50 účesov pre dlhé vlasy, ktoré si jednoducho zamilujete!

Rapunzels, spojte sa! Pozývame vás všetkých na zhromaždenie, pretože toto je miesto, kde nájdete všetky najlepšie a najkrajšie účesy pre dlhé vlasy!

Viete, čo je na dlhých vlasoch skutočne najlepšie? Skutočnosť, že je taká univerzálna. Áno, samozrejme, môže to byť náročné, trochu náročné na údržbu a niekedy aj horúce.

Napriek tomu si premyslite všetky veci, ktoré s tým môžete robiť. Ešte lepšie je, skĺznuť až na koniec a pozrieť sa na tento zoznam nádherných účesov pre dlhé vlasy!

1. Polovičný drdol pre dlhé účesy

polovičné drdoly dlhé účesyZdroj

V prípade, že si chcete nechať vlasy mimo tváre, ale zároveň zdôrazniť, že sú dlhé, nechať ich voľne plynúť, pozrite sa na pohľad pol na polovicu a na polovicu. Tento polovičný drdol tiež zanecháva niekoľko šikovne umiestnených prameňov, ktoré orámujú tvár.

2. Korunky na kvety pre dlhé účesy

kvetinová koruna a vrkoč dlhé účesyZdroj

Kvetinové koruny sa v posledných rokoch opäť dostali na výslnie – prvýkrát od 70. rokov. Nemohli sme byť šťastnejší – sú skvelým spôsobom, ako ozdobiť svoje dlhé zámky, najmä ak sú spárované s vrkočom z rybieho chvosta, ako je uvedené vyššie..

3. Svadobný drdol 90. rokov

Dlhé účesy svadobnej drdoly 90. rokovZdroj

Aj štýl 90. rokov prechádza veľkým návratom, a to nielen v oblečení a líčení, ale aj v účesoch. To znamená, že teraz môžete nosiť ten nádherný svadobný drdol, ktorý ste videli na obrázkoch alebo ktorý ste vtedy nosili.

4. Feathery a vrstvené dlhé účesy

pernaté vrstvené dlhé účesy pre okrúhle tváreZdroj

V prípade, že chcete nosiť dlhé vlasy čo najprirodzenejšie, ale napriek tomu chcete byť trendy a štýlové, odporúčame vám urobiť si páperový a vrstvený účes. Dlhé, krásne a prirodzené vlasy!

5. Účesy dvoch drdolov

rande večer dva drdoly dlhé účesyZdroj

Tu je účes ideálny pre rande v noci. Nebojte sa, je ľahké zvládnuť to sami doma, aj keď sa to môže zdať komplikované. Všetko, čo potrebujete, je hrsť pevných bobby pinov a dobrý, starý lak na vlasy.

6. Svadobné ruže

svadobné ruže dlhé účesyZdroj

Účesy z ružových drdolov pre dlhé vlasy samozrejme nie sú len pre svadby. Je dosť možné, že to uvidíte aj na Homecomings alebo na plesoch. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť voľný francúzsky vrkoč a točiť ním, kým nedostanete tvar ruže.

7. Jumbo cop

červené stočené vrkoče dlhé účesyZdroj

Ako už pravdepodobne viete, vrkoče sú veľmi in a pravdepodobne nikdy nevyjdú z módy. Ak chcete trochu zamiešať klasický pletený chvost, choďte na jumbo bočný cop. Tiež krásne zvýrazní farbu vašich vlasov.

8. Supermodelkové kučery

supermodelka kučery dlhé účesyZdroj

Ďalšou očividnou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, pokiaľ ide o dlhé účesy, sú kučery, ale nie len taký typ. Tu hovoríme o kudrlinkách supermodeliek, type, ktorý vidíte na dráhe na prehliadkach Victoria’s Secret, a úplnej láske!

9. Prámiky a kvety

jumbo cop a čerešňové kvety dlhé účesyZdroj

Teraz, keď sa všetci zhodneme na tom, že pletené účesy pre dlhé vlasy nikdy nevyjdú z módy, pozrime sa, ako im môžete dodať svoj vlastný nádych. Napríklad môžete vždy pridať nejaké ozdoby, ako sú tieto pekné a jemné čerešňové kvety.

