Ako vyblednúť vlasy: Upravte si účes pomocou zastrihávačov

Či už chcete ušetriť peniaze v holičstve, alebo len experimentovať s strihaním vlastných vlasov, môžete sa naučiť, ako vytvoriť zastaraný účes s dobrými zastrihávačmi, a zacvičiť si. Vyblednutie vlastných vlasov je rozhodne cenná zručnosť, najmä ak sa chcete stať holičom, ale odstrihnúť farbu nie je jednoduché. Aj keď môže byť jednoduchšie začať s mdnutím priateľom, niektorým začiatočníkom neostáva nič iné, ako si pred zrkadlom vyblednúť vlastné vlasy..

Aby sme vám pomohli ostrihať a namiešať najlepší vyblednutý účes, zostavili sme podrobného sprievodcu postupným zúžením. Potom, čo ste si vybrali, ako vyblednúť vlasy a či chcete vysokú, strednú, nízku, plešatú, zúženú alebo zúženú farbu, vám ukážeme, ako presne strihať strihače zastrihávačom..

Ako urobiť vyblednutý účes

Vyblednuté účesy

Fade je zmiešanie mužských vlasov na bokoch a na chrbte. Vyblednuté zrážky začínajú veľmi krátko v spodnej časti, v blízkosti výstrihu a uší a postupne sa predlžujú smerom k temenu hlavy. Na výber je mnoho rôznych typov vyblednutí, od miesta, kde sa zužovanie začína, až po to, ako krátke alebo dlhé vyblednutie bude vyzerať. Našťastie takmer všetky najobľúbenejšie pánske účesy dobre fungujú s vyblednutými vlasmi.

Ako vyblednúť vlasy

A hoci online holičská škola v kombinácii s miestnymi školeniami môže byť najlepším spôsobom, ako sa zbaviť vlasov, chalani s vynikajúcou koordináciou oko-ruka a odhodlaním môžu túto zručnosť tiež rozvíjať. Pokiaľ však nie ste veľmi odhodlaní vyblednúť svojimi vlastnými vlasmi, je spravidla zlý nápad urobiť si to sami.

Ako znížiť vyblednutie

Profesionálnym holičom trvá roky, kým zdokonaľujú a zdokonaľujú strihanie vlasov. A najťažšou súčasťou strihu je zmiešanie jednej dĺžky s druhou, aby sa vytvoril trendový štýl. Aj keď to môže vyzerať ľahko, holičstvo si vyžaduje školenie a pokazenie účesu sa môže stať okamžite. S týmto vedomím si nikdy nedávajte strih prvýkrát pred špeciálnou príležitosťou.

Najlepšie Fade účesy

Tu je návod, ako si dať zúžený útlm doma.

Ako urobiť vyblednutie pomocou nožníc

Na vyblednutie vlasov budete musieť investovať do správnych nástrojov na strihanie a úpravu účesu. Konkrétne budete potrebovať dobré zastrihávače vlasov s kompletnou sadou chráničov, vreckové zrkadlo alebo celý systém zrkadiel, hrebeň, nožnice a zastrihávač..

Ako urobiť vyblednutie pomocou nožníc

Ak to s blednutím vlastných vlasov myslíte vážne, možno by ste si chceli zaobstarať profesionálne kadernícke nožnice alebo zastrihávače. Tieto typy nožníc sa dodávajú s najostrejšími čepeľami, najvýkonnejšími motormi, robustným dizajnom, možnosťami použitia v kábli aj bez kábla, s dlhou výdržou batérie a s kompletnou sadou hrebeňov a príslušenstva pre každý strih. Najlepšie nožnice na holičstvo sú Profesionálny magický klip Wahl.

Na druhej strane, ak chcete len dostupné domáce nožnice, potom najlepšie hodnotené Wahl Color Pro je skvelá voľba. Ako jedna z najuznávanejších značiek sú nožnice Wahl spoľahlivé a dobre stavané s ostrými čepeľami a robustnými motormi. Toto je najobľúbenejší stroj na trhu a dodáva sa ako kompletná súprava na strihanie vlasov.

Cut A Fade pomocou nožníc

Jediné, čo sa musíte rozhodnúť, je, či chcete s káblom alebo akumulátorový model. Odporúčame akumulátorové používanie kvôli pohodliu a manévrovateľnosti, ale obe bez námahy prerezajú vlasy.

Nakoniec, ak chcete vysokovýkonný zastrihávač, ktorý ponúka profesionálne možnosti strihania vlasov za nižšiu cenu, zaobstarajte si Wahl Clipper Elite Pro. Odporúčania týkajúce sa nožníc, orezávačov, hrebeňov, dezinfekčných a čistiacich potrieb nájdete tu zoznam kaderníckych nástrojov.

Ako ostrihať vyblednutý účes

Ako si skrátiť a vyblednúť účes

Na zníženie vyblednutia postupujte podľa týchto krokov:

  • Rozhodnite sa, kde má začiatočná čiara začínať.
  • Rozhodnite sa, či chcete krátke alebo dlhé vyblednutie, a zvoľte vhodnú veľkosť ochranného krytu.
  • Posuňte nožnice po stranách a dozadu, aby ste vlasy zastrihli. Začnite vždy odspodu a postupnými krokmi sa prepracujte nahor.
  • Postupne blednite a zmiešajte vlasy tým, že vymeníte stráže. Blednutie by malo byť bezproblémové a malo by pôsobiť veľmi prirodzene.
  • Vypracujte sa po hlave. Nezabudnite sa zastaviť okolo chrámov.
  • Namiešajte vyblednutie do vlasov navrchu tak, že nožnicami prejdete po hrebeni, ktorý odhalí správnu dĺžku vlasov.
  • Vyčistite vlasovú a výstrihovú zastrihávačku.

