Ako pestovať fúzy na riadidlách

Fúzy na riadidlách predstavujú štýl účesu rafinovaného gentlemana. Aj keď existuje veľa elegantných fúzov, na fúzy na riadidlách je najlepší spôsob, ako urobiť kompromis medzi epickým fúzom a mužným, ale štýlovým vzhľadom. Nakoniec tento kučeravý fúzy vyzerá úžasne v kombinácii s bradou alebo bradkou, obzvlášť keď je dlhý a krútený.

Ak vás myšlienka zaobleného fúzu osloví, určite sa vám bude páčiť tento sprievodca. Ďalej budeme diskutovať o tom, ako pestovať, skrútiť, upravovať a strihať fúzy na riadidlách!

Fúzy na riadidlách

Čo je to fúzy na riadidlách?

Fúzy na riadidlách môžu byť jedným z najznámejších účesov na tvári. Tento bedrový fúz je zvyčajne dlhý, s tenkými končekmi, ktoré sú skrútené a zvinuté. Chlapi môžu na úpravu, spevnenie a držanie končekov používať rôzne ošetrujúce prostriedky. Bez náležitého strihu a štýlu môže tento populárny štýl fúzy padnúť a vyzerať hrozne.

Kučeravé fúzy

Jednou z najlepších vlastností fúzov na riadidlách je ich univerzálnosť. Chlapci sa napríklad môžu rozhodnúť, že si nechajú narásť dlhé fúzy s tenkými končekmi, alebo sa rozhodnú pre hustý vzhľad v kombinácii s plnou bradou. Navyše to, ako konce skrútite a stočíte, skutočne závisí od požadovaného štýlu. Nakoniec, keď si spojíte fúzy na riadidlách a bradu s dokonalým účesom pre mužov, všetky dámy budú slintať nad vašim horúcim zmyslom pre štýl..

Ako pestovať fúzy na riadidlách

Pestovanie fúzy na riadidlách bude trvať najmenej 6 týždňov. Rovnako ako všetky účesy na tvári, riadidlá vyžadujú trpezlivosť, starostlivosť a úpravu, kým budú dostatočne dlhé na to, aby boli upravené do riadidiel..

Ako pestovať fúzy na riadidlách

Tu je návod, ako správne pestovať, upravovať a upravovať fúzy.

  1. Akonáhle máte dostatok vlasov na česanie, musíte ich začať česať a česať do strán. Trénovaním vlasov tak, aby sa vaše vlasy rozdelili na stred, chlapi zaistia, že „stache“ vyrastie do správneho tvaru a dizajnu.
  2. Ďalším krokom je začať nanášať vosk na fúzy. Potom, čo si umyjete fúzy a po sprche ich mierne navlhčíte, vmasírujte hrebeňom do vlasov malú kvapku vosku na fúzy. Uistite sa, že ste ho poriadne rozotreli do vlasov a von ku končekom na oboch stranách, podľa potreby pridajte ďalší vosk. Ak sú vaše fúzy tvrdé a huňaté, zjemnite ich viac voskom.
  3. Teraz, aby ste upravili jedinečné zvinutie riadidiel, naneste na hroty trochu vosku a začnite krútiť chĺpky medzi prstami. Pre uvoľnenejší vzhľad pokojne nechajte končeky dole a von. Klasický fúzy však vyžaduje, aby ste zdvíhali konce hore a dole. Zvážte ostrihanie všetkých divokých chĺpkov, ktoré vám nezapadajú..
  4. Nakoniec, nosiť fúzy na riadidlách je záväzok. Každý deň musíte umývať, česať, voskovať, kučerať a inak sa o to starať.

Ako si zvlniť fúzy

Aj keď tento proces môže nejaký čas trvať, moderné fúzy na riadidlách úplne stoja za to.

Najlepšie štýly fúzov na riadidlách

Či už chcete husté, tenké, krátke alebo dlhé fúzy na riadidlách kombinované so štýlovým účesom, bradou alebo kozou bradou, budete chcieť tento trendový vzhľad vidieť v akcii, než sa ho rozhodnete nechať vyrásť. Pozrite sa na našu galériu najhorúcejších štýlov fúzy nižšie!

Najlepšie štýly fúzov na riadidlách

Vintage fúzy na riadidlách

Vintage fúzy na riadidlách

Stočené fúzy + brada

Stočené fúzy + brada

Moderné fúzy na riadidlách

Moderné fúzy na riadidlách + klzký chrbát s textúrou

Strnádková brada + fúzy na riadidlách

Rozcuchané vlasy + strniská vousy + fúzy na riadidlách

Fúzy na riadidlách + kozia bradka

Fúzy na riadidlách + kozia bradka

Kučeravé fúzy + dlhá plná brada

Kučeravé fúzy + dlhá plná brada

Tenké riadidlá

Tenké riadidlá

Hrubé riadidlá + dlhá brada

Hrubý fúzy na riadidlách

Hipster riadidlá + krátka brada

Hipster riadidlá + krátka brada + štruktúrovaný hrebeň

Epické fúzy na riadidlách + kučeravé konce

Epické fúzy na riadidlách + kučeravé konce

Plný fúzy na riadidlách s bradou

High Skin Fade + tvrdá bočná časť + fúzy na riadidlách s bradou

Dlhé a kučeravé fúzy

Dlhé a kučeravé fúzy na riadidlách