10. Účesy nevesty za vlasy

nevesta byť dlhé účesyZdroj

Nič nie je ako nevesta s dlhými vlasmi, však? Musíme poukázať na to, že ako neveste vám dlhé zámky poskytujú slobodu robiť takmer všetko, čo chcete vo svoj veľký deň, napríklad ísť na jemné vlny cez rameno (ako na obrázku vyššie) a nič iné.

Pro tip – pred tým si urobte čas a vyskúšajte čo najviac účesov. Uľahčí vám to informovaný výber.

11. Pletené vrkôčiky

pletené vrkôčiky dlhé účesyZdroj

Toto je ďalší typ vrkočov, na ktoré sa môžete obrátiť, ak hľadáte ľahký účes – ale s pôsobivými výsledkami! Ak sa po detstve cítite nostalgicky, ale nechcete vyzerať ako malé dieťa, môžete kedykoľvek siahnuť po vrkočových vrkočoch, ktoré končia po krk a zvyšok vlasov nechajte voľný..

12. Koruna plesu

tri vrkoče koruna ples dlhé účesyZdroj

Toto je rozhodne dlhý účes vhodný pre kráľovnú Prom – alebo aspoň taký, vďaka ktorému sa budete cítiť ako princezná. Je to vynikajúci trojstupňový vrkoč, ktorý sa obklopuje hlavou ako svätožiara. Môžete ho nosiť na ples alebo dokonca na svadbu.

13. Max rybí chvost

jumbo rybí chvost dlhé účesyZdroj

Nemôžeme vám pomôcť stať sa morskou pannou, ale môžeme vám navrhnúť farby vlasov a účesy, vďaka ktorým sa budete cítiť ako jedna. Vezmite si napríklad tento jednoduchý rybí chvost. Vytiahlo sa to dovnútra von a potom sa uvoľnilo, aby to získalo trochu chaotický a ohromujúci efekt.

14. Elegantný chvost

elegantné dlhé účesy z chvostaZdroj

Existuje toľko rôznych typov chvostov, že je ľahké nájsť ten, ktorý sa bude hodiť aj na elegantné udalosti. Malé čierne šaty a vyššie uvedený účes stačia na to, aby urobili dojem!

15. Bublinkový vrkoč

jumbo bubble cop dlhé účesyZdroj

Tu je ďalší účes pre dlhé vlasy, ktorý vyzerá komplikovane (ale ktorý je v skutočnosti celkom jednoduchý), bublinkový cop. Je neuveriteľne ľahké ho odstrániť, za predpokladu, že máte dostatok laku na vlasy, aby ho udržal na svojom mieste.

16. Rozstrapatené účesy pre dlhé vlasy

strapatý cop dlhé účesyZdroj

Na výrobu strapatého chvosta sú potrebné iba 2 kroky. Najprv si vzadu na hlavu uviažte klasický konský chvost. Za druhé, použite hrebeň, aby ste ho čo najviac vydráždili. Všetko hotové!

17. Rovné dlhé účesy

rovné dlhé účesy s ofinouZdroj

Rovné dlhé vlasy a ofina sú zápasom vyrobeným v raji účesu, ak sú dobre ostrihané. V tomto prípade obdivujte tieto veľmi dlhé asymetrické rany padajúce moderným spôsobom Brigitte Bardotovej..

18. Dlhé účesy pre prirodzene kučeravé vlasy

prírodné kučeravé dlhé účesyZdroj

Dámy s kučeravými vlasmi by sa nemali báť štruktúry svojich vlasov – namiesto toho by sa nimi mali chváliť a predvádzať! Vychutnajte si stránku z pohľadu tejto pôvabnej dámy – nechala ju divokú, strapatú a voľnú v celej svojej ohnivej červenej sláve..