Vždy si pamätajte najdôležitejšie pravidlo holičstva – strihajte konzervatívne. Vždy si môžete ostrihať vlasy na kratšie, ale budete musieť čakať týždne, kým dorastú.

Ako vyblednúť vlasy

Ako vyblednúť vlastné vlasy

Rozhodnite sa pre svoju vyblednutú líniu

Čiara vyblednutia bude naznačovať, kde sa začne zužovanie. Pokiaľ ide o druhy vyblednutia, môžete mať nízke, stredné alebo vysoké vyblednutie. Pri rezaní vlastného vyblednutia táto príručka predpokladá, že všetko, čo je pod čiarou vyblednutia, je orezané až po kožu, aby došlo k plešatému vyblednutiu..

Ak chcete zúžiť bez odhalenia pokožky hlavy po stranách a chrbte, budete chcieť začať proces miešania tesne nad ušami a pracovať smerom k temenu hlavy..

Pre líniu vyblednutia vyberte dĺžku a veľkosť ochranného krytu

Začnite tým, že vyberiete správnu veľkosť chrániča pre vyblednutú líniu. Veľkosti chráničov Clipper udávajú, aký krátky alebo dlhý bude strih vyblednutia. Nižšie číslo účesu naznačuje kratší strih. Najprv buďte konzervatívni a vyberte si strážcu č. 3 alebo č.

Pretože väčšina holičov začína v spodnej časti a postupuje po stranách nahor, tento hrebeňový nástavec určí najkratšiu časť vášho vyblednutia..

Mix Fade s Clippers

Začnite blednúť strany

Akonáhle oholíte boky a vrátite sa k línii vyblednutia, pripevnite pravý kryt a začnite strihať pozdĺž línie vyblednutia. Malými, krátkymi ťahmi dosiahnete rovnomerný rez cez hlavu. Nožnice vždy presúvajte nahor.

Prechod medzi strážcami a postupné vyblednutie vlasov

Ku kužeľovému blednutiu dochádza postupne, pretože čím dlhšie budete meniť veľkosť strihacieho zariadenia, tým dlhšie budete postupovať po hlave. Keď zmeníte hrebeňové nadstavce a ste opäť pripravení zastrihnúť, začnite v hornej časti miesta, kde posledný strážca prestrihol, aby ste mohli pokračovať v mixovaní..

Sekcie strihania vlasov sa však niekedy môžu prekrývať, aby vyzerali prirodzene. Tým sa minimalizujú vrstvy, keď sa pohybujete po stranách a meníte dĺžky.

Fade Haircut krok za krokom

Vypracujte sa k vlasom navrchu

Nakoniec budete musieť vlasy na vrchu zmiešať s dlhším účesom. Akonáhle sa dostanete blízko k vrchu bokov a chrbta, pomocou hrebeňa natiahnite správnu dĺžku a zastrihávačom spustite hrebeň. Táto technika strihania vám poskytne väčšiu kontrolu nad potrebnou dĺžkou.

Vystrihnite výstrih a líniu vlasov

Posledné úpravy vyžadujú oholenie spodnej časti vlasov pod vyblednutou líniou a zastrihnutie výstrihu. Vytvarovanie výstrihu je možné dosiahnuť dobrým zastrihávačom vlasov, ale praktický môže byť aj zastrihávač fúzov, ktorý ponúka hladký a priliehavý strih..

Ak chcete zostavu, môžete použiť hrany alebo obrys na vytvorenie ostrých rezov pozdĺž chrámov a bokombrady.

Blednúce pánske vlasy na bokoch a chrbte

Skontrolujte svoje vlasy

Akonáhle dokončíte orezávanie, budete chcieť starostlivo skontrolovať svoje vyblednutie a opraviť všetky chyby. Ak si vlasy prvýkrát striháte sami doma, odporúčame vám pozrieť sa na malé nerovnosti a nebyť perfekcionista. Dôvodom je, že sme často zistili, že začiatočníci úplne pokazia dobrý DIY fade účes a snažia sa ho urobiť perfektným.

Dajte si Fade

Urobte si vyblednutý účes

Ak ste pripravení na to, aby ste si urobili strih strihačom, pozrite sa na najlepšie pánske účesy a nájdite štýl, ktorý môžete vyskúšať. Nezabudnite si nájsť čas a byť trpezliví.

Chlapci môžu dokonca začať s dlhým zúženým účesom, aby si precvičili techniku ​​mixovania a potom pokračujú k skráteniu krátkeho vyblednutia. V najhoršom prípade si môžete kedykoľvek dať rázny strih alebo strih posádky, alebo dokonca navštíviť svoje miestne holičstvo, aby ste napravili vyblednutie a dali sa pravidelne ostrihať..

Ak máte vážny záujem stať sa holičom, preskúmajte holičské školy v okolí a nájdite programy, ktoré vás naučia všetko, čo potrebujete vedieť. Najlepšie holičské triedy budú ponúkať praktické školenia a skúsenosti z reálneho sveta, čo študentom umožní v konečnom dôsledku získať kvalifikáciu na prácu licencovaného holiča..