47 Účesov S Líčením Späť pre mužov

Úhľadné vlasy zostávajú jedným z najobľúbenejších účesov pre mužov, ktoré sa dajú použiť v roku 2021. A rovnako ako mnoho iných klasických účesov, aj účes s hladkými zadnými partiami sa opäť zmenil na chladný moderný štýl pre mužov. A bez ohľadu na to, či si zvolíte úhľadný výstrih alebo skosený chrbát, chlapci majú veľa spôsobov, ako nosiť úhľadný chrbát, pretože oba sú dostatočne univerzálne na to, aby upravili iný vzhľad, vrátane quiffu, pompadouru a hrebeňa. Ak chcete získať štýlový úhľadný účes, musíte skombinovať podrezaný alebo vyblednutý účes na bokoch (vysoký, stredný, nízky alebo vyblednutý) s krátkymi, strednými alebo dlhými vlasmi na vrchu. Existuje aj viac klasických, dlhých hladkých zadných vlasov, ktoré nevyžadujú blednutie po stranách.

Ak uvažujete o najnovších pánskych uhladených účesoch a potrebujete pred návštevou holičstva nejakú inšpiráciu, mali by ste sa pozrieť na našu galériu nižšie o najhorúcejších nových štýloch. Naše príklady siahajú od vysokých a nízkych bledých uhladených vlasov po krátke a dlhé česané vlasy, takže uvidíte všetky najlepšie úhľadné účesy, ktoré môžete vyskúšať..

Účes s uhladeným chrbtom

Líčené vlasy dozadu

Líčené vlasy sú naďalej jedným z najlepších účesov pre mužov. Aj keď sa strih a štýl v priebehu času menili, úhľadný strih dozadu stále vyžaduje vyblednutie alebo podrezanie po stranách s krátkymi alebo dlhými vlasmi navrchu. Na jednoduchý a rýchly spôsob česania vlasov odporúčame krátke vlasy s uhladeným chrbtom. Mnoho chlapcov však miluje všestrannosť dlhých hladkých zadných vlasov, pretože im to umožňuje upraviť si hrebeň, quiff alebo pompadour..

Úhľadné vlasy dozadu

Dokonca aj pri hladkom spätnom zúžení, muži majú možnosť požiadať o rôzne druhy vyblednutia. Môžete napríklad požiadať svojho holiča o nízku vyblednutú úhľadnosť za konzervatívnejšiu a elegantnejšiu verziu. Alternatívou je hladký chrbát s vysokým vyblednutím, nervózny a drsný vzhľad, ktorý odhalí viac pokožky hlavy a ponúka veľa kontrastu..

Slick Back Fade účes

Nakoniec si môžete strih ušiť na mieru tak, že požiadate o plešinu alebo vyblednutie pokožky. To znamená, že váš holič zmieša vlasy po stranách s vašou pokožkou. Hladký chrbát s vysokou, strednou alebo nízkou pleťou sa krásne páruje s hustou bradou pre mužný vzhľad.

Účes s uhladeným chrbtom

V konečnom dôsledku je na výber toľko skvelých pánskych uhladených účesov. Tu je niekoľko najlepších spôsobov, ako si vlasy rozčesať a vyskúšať tento horúci účes!

Podrezanie s posunutím dozadu

Úhľadný podrezaný chrbát je najžiadanejšou verziou účesu. Aby ste získali tento typ uhladených zadných vlasov, boky a chrbát sú skrátené a na rovnakú dĺžku. Ako súčasť trendu krátkeho účesu s dlhým topom to poskytne kontrast potrebný na zvýraznenie štýlu úhľadného chrbta. Jednoducho vezmite dlhšie vlasy na vrchol a rozčešte ich štetcom a výrobkom.

Slick Späť Podrezať

Výsledkom je sexy slicked backcut, ktorý môže byť upravený pre formálne aj bežné príležitosti. Na dosiahnutie lesklého povrchu odporúčame použiť dobrú pomádu. Medzitým je vysokokvalitný vosk ideálny pre textúrovaný, prírodný povrch. Ak chcete dosiahnuť väčší pohyb a objem, skúste použiť ľahkú až stredne ťažkú ​​hlinu.