19. Dlhé štýly s vlasovým príslušenstvom

pouličné štýl dlhé účesyZdroj

Vlasové doplnky môžu priniesť konečnú úpravu každému účesu. Stačí sa pozrieť vyššie: vrahová šatka spája chvost plážových vĺn so špinavými blond ombre vlasmi a vytvára veľmi chladný vzhľad..

20. Polovičné pletené účesy

napoly zapletané dlhé účesyZdroj

Ak ste fanúšikom undergroundovej hudby alebo úspešného televízneho seriálu Vikingovia, pravdepodobne tento účes poznáte. Nezáleží na tom, odkiaľ pochádza inšpirácia, pokiaľ všetci uznávame jej úžasnosť.

21. Svadobné kučery a doplnky

svadobné príslušenstvo kučeravé dlhé účesyZdroj

Inšpirujte sa týmto nádherným príkladom dokonalých kudrliniek, ktoré na mieste drží nádherný kúsok vlasov ako striebro a vločka. Aký perfektný vzhľad pre zimnú svadbu!

22. Kim K.

kim k extra dlhé účesyZdroj

Kim K vždy milovala dlhé účesy a dokonca z času na čas išla mimoriadne dlho. Keď jej pridali predĺženie vlasov, spadli jej pramene pod pás. Na dokončenie vzhľadu išla do stredovej časti a voľne padajúcich stromov.

23. Selena Gomez

selena gomez dlhé účesyZdroj

Ďalšou milovanou celebritou, ktorá mala dlhé vlasy, je bývalá hviezda Disney Selena Gomez. Jej dlhé účesy sú teraz legendou, pretože nosila svoje sýte čokoládové tóny, ktoré ladili s jej tónom pleti a gaštanovými očami..

24. Retro účesy pre dlhé vlasy

retro dlhé účesyZdroj

Ak zistíte, že túžite po dlho stratenom zlatom veku hollywoodskeho glamouru, nasmerujte svoju vnútornú divu do vintage účesu. Vyberte kulmu alebo žehličku, vytvorte retro kudrlinky, pridajte červený rúž alebo choďte nahý a všetko je pripravené.!

25. Dlhé účesy s veľkým objemom

prirodzené objemové dlhé účesyZdroj

Ak existuje jedna vec, ktorú všetci chceme, aby naše vlasy mali, je to objem a čím viac, tým lepšie. Ak chcete vytvoriť vlnité pramene a objem, použite buď valčeky na vlasy, alebo si vlasy vyfúkajte.

26. Rosie Huntington-Whitely

rosie huntington bielo dlhé účesyZdroj

Hrdá podporovateľka a nositeľka dlhých šiat, supermodelka Rosie Huntington-Whitely je veľkým zdrojom inšpirácie. Jej nádhernú tvár a štíhlu, vysokú postavu dotvára hlava rovných pieskových blond vlasov.

27. Rita Ora

rita ora dlhé účesyZdroj

Tu je speváčka Rita Ora, ktorá zdobí červený koberec a vyzerá úžasne. Vybrala sa na starý hollywoodsky glam s veľmi jemnými kučerami, ktoré mala na boku prehodené na ramene. Farba jej vlasov je pevný blonďavý béžový s tmavšími tónmi karamelu v korienkoch.

28. Menej je viac

uhladený menej je viac dlhých účesovZdroj

Čo sa týka účesov pre dlhé vlasy, niekedy menej je naozaj viac. Ak máte ťažké šaty, šperky alebo dramatický make -up, tónovanie vlasov je dobrý nápad. Narovnajte ho a noste ho jednoducho po chrbte so strednou časťou.

29. Dvojité rybie chvosty

Fishtail dvojité vrkoče dlhé účesyZdroj

Videli sme jeden rybí chvost, ale čo dva? Ak ste dostatočne zruční, môžete si ich korunovať okolo hlavy a uviazať ich vzadu. Nechajte zvyšok vlasov voľne padnúť na vaše ramená.

30. Jednoduchý nízky drdol

jednoduchý nízky drdol dokonalosť dlhé účesyZdroj

Dlhé účesy múdre, tomu hovoríme dokonalosť. Prečo? Pretože je veľmi ľahké sa ho zbaviť a funguje pri každej príležitosti. V kancelárii, vo formálnej situácii, keď ste vonku s priateľmi, pri upratovaní domu, všade!

