60 vynikajúcich nápadov na gaštanovú farbu vlasov, ktoré si jednoducho zamilujete

Nemáte náladu na červenú, ale ani na hnedú.

Keby bolo niečo medzi tým, mohlo by to perfektne zasiahnuť.

Čo keby sme vám povedali, že existuje? Hovoríme samozrejme o gaštanovej farbe vlasov.

Zostavili sme zoznam 60 vynikajúcich nápadov pre gaštanovú farbu vlasov, ktoré môžete vdýchnuť vlasom a vdýchnuť im hlavu, nech ste kdekoľvek.!

1. Dlhé gaštanové vlasy

červená gaštanová farba vlasovZdroj

Na začiatok to zjednodušte. Všetko, čo potrebujete, je krásny medený odtieň spojený s jemnými plážovými vlnami. Použite svoju kulmu alebo si zapleťte vlasy a nechajte cez noc pôsobiť, aby ste si tieto kučery zaobstarali.

2. Ombre Auburn Hair

ombre gaštanová farba vlasovZdroj

Ak si nechcete zafarbiť všetky vlasy, môžete jednoducho prejsť na verziu ombre. Tento vzhľad je tak ľahké stiahnuť, že ho dokonca môžete urobiť sami doma a ušetriť peniaze na stylistu.

3. Kaštanové vlasy Cherry Cola

Kaštanová farba vlasov čerešňa colaZdroj

Existuje dôvod, prečo sa tento odtieň nazýva Cherry Cola, a to preto, že vyzerá pozitívne. Je to len vysoký pohár osviežujúcej farby, ktorý na vás a vaše nádherné zámky upriami pozornosť, nech ste kdekoľvek.

4. Čokoláda, karamel a gaštanová zmes na vlasy

čokoládovo hnedé vlasy s karamelom a červenou farbou zvýrazňujú gaštanovú farbu vlasovZdroj

Jedná sa o čokoládovo hnedé vlasy s karamelom a červenými odleskami na gaštanovom podklade farby vlasov. Kombinácia je vynikajúca. Navyše to vyzerá neskutočne prirodzene, ako keby ste sa takto zobudili, dámy.

5. Emma Stone Kaštanová farba

tmavá gaštanová farba vlasovZdroj

Napriek tomu, že je prirodzenou blondínkou, táto hollywoodska srdcovka vyzerá s týmto odtieňom tmavých gaštanových vlasov úplne úžasne. Zdôrazňuje jej slonovinovú pokožku a tiež jej obrovské zelené oči.

6. Sladká gaštanová farba vlasov

svetlejšia farba vlasovZdroj

Je to svetlejší odtieň gaštanovej farby vlasov, ktorý funguje perfektne, ak máte svetlejšiu pleť, zelené alebo modré oči alebo nejaké prírodné pihy. Zahrňte svoju ženskosť s týmto medeným červeným odtieňom.

7. Teplá gaštanová farba na vlasy

Teplá gaštanová hnedá farba vlasovZdroj

Milujeme tento odtieň, pretože vyzerá ako tekutý oheň, ktorý steká po vašich kade. Na zvýraznenie tohto efektu si môžete vlasy narovnať a nechať cez seba svietiť slnko a zapáliť ich..

8. Gaštan a bruneta

Kaštanová tmavovláska s tmavými vlasmi a jemnými červenými odleskamiZdroj

Tieto tmavé gaštanovočervené vlasy majú spod seba veľmi jemné brunetové peekaboosy. Je to úžasný spôsob, ako dodať svojim vlasom hĺbku a rozmer.

9. Čím ľahší, tým lepší

sladká gaštanová farba vlasov karamelZdroj

Tu sú dve strany nádhernej hnedej farby vlasov inšpirovanej karamelou. Funguje skvele na bledú aj tmavšiu pokožku a na farbe očí ani nezáleží. Takto je tento odtieň skvelý.

10. Kaštanová farba vlasov Julianne Mooreovej

Kaštanová farba vlasov Julianne MooreZdroj

Ikonická ryšavá herečka si za tie roky obliekla mnoho odtieňov. Nikto však nemá rád túto čiernu čerešňovú červenú, vďaka ktorej vyzerá jednoducho nádherne a prudko. Skombinujte to so zelenými šatami a máte víťazný look.

11. Štýl rybieho chvosta

Kaštanová farba vlasov Half Up FishtailZdroj

Úžasný spôsob, akým môžete predviesť svoju úžasnú gaštanovú farbu vlasov, je spletenie copu. Vrkoče boli v posledných sezónach veľmi populárne a na trend môžete tiež ľahko skočiť.

