlhším strihom na vrchu. Pri zachovaní tradičného štýlu táto elegantná možnosť robí účes spoločensky prijateľnejším a umožňuje chlapcom upravovať ho na semiformálne a formálne príležitosti..

Elegantný Mohawk

Uhnul dozadu Mohawk

Uhladený chrbát mohawk je elegantný a elegantný pánsky účes, ktorý je nepopierateľne sexy a mužný. Líčené vlasy ponúkajú retro vzhľad, ktorý vzbudzuje rešpekt a pozornosť. Keď kombinujete úhľadný chrbát a mohawk, budete chcieť udržať svoj účes ostrý a na mieste, a to tak, že svojho holiča požiadate o čerstvé vyblednutie alebo podrezanie. Či už máte na vrchu krátke alebo stredne dlhé vlasy, na dokonalý mokrý vzhľad budete potrebovať pomádu alebo gél s lesklou úpravou. Dokončite vzhľad tým, že si necháte narásť plnú bradu a urobíte drsný pohľad.

Uhnul dozadu Mohawk

Kučeravý Mohawk

Kudrnatý mohawk je sexy štýl pre chlapcov, ktorí chcú využiť svoje kučery. Kučeravé vlasy, spárované s oholenými alebo zúženými bokmi, dodávajú účesu mohawk nový nádych. Od širokých a krátkych po úzke a dlhé, väčšina mužov bude používať ľahký výrobok na úpravu vlasov mohawk kučeravých vlasov, ktorý umožní ich prirodzenej textúre prejsť a dodá vzhľadu ďalší rozmer. Hispánski a čierni muži s pevnými kučerami získajú úžasný odraz a ľahkosť pre jemný, elegantný povrch.

Kučeravý Mohawk

Vlnité vlasy Mohawk

Vlnitý vlasový mohawk je skvelý účes, ktorý môžete vyskúšať, ak chcete, aby vaše vlny doplnili krátke strany a dlhšie vlasy navrchu. Hustý a plný mohér s vlnitými vlasmi ponúka mnoho vynikajúcich možností stylingu. Vlasy môžete nechať voľne behať vďaka svojej prirodzenej vlnitej štruktúre, aby ste získali ľahký a sexi mohawk, alebo ich vymeňte a učešte si vlny, aby vyzerali ako šéf. Na maximalizáciu objemu a prietoku naneste stylingový prípravok na ľahké až stredne silné držanie.

Vlnité vlasy Mohawk

Polovica Mohawka

Half mohawk je menej extrémna verzia pôvodného štýlu a vo všeobecnosti pripomína umelého jastraba s vyblednutým účesom. Účes polovičného mohawka je všestranná možnosť, ktorú je možné upraviť na falošný jastrab, vyčesať, aby vyzerala profesionálne, alebo ju doplniť odvážnejším dojmom. Ideálne pre krátke a stredne dlhé vlasy, účes mohawk fade stojí za zváženie, ak tento štýl skúšate prvýkrát..

Polovica Mohawka

Pompadour Mohawk

Pompadour mohawk je úžasný účes, ktorý kombinuje obľúbené štýly a vytvára skutočne štýlový vzhľad. Pompadour sa vyznačuje zvýšeným objemom a výškou vpredu, ktorý postupne splýva so zadným dielom. Keď sa táto okázalosť skombinuje s účesom mohawk, výsledkom je jedinečný a módny štýl, ktorý upúta pozornosť.

Pompadour Mohawk

Pletený Mohawk

Pletený mohawk je mužský účes, ktorý sa často spája s bojovníkmi, predovšetkým s Vikingami. Vďaka vysokému vyblednutiu pokožky alebo oholeným bokom môžete svojho mohawka zapliesť do dlhého chvosta alebo nechať vlasy na vrchu krátke a priliehavé. Existuje niekoľko štýlov pleteného mohawku, s ktorými môžete experimentovať, a niektorí chlapci môžu chcieť navrhnúť rôzne vzory alebo vzory. Prámiky minimalizujú každodenný styling a starostlivosť, takže tento vzhľad je ľahký a jedinečný.