31. Choďte na boho look

bohémske kadere dlhé účesyZdroj

Ste fanúšikom boho chic? Potom máte šťastie, pretože dlhé vlasy sú ich podstatnou súčasťou. Odrežte vlasy a zapleťte ich do veľmi jemných prameňov vlasov. Primiešajte niekoľko hodvábnych alebo vlnených nití alebo perie alebo korálky alebo všetky.

32. Účesy inšpirované Indiou

indická inšpirácia dlhé účesyZdroj

Indická kultúra je taká všestranná, farebná a krásna! Ich pokrývky hlavy sú úplne nádherné a predstavujú skvelý spôsob, ako ozdobiť akýkoľvek účes.

33. Sladké polovičné účesy so stužkami

sladké čierne mašle dlhé účesyZdroj

Ak chcete osladiť svoj vzhľad, vlasy si môžete kedykoľvek dať do polovičného copu a previazať saténovou alebo hodvábnou mašľou. Ak nechcete pôsobiť detsky, vyberte si jednoduchý, v pevnej alebo neutrálnej farbe. Vo voľnom čase sa môžete vybrať aj na farebnú.

34. Chaotický bočný chvost

strapatý bočný pony dlhé účesyZdroj

Nie všetky chvosty musia byť vzadu, rovnako ako nie všetky musia byť vysoko na hlave. Sme obzvlášť zamilovaní do tohto chaotického bočného chvosta, ktorý je plný voľných prameňov a ktorý vyzerá sladko a nevinne.

35. Headwraps Love

ružová mašľa čelenka dlhé účesyZdroj

Ak sa vám v chladných obdobiach zdá príliš ťažké strčiť všetky dlhé vlasy do čiapky alebo čiapky, jednoducho použite veľkú pokrývku hlavy. Pokryje väčšinu vašej hlavy a udrží vás v teple bez toho, aby ste poškodili alebo obmedzili vaše vlasy. Funguje rovnako dobre na tenké aj husté vlasy.

36. Retro Barbie

retro barbie masívne objem luk dlhé účesyZdroj

Ak ste zamilovaní do 60. rokov, potom je to účes pre vás! Je to retro Barbie s extra objemom a ružovou mašličkou. Obzvlášť milujeme vintage make -up s ťažkou vložkou a koralovou perou.

37. Throwback Rachel

rachel throwback dlhé účesyZdroj

Priatelia boli a stále sú kultúrnym fenoménom, takže nie je prekvapením, že to viedlo aj k vzniku niektorých ikonických účesov. Aj keď to nie je The Rachel, rozhodne by mohla rockovať kratšie aj dlhšie zámky!

38. Gigi Hadid

gigi hadid rovné dlhé účesyZdroj

Bola jedna príležitosť, keď sa supermodelka Gigi Hadid pokúsila oklamať svoju fanúšikovskú základňu, aby si myslela, že áno odsekla jej zámky nosením krátkej parochne. Potom trochu skrátila dĺžku a myslíme si, že vyzerá nádherne so skutočne krátkymi a ultra dlhými vlasmi.

39. Taylor Swift

taylor swift dlhé účesyZdroj

Pamätajte si to alebo nie, v deň, keď domáca dievčina Taylor Swift tiež podľahla vábeniu dlhých a rovných vlasov. Ona to však prehodnotila a odvtedy športuje s krátkymi a strapatými stredne dlhými vlasmi. Proste nádherné!

40. Miranda Kerr

miranda kerr dlhé účesyZdroj

Miranda Kerr, jedna z najznámejších supermodeliek na svete, bola tiež vydatá za Orlanda Blooma. Ak vás to nepresvedčí, že vie niečo o kráse, nevieme, čo bude. Tu je s klasickými vintage kudrlinami.