Slick Back Fade

Slick back fade je moderná verzia klasického zúženia. Hladké zadné zúženie zužuje dlhšie vlasy zhora do strán. Zužovanie pokračuje postupne po stranách podľa toho, ako vysoko alebo nízko chcete začať a ako krátke vlasy chcete mať vyblednuté.

Slick Back Fade

Vďaka toľkým rôznym typom vyblednutých zrážok môžu chlapci požiadať svojho holiča, aby im upravil vzhľad akýmkoľvek spôsobom. Našťastie hladké vlasy vyzerajú dobre s účesom nízkych, stredných, vysokých a plešatých vlasov.

Comb Back Fade

Low Fade Slick Back

Hladký chrbát s nízkym vyblednutím je ideálny pre profesionálov z oblasti obchodu, ktorí nechcú vystavovať príliš veľa pokožky hlavy. Účes po bokoch s nízkym vyblednutím spustí proces miešania priamo nad ušami a zakriví sa v blízkosti výstrihu.

Low Fade Slick Back

Ak chcete nadčasový, čisto strihaný pánsky účes, ktorý môžete nosiť kamkoľvek, skúste si vlasy sčesať dozadu pomalým blednutím..

Nízka koža Fade Slick Back

High Fade Slick Back

Hladký chrbát s vysokým vyblednutím ponúka vašim vlasom modernejší a elegantnejší nádych. Ako veľmi krátky zostrih na bokoch je vysoká slabosť hladká a horúca. S dôrazom na hrubšie a dlhšie vlasy na vrchole tento druh klzkého účesu funguje dobre pre mužov všetkých typov vlasov, najmä pre mužov s ustupujúcimi vlasovými líniami alebo vdovským vrcholom..

High Fade Slick Back

Jednoducho požiadajte svojho holiča o vysoké zúženie alebo vyblednutie pokožky po stranách a nechajte aspoň 3 palce vlasov navrchu. Ak dávate prednosť väčšej dĺžke, vždy si môžete nechať narásť dlhšie vlasy. Potom máte možnosť upraviť tvarovanú kefu na objem a výšku alebo si vlasy skĺznuť silnou pomádou.

Slabé zúženie s vysokým zúžením

Slick Back Taper

Hladký zadný kužeľ je skvelý strih, ak nechcete, aby váš holič bzučal až po kožu. Rozdiel medzi zúžením a vyblednutím je v tom, že zúženie nie je také krátke a vlasy na konci gradientu zostanú. Na druhej strane, vyblednutie orezáva až po kožu na chrbte a bokoch.

Slick Back Taper Fade

Hladké zúženie chrbta nakoniec viac pripomína tradičný vzhľad. Odporúčame klasický úhľadný chrbát starším mužom, ktorí chcú na svoj vek pekný a zrelý štýl.

Skin Fade Slick Back

Úhľadný chrbát s vyblednutím pokožky je jedným z najaktuálnejších a najmodernejších úhľadných účesov, ktoré dodávajú strihu ďalší rozmer. Plešatý nádych je ostrý a módny, čo umožňuje vášmu holičovi zúžiť sa k pokožke na chrbte a na bokoch. Táto zmes bez námahy poskytuje sexy kontrast a skutočne zameriava oči na česané vlasy na vrchu. Kombinácia vyblednutia pokožky a úhľadného účesu je jedným zo spôsobov, ako zaistiť vyniknutie v dave.

Skin Fade Slick Back

Oholené strany uhladené vlasy

Pre najkratší strih môžu chlapi nechať oholenú stranu hladko dozadu. Ak máte pekne tvarovanú pokožku hlavy alebo lebku, mohlo by pre vás byť dobrým rozhodnutím oholenie bokov a následné uhladenie chĺpkov. Nezabudnite, že tento účes by sme neodporúčali, ak pracujete v kancelárii alebo profesionálnom obchode.