12. Ohnivý červený chvost

ohnivý červený chvost gaštanovej farby vlasovZdroj

Ponytails sú trochu lenivé dievčenské riešenie, keď nemôžete nič alebo chcieť urobiť účes. Keď sú však vaše vlasy tejto úžasnej gaštanovej farby, budete pôsobiť, akoby ste sa práve vrátili od stylistu.

13. Kráľovná víl

neuveriteľne pekná gaštanová farba vlasovZdroj

Na gaštanových vlasoch je skvelé, že pôsobia takmer prirodzene. To tiež znamená, že sa môžete dostať preč s akýmkoľvek odtieňom, ktorý chcete, rovnako ako s melírom, ombre vlasmi alebo balayage.

14. Späť ku karamelu

Karamel & amp; Auburn Lowlights gaštanová farba vlasovZdroj

Rozhodli sme sa ešte raz pozrieť na karamelový odtieň tejto farby jednoducho preto, že je taký nádherný a pretože musíme hovoriť o týchto slabých miestach. Akí sú úžasní?

15. Sexy gaštanové vlasy

Na kopírovanie tohto dusného vzhľadu budete potrebovať dramatický dymový očný make -up s odtieňmi medi a mosadze. Samozrejme, budete potrebovať aj neskrotnú leví hrivu v najsexi hnedšej farbe vlasov, akú nájdete.

sexy gaštanová farba vlasovZdroj

16. Rozcuchané chvosty

tmavá gaštanová farba vlasov strapatý rybí chvostZdroj

Jedná sa o tmavú gaštanovú farbu vlasov v kombinácii s trochou lesklého čerstvého gaštanu na vrchu. Ak chcete kopírovať tento vzhľad, použite hrsť vysokokvalitného vlasového prípravku a zapleťte si vlasy do veľmi strapatého rybieho chvosta.

17. Lindsay Lohan Auburn Color

lindsay lohan gaštanová farba vlasovZdroj

Pamätáte si, keď Lindsay Lohan stále zastávala mladú krásu a jemnú sexicu? Časť jej šarmu mala na svedomí nádherná gaštanová farba vlasov, ktorou športovala.

18. Ťažké rany

gaštanová farba vlasov a ofinaZdroj

Ak chcete, aby vaša gaštanová farba zvýraznila vaše oči, potom si stačí zaobstarať pár veľmi dlhých a ťažkých ofiniek. Zakryjú vám čelo a upútajú pozornosť vašich kukajúcich.

19. Kaštanové vlasy Isla Fisher

islaisher gaštanová farba vlasovZdroj

Napriek tomu, že vo filmoch sa úplne stavia k ryšavému vzhľadu, Isla Fisher ju v súkromnom živote rada zjemňuje o niečo jemnejšou a ženskou gaštanovou farbou vlasov..

20. Exotický gaštan

exotická gaštanová farba vlasovZdroj

Ak už športujete s touto farbou vlasov, potom je tu úžasný spôsob, ako ju upraviť. Pôvodné biele šaty doplnené nadrozmernou bielou mašľou vo vlasoch a dlhými koralovými náušnicami.

21. Divoký vo vetre

francúzska tmavohnedá farba vlasovZdroj

Aby ste získali tento divoko prirodzený vzhľad, budete musieť dostať von svoju starú kulmu. Vytvorte niekoľko kučier z dobre vybraných prameňov a zvyšok nechajte tak, ako boli. Pomocou hrsti peny dajte všetko na svoje miesto.

22. Jeseň v tvojej tvári

červená gaštanová farba vlasov, pehyZdroj

Ak niekedy existoval obrázok symbolizujúci jeseň, je to tento. Úžasná farba opadaných listov, pehy, hnedý matný rúž a dymovo zelené oči nám pripomínajú chladný a veterný deň v polovici októbra..

23. The Drew Barrymore Auburn

nakreslil barrymore gaštanovú farbu vlasovZdroj

Už je to dlho, čo jej E.T. obdobie a musíme povedať, že roky boli s Drewom Barrymorom milé. Táto gaštanová farba vlasov dopĺňa jej svetlú pleť i nádherné zelené oči.

24. Lana del Rey Auburn Hair

lana del rey gaštanová farba vlasovZdroj

Dusná vixen Lana del Rey vie, ako zapracovať do každej farby vlasov. Veríme však, že práve vďaka nej vyzerá ako kráľovná, ktorú všetci poznáme a milujeme.