41. Vesmírne drdoly a vrkoče

vesmírne drdoly a vrkoče dlhé účesyZdroj

Viete, prečo tak milujeme dlhé účesy? Pretože nám umožňujú vyblázniť sa a nosiť vesmírne drdoly, vrkoče a ďalšie kreatívne pomôcky. Pro tip – spárujte ich s netradičnou farbou vlasov.

42. Rolky víťazstva

víťazstvo valcuje dlhé účesyZdroj

Žiadny zoznam nápadov na dlhé vlasy by nemohol byť úplný bez zahrnutia pin-up looku. Toto je veľmi elegantný pohľad na klasické Victory Rolls. Noste ich na špeciálnu udalosť, ako je promócia, svadba, dokonca aj Halloween!

43. Fauxhawk

slicked back faux hawk dlhé účesyZdroj

Mohawka nemôžete skutočne urobiť bez toho, aby ste si odrezali vlasy, takže namiesto toho choďte na fauxhawk. Začnite tým, že si vlasy celé stiahnete dozadu. Vyberte si niekoľko prameňov na každej strane a zapleťte ich tak, aby ste si urobili ilúziu, že sa necháte oholiť, a potom dajte dole vrch. Ste hotoví!

44. Beyonce Braid

beyonce cop dlhé účesyZdroj

Viete, kto tiež vyťaží maximum z jej dlhých účesov? Včelia kráľovná. Skopírujte jej očarujúci, ale jednoduchý jumbo cop. Make -up obmedzte na minimum alebo na ňom urobte všetko umelecké, ako model vyššie.

45. Dlhé a divoké plážové vlny

plážové vlny dlhé účesyZdroj

Existuje niečo jednoduchšie a krajšie ako plážové vlny? Ten pocit, keď máte vlasy tak akurát, s minimálnym úsilím a keď sa kĺzate po meste, akoby ste sa práve vrátili z horúcej piesočnatej pláže? Úžasný.

46. ​​Boho, Gipsy Style

boho gipsy štýl dlhé účesyZdroj

Inšpirácia je skutočne všade! Cigánsky bohémsky štýl vyžaduje hravé vlasové doplnky, dymové líčenie očí a nahú peru.

47. Zložité ponytaily

zložité účesy dlhé účesyZdroj

Vedeli by ste si niekedy predstaviť, že by tam bolo toľko druhov chvostov? Tu je to, čo dokáže malá predstavivosť a šikovné prsty.

Pro tip – tento vyžaduje trochu pomoci a nedá sa urobiť v zrkadle. Požiadajte o pomoc blízkeho priateľa alebo stylistu.

48. Lilly Collins

lily collins dlhé účesyZdroj

Tvár Givenchy, Lilly Collins, vyzerá úžasne so svojimi dlhými, tmavými, pretože ebenové vlasy zostali divoké, strapaté a slobodné.

49. Long a Marsala

marsala dlhé účesyZdroj

Toto je len príklad, ako môže vyzerať farbenie dlhých vlasov v netradičnej farbe. Očividne si zvoľte farbu vlasov, ktorú skutočne milujete a ktorá vám pristane. Nakoniec dlhšie vlasy znamenajú viac farby a niečo z toho by sme všetky mohli použiť vo svojom živote.

50. Skutočné morské panny

dlhé účesy skutočnej morskej pannyZdroj

Ste fanúšikom štýlu morskej panny? Sme si istí, že ste. V skutočnosti sme ochotní staviť sa, že ste ako malé dievča snívali o tom, že budete sirénou. Teraz, keď na to máte zámky, vás už nič nedrží!

Ste pripravení zmeniť svoj vzhľad?

Ukázali sme vám toľko účesov pre dlhé vlasy, že dokonca aj pre nás je ťažké vybrať si len ten svoj ako svoj obľúbený. Nakoniec si teda vyberiete z týchto štýlov?

Budú to dlhé francúzske vrkoče, plážové vlny, vesmírne drdoly, kučery supermodelky, rozcuchané chvosty alebo možno vrkoč Beyonce?

Máte nejaké vlastné návrhy? Potom ich zdieľajte v nižšie uvedenej sekcii komentárov, pretože sa veľmi snažíme o nich počuť všetko!