Oholené strany uhladené vlasy

Krátke melírované vlasy dozadu

Krátke uhladené vlasy dozadu zostávajú jedným z najlepších pánskych účesov, ktoré si môžete práve teraz zaobstarať. Ak chcete účes s česanými chrbtom, ale chcete, aby boli vaše vlasy krátke a bezúdržbové, hladké vlasy pre krátke vlasy sú vynikajúcou možnosťou. A napriek tomu, že s nimi je menej práce, chlapci si stále môžu vyskúšať niekoľko rôznych štýlov, vrátane krátkeho hladkého chrbta alebo prečešania..

Krátke melírované vlasy dozadu

Aj keď to niektorým chlapom pripadá ťažké, úprava vlasov pomocou krátkych vlasov sa veľmi nelíši od dlhých alebo stredne dlhých štýlov. Ide o to, použiť stylingový prípravok s pevným držaním, učesať vlasy a potom vyfénovať, aby účes vydržal celý deň..

Pánske účesy s krátkym šikmým chrbtom

V konečnom dôsledku sú krátke rovné vlasy pre mužov štýlové, pružné a ľahko dostupné.

Dlhé melírované vlasy dozadu

Dlhé uhladené vlasy dozadu sú v poslednej dobe tiež módnym a elegantným trendom. Ak si môžete nechať narásť vlasy a chcete vyskúšať rôzne druhy trendových stredne dlhých až dlhých štýlov, účesy s dlhými klzkými chrbátmi ponúkajú veľa možností. Aj keď úprava dlhých vlasov môže vyžadovať viac úsilia, času a produktu, krátke účesy a dlhé horné zrážky umožňujú väčší pohyb a objem.

Dlhé melírované vlasy dozadu

Táto extra textúra a výška sa môže prejaviť tak, že vlasy rozčesnete, stiahnete prednú časť do strapatého šarmu alebo rozčešete všetko dopredu a vytvoríte ofinu. Ak máte dlhé vlasy a potrebujete na vyskúšanie nový štýlový účes, experimentujte s úpravou dlhých vlasov.

Pánske účesy s dlhým ligotavým chrbtom

Uhladené kučeravé vlasy

Kučeravé vlasy s úhľadným chrbtom sú v skutočnosti jedným z najlepších štýlov, pretože integrujú prirodzenú textúru vašich vlasov do jedinečného vzhľadu vášho účesu. Aj keď úprava kučeravých alebo vlnitých vlasov môže byť výzvou, použitie silnej pomády, vosku alebo gélu môže zlepšiť kontrolu a pomôcť zvládnuť ťažké vlasy..

Kučeravé hladké zadné vlasy + podrezané + zarovnané + brada

Najlepšie na tom je, že prirodzené kučery alebo vlny ponúkajú zvláštny zvrat, ktorý zvládne len máloktorý iný chlap. Ak hľadáte vlnitý alebo kučeravý účes, rozhodne vyskúšajte úhľadný chrbát!

Vlnité uhladené vlasy dozadu

Prečešte hladkým chrbtom

Ďalšou unikátnou variáciou je hrebeň cez hladký chrbát. Táto kombinácia dvoch úžasných účesov, známa aj ako bočná časť s hladkým chrbtom, znamená, že vlasy budete mať stále ostrihané na bokoch a na chrbte skrátené, s určitou dĺžkou navrchu. Namiesto klasického účesu si však vlasy prečešete rovným chrbtom, uhladíte alebo rozčesnete na stranu..

Bočná časť Slick Back

Hladký chrbtový hrebeň sa prehráva na krátkych stranách, trend dlhých top pánskych vlasov je v priebehu rokov veľmi populárny. Ale vďaka elegantnému a osviežujúcemu štýlu je tento twist pútavý a výrazný!

Prečešte hladkým chrbtom

Ako uhladiť vlasy dozadu

Ak ste nadšené z úhľadného účesu, teraz je načase zistiť, ako si vlasy správne uhladiť. Od toho, aké výrobky používať, až po techniky česania, nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o úprave zadných vlasov.

