Ako používať vosk na vlasy

Ak ste sa nenaučili používať vosk na vlasy, táto príručka je pre vás! Vosk na vlasy je jedným z najlepších produktov pre pánsky styling. Rovnako ako pomáda, aj vosk môže udržať vaše vlasy hladké a upravené po celý deň bez tvrdosti spôsobenej gélom a penou. V skutočnosti je nákup dobrého vosku na vlasy kľúčovým krokom pri úprave štýlových účesov s hrebeňom, uhladeným chrbtom, uhladeným chrbtom, pompadourom alebo ostnatými účesmi. Aj keď je dôležité mať na pamäti, že tento výrobok na vlasy sa najlepšie používa pri úprave vzhľadu, ktorý vyžaduje povrchovú úpravu s textúrou.

Nižšie vás naučíme, ako správne používať vosk na vlasy. Vďaka týmto jednoduchým krokom budete môcť aplikovať vosk a upravovať akýkoľvek prirodzený vzhľad, ktorý chcete!

Ako používať vosk na vlasy

Ako aplikovať vosk na vlasy

Tu je 5 krokov k úprave vlasov voskom.

 1. Začnite malým množstvom vosku na prste. V závislosti od množstva vlasov, ktoré máte, budete chcieť naberať množstvo veľkosti hrášku. V opačnom prípade príliš veľa vosku na vlasy môže mať za následok mastný vzhľad.
 2. Vosk je tvrdý produkt, takže ho budete musieť zahriať. Rozotrite vosk po dlaniach a vmasírujte ho, kým sa úplne neroztopí.
 3. Naneste vosk na vlasy. Začnite nanášať v zadnej časti hlavy a pomaly si vpredu nanášajte na povrch vlasov. Natieraním tenkej vrstvy v hornej časti predídete zhlukovaniu v jednej oblasti. Nezabudnite tiež zavrieť ruky, keď sa dostanete na konce vlasov, aby ste zaistili, že tipy prinesú nejaký produkt.
 4. Začnite upravovať vlasy. Aj keď vám odporúčame hladký chrbát, bočnú časť alebo podobný vzhľad, budete chcieť začať formovať požadovaný účes. Ak máte pocit, že potrebujete viac vosku, nanášajte ďalšie množstvo postupne.
 5. Upravte zatúlané vlasy, vytvorte väčší objem a dokončite štýl. Posledným krokom je dokončiť vzhľad.

Nakoniec neexistuje spôsob, akým by ste mohli voskovať. Rozvoj rytmu bude nejaký čas trvať a čím viac zapracujete produkt do vlasov, tým pohodlnejšie sa s ním budete upravovať..

Ako aplikovať vosk na vlasy pre mužov

Najlepší vosk na vlasy pre mužov

Ak ste ešte nenašli ten najlepší vosk na vlasy, dovoľte nám urobiť niekoľko dobrých odporúčaní. Pri takom množstve značiek a produktov na trhu môže byť ťažké zistiť, ktorým recenziám a hodnoteniam môžete dôverovať. Nasleduje diskusia o niektorých z najlepších voskov na vlasy pre mužov, o tom, ako dobre držia a dokončujú, a o ďalších výhodách a nevýhodách, ktoré je potrebné zvážiť pred kúpou..

Pánska posteľ TIGI B pre mužov

Hlavica postele TIGI B pre mužov matný separačný funkčný vosk

The Vosk na hlavu TIGI pre mužov ponúka jeden z najprirodzenejších vzhľadov so silným držaním a čistým matným povrchom. Tento voskový výrobok krásne funguje so všetkými druhmi vlasov a dĺžok, od krátkych po dlhé a tenké až po husté. Ľahko hodnotíme jeden z najpredávanejších voskov na vlasy pre mužov a odporúčame, aby ste vyskúšali tento stylingový výrobok.

Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce 4 149 recenzií Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce

 • Tento výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu
 • Pre chlapcov, ktorí chcú držať, štýl a prirodzený povrch
 • Včelí vosk, cera caranauba a zmes polymérov…

11,13 dolárov Kúpte teraz

Vlákno americkej posádky

Vlákno americkej posádky

American Crew je najväčší názov v pánskych stylingových výrobkoch. S vysokým držaním a nízkym leskom, Vlákno americkej posádky je vhodný na husté, rovné alebo kučeravé vlasy. Okrem toho, že tento vosk na vlasy bude voňať ako kolínska voda, zvýši plnosť a textúruje tak, aby mal prirodzený povrch.

Vlákno americkej posádky, 3 oz, silné spoľahlivé držanie s nízkym leskom 20 413 recenzií Vlákno americkej posádky, 3 oz, silné spoľahlivé držanie s nízkym leskom

 • ČO TO JE: Vláknitý živicový produkt pomáha…
 • KOHO JE TO: Funguje dobre pre tých, ktorí majú kratšie…
 • KEY BENEFIT: Poskytuje vysoké držanie a nízky lesk

18,50 dolára Kúpte teraz

Pracovný vosk na manévrovanie Redken For Men

Manévrový pracovný vosk od Redkenu

Redken predáva množstvo obľúbených vlasových prípravkov pre mužov a ženy, vrátane Manévrový pracovný vosk. So svojou strednou pevnosťou prichádza všestrannosť úpravy všetkých typov účesov, čo z neho robí dobrú voľbu pre začiatočníkov. Tento vosk je navyše ľahký a prirodzený a ľahko sa mieša s vašimi vlasmi.

Pohyblivý gumový ostrý okraj Gatsby

Vosk na vlasy Gatsby

Ak hľadáte silnejšie držanie, potom Pohyblivá guma Gatsby séria môže byť pre vás tou správnou voľbou. Vyrobené v Japonsku, Gatsby je vysoko kvalitná značka a ich vosk Spiky Edge udrží vaše vlasy upravené a voňavé po celý deň. Odporúčame však, aby ste tento výrobok používali len na účesy krátkych až stredne dlhých; Zdá sa, že to nefunguje ani s dlhšími vlasmi.

zľava GATSBY POHYBUJÚCI GUMOVÝ VOSK NA HRANE, 80 g/2,8 oz 2044 recenzií GATSBY POHYBUJÚCI GUMOVÝ VOSK NA HRANE, 80 g/2,8 oz

 • SILNÉ ÚDERY -Silná držiaca sila udržuje vlasy…
 • Odporúčaná dĺžka vlasov : Veľmi krátke, krátke
 • Stylingová sila : (10/10)

9,99 dolárov Kúpte teraz

Výber najlepšieho vosku na pánske vlasy

Keďže väčšina celebrít a mužských modelov používa na úpravu vlasov kvalitný vosk na vlasy, veríme, že nájdenie správneho produktu pre vás bude znamenať rozdiel vo vašej rannej rutine..