50 skvelých nápadov na jaseňovú blond farbu na vyskúšanie!

Farba na vlasy, po ktorej túžia fashionisti a kaderníci po celom svete, popolavá blondína sľubuje úžasný vzhľad a nemôžeme si spomenúť na časy, keď tmavo jaseňová blond alebo svetlohnedá blondína nebola v móde..

Či už ste nadšencom strihu pixie alebo nosíte vlasy v nádherných dlhých štýloch, popolavé blond vlasy sú skvelou možnosťou, ako zvýrazniť svoju prirodzenú krásu..

Tu sú naše tipy na najlepšie nápady na blond farbu popola blond a možnosti stylingu pre všetky dĺžky vlasov!

1. Svetlý popolavý blond krátky strapatý účes

Svetlá popolavá blondZdroj

Krásu tohto ostrihaného bobu zvýrazňuje ohromujúce jaseňové blond farbenie vlasov.

Uisťujeme vás, že takmer ľadový vzhľad tohto krátkeho strapatého účesu patrí medzi najhorúcejšie a najtrúfalejšie účesy. Okrajový vzhľad s bezchybnými jaseňovými blond vlasmi.

2. Svetlý jaseň Blond Pixie strih

pixie strih popola blondZdroj

Pixie strihy sú mladistvé a nervózne, samy o sebe. Ale takmer strieborná popolavá blond farba vlasov dodáva extra ostrý zárez. Ľahko sa upravuje a skvele sa nosí, toto je cesta, ak hľadáte účesy v móde.

3. Kučeravé krátke jaseňové blond vlasy

jaseň blond vlasy kučeravéZdroj

Svetlé popolavé blond vlasy na krátke kučeravé vlasy? Áno prosím! Kučeravé vlasy už majú povesť romantického a hravého kúzla.

Pridajte nejaké popolavé tóny a bude to vyzerať úplne neodolateľne! Milujeme tmavé korene, ktoré sa odvážne ukazujú s týmto nápadom na účes.

4. Ash Blonde Highlights na krátkeho Boba

bob účes jaseň blond melírZdroj

Tento vzhľad má hrejivý pocit a to všetko vďaka prirodzeným blond tónom svetiel.

Jasanové blond odlesky zosvetlia účes boba, zatiaľ čo dokonalé plážové vlny rámujú všetky tieto lahodne teplé tóny.

5. Farba tmavých popola blond vlasy zo 70. rokov

jaseň blond vlasy Taylor SwiftZdroj

Taylor Swift otriasla týmto vzhľadom v elegantných gala outfitoch, na červenom koberci, v rifliach a tričkách alebo v post-punkových outfitoch. Urobte to príliš jednoducho a vyberte si jedinečne nádherné tmavé popolavé blond farbivo na vlasy.

6. Baby Blonde Look

jaseň blond dieťa blondínaZdroj

Vzhľad bábiky naďalej vytvára vlny. Ak je vaša prirodzená farba vlasov blond, vezmite si ju s touto svetlou popolavou blond farbou vlasov.

Všimli ste si, ako sa tmavá blondína mení na svetlohnedú blond až po končeky? To je to, čo hľadáte pre dokonalé detské blond odtiene!

7. Svetlá popolavá blondína pre dlhé vlasy

jaseňová blond zdôrazňuje dlhé vlasyZdroj

Ak máte dlhé vlnité zámky, jedným z najlepších spôsobov, ako ich zvýrazniť, je pridanie kontrastnej farby. Pre tmavšie farby vlasov sú melírové blond odlesky a tipy ideálne na zvýraznenie prirodzenej krásy vašich zasnených vlnitých vlasov..

8. Prirodzená tmavá jaseňová blond plavba

tmavý popol blond balayageZdroj

Technika balayage bola v popredí záujmu o dosiahnutie krásneho prírodného vzhľadu. Táto krémová farba vlasov je založená na prírodnej zmesi svetlohnedých a tmavých popolavých blond tónov.

9. Dlhé popolavé blond vlasy Ombre

jaseň blond vlasy vlnité vlasyZdroj

Jednoducho milujeme spôsob, akým farba mizne z prirodzenej svetlohnedej korienky na nádherné tóny popolavých blond vlasov.

Je to tento úplne prirodzený vzhľad s odvážnym okrajom, vďaka ktorému má technika ombre svoje dobré opakovanie a nanesením na popolavé blond vlasy získate ďalšie body.

10. Viditeľné tmavé korene a studené jaseňové blond vlasy

tmavé korene jaseň blondZdroj

Vychutnávanie si svojich tmavých korienkov už nie je módnym faux-pas, najmä keď prirodzene tmavé korene prerastú a doplní ich táto krásna svetlá až stredne popolavá blond farba vlasov nanesená v strednej dĺžke na končeky..