25. Kaštanová farba Anny Kendrickovej

anna kendrick kaštanová farba vlasovZdroj

Nominovaný na Oscara v pollitrovej veľkosti má úžasnú tvár. Jej široký úsmev, modré oči a predĺženú štruktúru tvárovej kosti jednoducho oživí táto výnimočne zvýraznená gaštanová farba vlasov..

26. Tmavé slivkové gaštanové vlasy

tmavá slivková gaštanová farba vlasovZdroj

Ponoríme sa hlbšie do tmavších odtieňov gaštanových vlasov a nájdeme tento nádherný slivkový odtieň, vďaka ktorému budete vyzerať ako diva. Odhrňte vlasy nabok a pomocou kulmy vytvorte niekoľko vĺn.

27. Drevený škriatok

víla gaštanová farba vlasovZdroj

Keby škriatkovské panny existovali v reálnom živote, takto by vyzerali. Jednoduché, kaštanové vlasy sfarbené do dreva, spletené v jednoduchom kučeráku priamo na prednej strane hlavy, doplnené jemným líčením perlete.

28. Znova Emma Stone

farba vlasov emma stone bob kaštanováZdroj

Jednoducho sa nemôžeme nabažiť toho, ako úžasne mladá herečka vyzerá s touto gaštanovou farbou vlasov. Tu má veľmi štýlový stredný bob s trhanými koncami a jemnými plážovými vlnami.

29. Bryce Dallas Howard

bryce dallas howard gaštanová farba vlasovZdroj

Tu je ďalšia ikonická hollywoodska kráska, ktorá jednoducho vystúpi z obrazu vo svojej bezchybnej gaštanovej farbe vlasov. Kombinácia bledej pokožky, ľadových očí a červených vlasov je jednoducho ohromujúca.

30. Rafinovaná gaštanová farba vlasov

rafinovaná gaštanová farba vlasovZdroj

Je to perfektný účes pre špeciálnu udalosť, párty, vašu svadbu alebo dokonca červený koberec. Je to elegantná kaskáda tlmených uhlíkov, ktoré rovnomerne dopadajú na jej ramená a chrbát. Prejdite ním mäkkou kefkou.

31. Farba na vlasy Jena Dewan Tatum Auburn

jena dewan tatum gaštanová farba vlasovZdroj

V Step Up bola pekná tínedžerka, ale od tej doby z nej vyrástla nádherná elegantná a krásna žena. Jej vytesanú tvár a hranatú čeľusť dokonale dopĺňa tento nádherný gaštanový bob.

32. Kaštanové vlasy Lily Tomlin

ľalia tomlin kaštanová farba vlasovZdroj

Bola vybraná hrať Snehulienku a my určite vidíme, prečo. Napriek tomu, že s brunetovými vlasmi vyzerala úžasne, gaštanové milujeme viac. A tieto obočia by mohli Cara Delavigne utiecť o peniaze!

33. Farba vlasov Cheryl Cole Auburn

gaštanová farba vlasov cheryle coleZdroj

Britská speváčka Cheryl Cole sa rozhodla pre túto rozpustenú čokoládu gaštanových vlasov. Toto je ona na červenom koberci, kde zmiešala farbu vlasov s dramatickým líčením očí a ťažkými diamantovými náušnicami.

34. Vojvodkyňa z Cambridge

vojvodkyňa z Cambridge gaštanová farba vlasovZdroj

Ženy po celom svete vzhliadajú k vojvodkyni z Cambridge ako k ikone štýlu. A tiež z dobrého dôvodu. Keďže sa stala oficiálnou manželkou budúceho anglického kráľa, zmenila sa aj na elegantnú dámu.

35. Kaštanová farba vlasov Julie Robertsovej

julia roberts gaštanová farba vlasovZdroj

Americká srdcovka a najlepšie platená herečka všetkých čias miluje gaštanové vlasy. Od začiatku svojej kariéry to hrdo športuje v jednom alebo inom odtieni. Klobúk dole pred takou vernosťou farbe vlasov!

36. Selena Gomez Dark Auburn

selena gomez tmavá gaštanová farba vlasovZdroj

Je hrdou majiteľkou najobľúbenejšej fotky na Instagrame vôbec a tu vidíte, prečo. Selena Gomez je prírodná kráska. Navyše si ju nevieme predstaviť v žiadnej inej farbe vlasov, ako je táto.

37. Penelope Cruz Auburn

penelope cruz gaštanová farba vlasovZdroj

Penelope Cruz bola vyhlásená za jednu z najkrajších žien v histórii. Jej olivová pokožka, prenikavé čokoládové oči a, samozrejme, gaštanové kučeravé vlasy z nej robia predmet všetkej závisti.