Ako uhladiť vlasy dozadu

Účes s hrebeňovým chrbtom tradične zahŕňa nanesenie malého množstva pomády, vosku, hliny alebo krému na vlasy a potom buď spustenie rúk alebo hrebeň spredu dozadu, aby ste dosiahli tento elegantný vzhľad. Podobne si môžete vlasy najskôr česať a upravovať a potom použiť vybraný výrobok.

  • Začnite sprchou a čerstvými uterákmi vysušenými vlasmi. Styling je často jednoduchší s mierne vlhkými vlasmi.
  • Začnite pomocou hrebeňa, kefy alebo rúk, aby ste si stiahli vlasy.
  • Naneste produkt na ruky a rovnomerne rozotrite po vlasoch. Na štruktúrovaný, prírodný povrch použite vosk s nízkym leskom alebo matný. Na dosiahnutie lesklého vzhľadu použite pomádu so stredným až vysokým leskom. To, aké silné držanie zvolíte, bude závisieť od toho, koľko pohybu a objemu získate.
  • Kefkou alebo hrebeňom produkt ďalej zapracujte do vlasov, aby ste mali úhľadný hladký chrbát. Na strapaté alebo strapaté prirodzene vyzerajúce vlasy použite prsty. Uistite sa, že ste výrobok rozotreli hlboko do koreňov.
  • Na husté, vlnité alebo kučeravé vlasy, ktoré je ťažké zvládnuť, použite fén, ktorý vám pomôže upraviť vlasy na miesto.
  • Na povrch vlasov naneste ďalšiu vrstvu produktu a nechajte vlasy prirodzene uschnúť.

Líčené vlasy sú skutočne známe svojim hladkým a lesklým vzhľadom, ale v poslednej dobe muži upúšťajú od produktov na úpravu vlasov pre prirodzenejší vzhľad. V tomto prípade potrebujete iba textúrovaný alebo matný výrobok, ako je vosk alebo hlina, hrebeň a sušič vlasov, ktoré vlasy rozčesajú a udrží na mieste..

Ako uhladiť hrubé alebo kučeravé vlasy

Skĺznutie dozadu hustých alebo kučeravých vlasov sa príliš nelíši od ostatných typov vlasov. Riešením je použiť silný stylingový produkt na kontrolu a úpravu vlasov, ktorý vám umožní udržať požadovaný účes po celý deň. Kvalitná, silná pomáda, vosk alebo gél v kombinácii s fénom dokážu prekonať vlnité, kučeravé alebo husté vlasy.

Ako odstrániť hrubé alebo kučeravé vlasy

Tu je postup, ako uhladiť kučeravé a husté vlasy:

  • Začnite s čerstvo umytými vlasmi po sprche. Nechajte ho mierne vlhký, aby sa vám s ním ľahšie pracovalo.
  • Môžete sa rozhodnúť nastriekať si vlasy sprejom s morskou soľou, aby ste zvýraznili svoje prirodzené kučery a zachovali sladkú textúru svojho štýlu.
  • Akonáhle sú vlasy suché, použite na vlasy silný prípravok. Uistite sa, že ste ho roztiahli hlboko do koreňa, aby sa uchytil.
  • Aby ste dosiahli maximálny objem a prietok, vyhnite sa česaniu alebo česaniu a jednoducho sa stiahnite rukami. V opačnom prípade prejdite hrebeňom a nechajte vlasy vytvárať prirodzené vlny alebo kučery, keď si uhladíte vlasy.

Najlepšie produkty pre upravené vlasy

Slip back vlasové výrobky siahajú od silných, stredných až nízkych držaní a lesklých až matných povrchov. Zatiaľ čo väčšina chlapcov radšej používa pomádu na hladké účesy, rastúcim trendom sú prirodzené, štruktúrované vlasy, ktoré vyžadujú vosk alebo hlinu. A hoci väčšina holičov súhlasí s tým, že pomáda je najlepší produkt pre hladké vlasy, to, čo použijete, závisí od vášho účesu..