11. Letné blond jaseňové vlasy

jaseňová blond zdôrazňuje dlhé hnedé vlasyZdroj

Tento účes je tu cieľom v letnom štýle (alebo skutočne v každom ročnom období). Ultra ľahké popolavé blond špičky a sotva viditeľné blond odlesky dodajú inak krásne dlhé tmavé vlasy hravú stopu.

12. Ash Brown s blond melírom

jaseň hnedé vlasy blond melírZdroj

Hrubé čokoládové alebo hnedé odlesky sa miešajú s nádhernými blond tónmi a popolavý blond ombre dodáva tomuto štýlu mimoriadnu svietivosť..

13. Popolavé blond vlasy s melírom pre dlhé vlasy

popolavé blond vlasyZdroj

Tento štýl sa perfektne hodí ako pre vlnité vlasy, tak pre hodvábne hladké rovné vlasy. Bohaté nuansy sa navzájom vynikajúco zvýrazňujú.

Tajomstvo tohto účesu? Je to zmes svetlých vlasov z prírodného popola, blond základne a blond melíru.

14. Zlatý jaseň Blonde Ombre pre Rapunzel

hladké dlhé popolavé blond vlasyZdroj

Prirodzená zmes farieb siaha od hnedých po zlatisté blond popolavé vlasy až po platinové popolavé blond vlasy. Takmer strieborné nuansy zosvetlia štýl a dodajú vlasom extra lesk.

15. Čierne až jaseňové blond vlasy

vzhľad zmeniť čierne a popolavé blond vlasyZdroj

Dosiahnutie tohto dramatického vzhľadu vyžaduje zručnosti na úrovni majstrov. Nádherné ombre je urobené bezchybne a môžete nosiť vlasy v dokonale definovaných kučerách a zvýrazniť farebný gradient.

16. Najľahšia popolavá blondína v melíroch pre dramatický vzhľad

strieborná jaseňová blondína zvýrazňuje popolavé blond vlasyZdroj

Tento popolavý blond účes je pútavý a hodný pozornosti. Nie každý to zvládne, ale ak si trúfate na dramatické zmeny vzhľadu, smelo do toho! Hlavné body sú dobre definované, zatiaľ čo tmavá základňa je jasne viditeľná.

17. Čierna až strieborná jaseňová blond

Popolavý blond ombreZdroj

Boli ste vždy fanúšikom chrómového striebra? Dobrou správou je, že to môžete vyskúšať len na končekoch vlasov alebo začať od polovice. Vezmite si ako príklad túto nádhernú fotografiu čiernych až strieborných popolavých blond vlasov a nechajte sa ňou inšpirovať!

18. Svetlá popolavá blondínka na hnedých vlasoch

svetlý popol blond ombreZdroj

Popolavé blond odtiene pridané k sladkým hnedým vlasom až do takmer úplného pokrytia nie sú vôbec zlý nápad. Noste vlasy vo skákacích vlnách a zvýraznite nádhernú textúru a odtiene svojich vlasov.

19. Tmavohnedé vlasy zvýraznené stredne popolavou blond

popolavá blondína zvýrazňuje tmavohnedé vlasyZdroj

Ďalší zápas vyrobený v nebi pre tých, ktorí chcú zjemniť triezvu tmavohnedú farbu vlasov. Požiadajte kaderníka o stredne svetlé blond odlesky a užívajte si tento štýlový vzhľad!

20. Svetlá popolavá blondínka na oranžových vlasoch

vzhľad zmeniť oranžové na jaseň blond vlasyZdroj

Svetlo hnedá alebo zlatistá blondína sa príliš často mení na obávané oranžové odtiene. Svetlohnedé blond vlasy vám však môžu ušetriť namáhavé hodiny strávené s vašim kaderníkom, ktorý sa snaží obmedziť tieto otravné oranžové odtiene..

21. Ash Blonde Dye pre všetky vaše vlasy

jaseň blond vlasy s melírom bob účesZdroj

Popolavé blond vlasy môžu pôsobiť úplne romanticky a hravo, aj keď nie sú zvýraznené alebo zvýraznené slabými svetlami. Toto chladné, takmer sivo vyzerajúce popolavé blond farbenie vlasov je jednoducho ohromujúce a vhodné pre všetky sezóny.

22. Ash Blonde položený späť Bob Cut

jaseň blond bob účes pre ženyZdroj

Neformálne a odvážne, to je jeden z najlepších spôsobov, ako upraviť štýl krátkeho popolavého blond bobu. Svetlý popolavý blond odtieň premieňa tento strih na ostré vyhlásenie.

23. Ash Blonde s ružovými odleskami

Ash Blonde s ružovými odleskamiZdroj

Ružová, fialová, fialová – hravé odlesky vhodné pre dospievajúcich, ale nielen. Ženské štýly s jaseňovou blond základňou sa krásne dopĺňajú týmito farbami zvýrazňujúcimi svetlo.