Pletený Mohawk

Hučal Mohawk

Bzučiak mohawk je krátky zostrih, ktorý robí veľkú vec. Chlapcom dodá kratší strih a bude pôsobiť drsne. Tento štýl bzučiakového strihu začína orezanými dolnými stranami, ktoré sú pomocou strihacích nožníc strihané veľmi krátko a na vrchu má hrubý plný mohawk. Buzz cut mohawk ako vojensky inšpirovaný účes ponúka odvážny čistý strih, ktorý je elegantný a ľahko upraviteľný. Doplňte vzhľad ťažkým strniskom alebo hustou bradou.

Hučal Mohawk

Gentleman’s Mohawk

Gentleman’s mohawk je očarujúci a štýlový účes pre mužov, ktorí chcú čistý a ostrý vzhľad. Pre moderného muža je tento účes mohawk jemný, bez toho, aby sa príliš obetoval klasický vzhľad. Chlapi by si mali vybrať široký top s kužeľovým vyblednutím po stranách, aby sa vyhli extrémnemu štýlu. Podobne ako pri vyblednutí falošného jastraba, sledujte, ako tento chladný vzhľad krúti hlavou a vzbudzuje rešpekt v každom prostredí.

Gentleman’s Mohawk

Vysoký a tesný Mohawk

Vysoký a priliehavý mohawk má buzzované boky s krátkymi vlasmi navrchu, čo chlapcom dodáva trendový účes s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý vyzerá mladistvo a sviežo. Tento strih vo vojenskom štýle je možné kombinovať so zúženým alebo podrezaným strihom, pokiaľ boky a chrbát kontrastujú s pásom vlasov navrchu. Ak chcete získať osviežujúci a ostrý strih, povedzte svojmu holičovi, že chcete vysokú plešatú farbu, ktorá bude mať za následok najkratšiu možnú dĺžku. Tento štýl mohawk je ideálny na leto a je ideálny pre tých, ktorí majú mužné tvary tváre, ostré čeľuste a tvarované lícne kosti..

Vysoký a tesný Mohawk

Mohawk pre chlapcov

Mohawk je štýlový chlapčenský strih, ktorý sa dokonale hodí k mladému a jedinečnému vzhľadu. Rôzne štýly mohawk sú skvelé pre malých chlapcov a dospievajúcich chlapcov, ktorí chcú mať štýlový vzhľad do školy. Aj keď niektoré školy môžu mať striktné pravidlá obliekania, vzhľad môže zjemniť svieže zúženie alebo silné podrezanie na bokoch a na chrbte. Pri stylingu môžu deti experimentovať s vyblednutým účesom s falošným jastrabom, aby skrotili svoj vzhľad.

Mohawk pre chlapcov

Ako štýl Mohawk

  • Začnite s čistými vlasmi, ktoré boli vysušené uterákom a sú mierne vlhké.
  • Použite silný stylingový prípravok, ako je pomáda, vosk alebo gél, rovnomerne rozotrite do vlasov.
  • Ak chcete upraviť svoj mohawk, upravte si vlasy a vytvarujte požadovaný vzhľad.
  • Aplikujte na miernom ohni sušičom vlasov, aby váš účes vydržal celý deň na svojom mieste.
  • Krátky široký mohawk môže byť rozcuchaný a mať textúru, aby vyzeral prirodzene.
  • Dlhý mohawk môže byť rozdelený na stranu, česaný chrbát alebo štýlovo ostnatý.

Ak chcete vytvoriť štýlový mohawk, budete musieť požiadať svojho holiča o správny strih. Účes mohawk bude od vášho stylistu vyžadovať, aby vám skrátil boky a chrbát a zároveň nechal na vrchu dlhšie vlasy. Pri úprave ostrých vlasov budete musieť použiť prípravok na vlasy s vysokou fixáciou, zatiaľ čo možnosť nízkeho až stredného držania s matným povrchom je ideálna pre prirodzený štruktúrovaný vzhľad..

Ako štýl Mohawk