Výrobky pre vlasy s melírovanými chrbtom

Tu sú najlepšie stylingové výrobky na hladké zadné vlasy. Či už máte husté, tenké, vlnité alebo kučeravé vlasy, tieto najlepšie hodnotené pomády, vosky, íly, gély a krémy vám pomôžu vyladiť perfektný vzhľad..

Náhľad Hodnotenie produktu Cena
Pomalá (silná) pomáda Suavecito Pomalé (silné) 1 oz Pomáda Suavecito Pomade Firme (silná) 4 oz, 1 balenie – Pomáda na silné vlasy pre mužov – stredný lesk… 14 530 recenzií 13,99 dolárov Kúpte teraz
Layrite Superhold Pomáda, 4,25 oz Layrite Superhold Pomáda, 4,25 oz 4 233 recenzií 18,00 dolárov Kúpte teraz
Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce 4 149 recenzií 11,13 dolárov Kúpte teraz
Clay na vlasy pre mužov | Hladká vikingská hlinená pomáda na matný povrch & amp; Silné držanie (2 unce) - nemastné & Stylingový íl bez lesku - pánsky výrobok na vlasy bez minerálnych olejov Clay na vlasy pre mužov | Hladká vikingská hlinená pomáda na matný povrch & Silné držanie (2 unce) – nemastné… 3 758 recenzií 13,97 dolárov Kúpte teraz
Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz 3 860 recenzií 23,00 dolárov Kúpte teraz

Cool Účesy Slick Back

Ďalej uvádzame príklady rôznych typov úhľadných vlasov a zrážok. Toto sú najlepšie spôsoby, ako nosiť vlasy s melírovaným chrbtom.

Slicked Back Undercut Fade

Účes s uhladeným chrbtom

Mid Fade + štruktúrované hladké vlasy + časť

Úhľadný účes dozadu s hrebeňom

Hrubý spätný chod + nízke vyblednutie

Účesy s uhladeným chrbtom

Hipster, skosený chrbát, podrezanie + plná brada + fúzy

Hipster, skosený chrbát, podrezanie + plná brada + fúzy na riadidlách

Podrezanie + tvarovanie + dlhé hladké vlasy

Podrezanie + tvarovanie + dlhé hladké vlasy

High Fade Slick Back

High Fade Slick Back

Low Fade Slick Back

Low Fade Slick Back

Krátke podrezanie s posunutím dozadu

Krátke melírované vlasy dozadu

Krátke uhladené vlasy dozadu a vysoký odtieň pokožky

Krátke slábnutie dozadu

Vysoká plešatosť a krátke hladké vlasy dozadu + fúzy

Vysoká plešatosť + krátke uhladené vlasy dozadu + fúzy

Stredne dlhé hladké vlasy + zúženie

Dlhé hladké vlasy dozadu +zúženie

Klasický slicked back

Klasický úhľadný chrbát

Zúžené zúženie kužeľa

Zúžené zúženie kužeľa

Husté, štruktúrované dlhé hladké vlasy vzadu + fúzy

Dlhé melírované vlasy dozadu

Podrezanie s dlhým vrátením dozadu

Dlhé vlasy sčesané dozadu

Tradičné česané vlasy na chrbte + oholené strany

Účesy s uhladeným chrbtom

Dlhé vlasy stiahnuté dozadu

Hladké dozadu dlhé vlasy

Dlhý vlnitý úhľadný spätný stlm + line up + plná brada

Dlhý vlnitý úhľadný spätný stlm + line up + plná brada

Undercut Fade + Thick Slick Back Pomp

Undercut Fade + Thick Slick Back Pomp

Tradičný Slick Back

Slick Späť Podrezať

Tenké sčesané dozadu podrezané vlasy + dlhá brada

Účes s podrezanými vlasmi dozadu

Elegantný česaný chrbát

Prečesaný hrebeň cez vlasy