24. Ash Blonde Tipy na tmavé vlasy

jaseň blond končí popolom blond ombreZdroj

Neexistuje lepší spôsob, ako posilniť odtiene tmavých vlasov, ako ich doplniť blond odtieňmi. Prirodzene tmavé vlasy s jaseňovými blond končekmi ponúkajú pútavý prechod, ktorý môže byť taký jemný alebo taký svetlý, ako chcete.!

25. Vrstvené jaseňové blond vlasy

vrstvený bob skladaný bob účes jaseň blond vlasyZdroj

Pamätáte si, ako sa Rachel z Friends preslávila viacvrstvovým strihom zvýrazneným blond vlasmi z prírodného popola? Tento vzhľad je v sieni slávy pripnutý pre svoju krásu, prirodzený vzhľad a množstvo komplimentov, ktoré priťahuje.

26. Silver Ash Blonde Pixie Cut

popolavý blond pixie účesZdroj

Pixie strih s ultramoderným twistom: podrezanie. Popolavé blond vlasy v striebristých tónoch doplnené výraznou fialovou farbou podrezania sú vašim spôsobom, ako objať nervóznu stránku..

27. Svetlá jaseňová blond farba pre letnú romantiku

medový popol blond vlasy balayageZdroj

Slnkom pobozkané vlasy nikdy nevyzerali lepšie! Táto popolavá blondína vo svetlých odtieňoch je ideálna na opaľovanie sa toto leto. Je to úplné stelesnenie letnej romantiky a večerov strávených na pláži.

28. Ash Blonde with Lowlights

hustý vrkoč na popolavých blond vlasochZdroj

Existuje niekoľko rôznych odtieňov blond a keď šikovne skombinujete, vyzerajú skvele. Jasan blond melír a popolavý blond melír sa navzájom perfektne dopĺňajú v tomto strapcovom strihu!

29. Ash Blonde Cut s Twist

halfdo vysoký drdol jaseň blond farbaZdroj

Pozrite sa na túto polovičnú updo s ultrachic vzhľadom. Tmavé korene nie sú účelovo ponechané nezafarbené – zameriavajú pozornosť na perfektne vykonanú popolavú blond ombre. Tento štýl pre ženy používa na dosiahnutie tohto pútavého štýlu podfarbenie-v tomto prípade tmavé.

30. Hodvábne hladká jaseňová blond

jaseň blond vlasy balayageZdroj

Všimli ste si, ako balayage umožnila v prirodzenom prechode zmiešať stredne popolavú blond, svetlohnedú blond a jemne hnedé a gaštanové odtiene? Tieto šikovné hry odtieňov sú zvýraznené na týchto hodvábne hladkých bohatých vlasoch.

31. Dramatická jaseňová blondínka Ombre

Dramatická jaseňová blondínka OmbreZdroj

Potrebujete poriadnu dávku odvahy, aby ste sa v myšlienke popolavého ombre vychádzali úplne z tmavých vlasov.

Táto žena však dokazuje, že je to možné, a má fantastické výsledky! Prechod z tmavých koreňov na svetlé popolavé blond končeky je jednoducho ohromujúci.

32. Ash Blonde Balayage na páse dlhé vlasy

blonďatá balayáž z platinového popolaZdroj

Stredná, svetlá, tmavá a špinavá popolavá blondínka sa stretnú a vytvoria túto ohromujúcu balayage. Prirodzene vlnité zámky vyzerajú tak zdravé vďaka svetlým popolavým blond odtieňom, zatiaľ čo špinavú, tmavú popolavú blondínku zvýrazňuje vrkoč.

33. Ash Blonde s fialovými špičkami

fialové konce na popolavých blond vlasochZdroj

V týchto krásnych popolavých blonďavých zámkoch sa práve zachytil rozprávkový prach. Blond vlasy z platinového popola dopĺňajú svetlú pokožku a zosvetľujú rysy.

34. Stredne jaseňová blondína na hnedých vlasoch

Stredne jaseňová blondína na hnedých vlasochZdroj

Svetlé odlesky popola majú silu ponúknuť štýlové oživenie hnedých vlasov. Tento tmavý medový vzhľad tu nie je nič iné ako vynikajúci.

35. Ash Blonde Brown Hair Sweet Mix

Popol blond hnedé vlasyZdroj

Tento účes môže byť formálny alebo – ak je upravený správne a iba s niekoľkými vlasovými doplnkami – ležérny a jasný.

36. Svetlohnedé blond vlasy

Svetlohnedé blond vlasyZdroj

Blondínka zo strieborného popola alebo platinového popola nie je vhodná pre každý tón pleti. Ak však patríte k tým šťastným, ktorí môžu s týmito popolavými blond odtieňmi experimentovať, do toho! Vychutnajte si ombre alebo balayage.

37. Takmer biele jaseňové blond vlasy

blonďavé vlasy z platinového popolaZdroj

Aj keď je to celkom blízko k vzhľadu ľadovej kráľovnej, stredne popolavé blond odtiene v tejto balayage dodávajú vzhľadu sladký medový tón.

Všimnite si prirodzene krásne prechody od svetlohnedej blond po takmer biele odlesky.

38. Ázijské jaseňové blond vlasy so strieborným podtónom

Ázijský jaseň Blond vlasyZdroj

Bohatosť a zdravie jej vlasov sú dokonalým základom pre tento strieborno -jaseňový blond štýl. Aký ohromujúci pohľad!

39. Blonde Locks zo zlatého popola

Zlatá popolavá blondínaZdroj

Krátky strih zvýraznený očarujúcimi blond tónmi. Ofiny a dobre definované hroty robia zázraky, pokiaľ ide o ľahký styling.

40. Dlhá popolavá blondína

Dlhé jaseňové blond vlasyZdroj

Jednotná farba vlasov ako jaseňová blond žiari v celej svojej kráse, keď sa nanáša na krásne, štýlové dlhé vlasy. Toto je jeden oslnivý príklad!

41. Ash Blonde Reverzný Ombre

Ash Blonde Reverse OmbreZdroj

Tento vzhľad vstúpil na scénu pred niekoľkými rokmi a jeho odvážny prechod od svetlých popolavých blond koreňov k čiernym špičkám mu pomohol udržať sa..

42. Znovuobjavený detský vzhľad

detská blondínkaZdroj

Od stredne popolavého blond odtieňa koreňov po svetlé odtiene špičiek je to romantická znovuobjavená bábika, ktorá vyzerá perfektne a môžete ju nosiť v lete aj v zime.

43. Ash Blonde Highlights Práca s ryšavými vlasmi

popolavá blondínka na ryšavých vlasochZdroj

Niektorým sa môžu zdať blond odlesky na červených vlasoch trochu nevkusné. Buďte si však istí, že sú všetkým, ale tento nádherný príklad to dokazuje!

44. Svetlohnedá blondína na tmavohnedých vlasoch

tmavohnedé vlasy jaseň blond vlasyZdroj

Tieto dokonalé vlnité kučery sú ideálnym základom pre experimentovanie so svetlou popolavou blond. Vzhľad je pútavý a dopĺňa aj tmavšiu pleť.

45. Ash Blond vlasy s melírom

Popolavé blond karamelové odleskyZdroj

Tento strapatý a zdanlivo neopatrný účes by tiež nevyšiel, nebyť slabých miest, ktoré zvýrazňujú popolavé blond odtiene.

46. ​​Reverse Ombre: Ash Blonde to Dark Brown

Obrátiť Ombre Ash BlondeZdroj

Nie sú také dramatické ako reverzné ombre, ktoré sme uviedli vyššie, ale stále vynikajúce. Jemné kučery uberajú na okraji.

47. Balayage Silver Ash

Balayage Silver AshZdroj

Kombinácia svetlých popolavých blond odtieňov vyššie je jednoducho oslnivá! Vyzerá to prirodzene, zdravo a dodáva krásnej žene, ktorá ju športuje, krásnu svietivosť.

48. Mladistvá dlhá jaseňová blondína

Dlhé jaseňové blond vlasyZdroj

Zlatovláska alebo dokonca Rapunzel by žiarli na tieto zdravé vlasy v takom lákavom tóne jaseňovej blond.

49. Zimné jaseňové blond tóny

Zimné jaseňové blond tónyZdroj

Rozdáva ju nielen klobúk a teplé oblečenie. Táto popolavá blond farba vlasov bude krásne odrážať tie príjemné lúče zimného svetla. Napriek svojmu názvu môžete tento odtieň športovať aj v horúcich mesiacoch a na jeseň!

50. Stredne jaseňové blond vlasy

Stredne jaseňové blond vlasyZdroj

Stredne popolavé blond odtiene v tejto balayage sú najvýraznejším tónom, a to z dobrého dôvodu.

Prechod z tmavých ázijských vlasov na blond ázijský popol sa v ideálnom prípade dosiahne pomocou týchto tónov, zatiaľ čo svetlé popolavé blond odtiene slúžia na zvýraznenie konečného výsledku..

Ste pripravení zmeniť svoj vzhľad?

Popolavé blond vlasy majú veľa odtieňov, tónov a podtónov – a toto množstvo odtieňov vám ponúka perfektnú príležitosť vyskúšať si novú farbu vlasov!

Prekvapte seba aj ostatných: choďte na popolavú blond farbu vlasov a v tejto sezóne úplne zmeňte svoj vzhľad!