38. Eva Longoria Auburn Color

gaštanová farba vlasov eva longoriaZdroj

Tu je ďalšia latinská herečka s doutnajúcim dobrým vzhľadom a gaštanovou farbou vlasov. Vždy hrala, čo bolo v jej silách, a mali by ste to tiež urobiť, ak si chcete vyskúšať jej podpisový vzhľad.

39. Krátke gaštanové vlasy

farba krátkych gaštanových vlasovZdroj

Jedná sa o stredne dlhý bob s trhanými koncami a strapatým vzhľadom. Ak to chcete skopírovať, požiadajte svojho vlasového stylistu, aby na dokončenie vlasov použil žiletku, pretože to pokazené práve prebudilo správanie..

40. Auburn a džínsy

gaštanová farba vlasovZdroj

S gaštanovou farbou vlasov nejde nič lepšie ako s modrou. Nájdete ho v drsnej, staro vyzerajúcej riflovej bunde. Využite to, kým trend 90. rokov trvá, a oblečte si ho celú túto jarnú sezónu.

41. Farba vlasov Balayage Auburn

kaštanová balayage zvýrazňuje gaštanovú farbu vlasovZdroj

Ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali ešte prirodzenejšie, môžete sa kedykoľvek vydať na balayage. Načervenalé nuansy budú veľmi jemné a pravdepodobne budú viditeľné iba pri jasnom slnečnom svetle.

42. Kaštanová farba vlasov Ashley Greene

ashley greene gaštanová farba vlasovZdroj

Časy jej úspechu v Twilightu sú už preč, ale nie tak nádherná. Mladá herečka má stále krásne červené odtiene, ktoré ladia s jej oceľovo modrými očami a bledou pokožkou. Bola predsa upírka!

43. Mandy Moore s gaštanovými vlasmi

mandy moore gaštanová farba vlasovZdroj

Keď sa Mandy Moore v ten deň zmenila zo svojej typickej blondínky na tmavé vlasy, celý svet a jej fandom, za tým účelom, zalapali po dychu. Myslíme si však, že to bolo štýlovo najlepšie rozhodnutie, aké kedy urobila.

44. Alexis Bledel a jej gaštanové vlasy

alexis bledel gaštanová farba vlasovZdroj

Tento zoznam by nemohol byť kompletný s jednou z najznámejších hnedovlasých dievčat všetkých čias, samotnou Rory Gilmore. Priznať. Ako veľmi ste chceli byť Rory, keď ste sledovali Gilmore Girls? Teraz môžeš.

45. Kaštanová farba na vlasy pre svetlú pleť

gaštanová farba vlasov pre svetlú pleťZdroj

Auburn vás ani zďaleka nevymyje, ale v skutočnosti rozžiari vašu svetlú pokožku takmer ako zvnútra. Zdôrazňuje tiež najlepšie vlastnosti, ktoré môže vaša tvár ponúknuť, bez ohľadu na to, ako málo make -upu sa rozhodnete nosiť.

46. ​​Dlhý Bob

gaštanová farba vlasov dlhý bobZdroj

Tento stredne dlhý strih nás všetkých omdlel. Je to kríž medzi klasickým bobom a dlhými vlasmi, s kratšími prameňmi, ktoré dodávajú účesu strapatý vzhľad. Peekaboos vpredu je čo hľadať.

47. Vrstvy na vrstvách

dlho vrstvená gaštanová farba vlasovZdroj

Dlhé a rovné vlasy nemusia byť ani matné. Môžete napríklad ísť na tento vrstvený strih. Dodá vašim vlasom objem a architektonický rozmer. Tiež bude vyzerať oveľa hrubšie, ako v skutočnosti je.

48. Medová blondínka na jeseň

Medovo blond kaštanová farba vlasov na jeseňZdroj

Je to medovo blond hnedá farba vlasov, ideálna pre dlhé, slnečné, hmlisté indické letné dni. Alebo na nekonečnú jeseň. Tmavšie pramene by mali byť vždy pod nimi a blond na vrchu.

49. Ružová zlatá gaštanová farba na vlasy

Kaštanová farba vlasov Rose Gold Copper OmbreZdroj

Jedným z najnovších trendov vo farbách vlasov bol Rose Quartz. Myslíme si však, že to malo byť ružové zlato. Neexistuje absolútne nič, čo by táto farba nemohla urobiť. Tu je kombinovaný s našou úžasnou gaštanovou farbou vlasov.

50. Na akt

nahá gaštanová farba vlasovZdroj

Tu je ďalší odtieň gaštanovej farby vlasov, ktorý vyzerá mimoriadne prirodzene. Aj keď viete, že pochádza z fľaše, nemôžete sa čudovať: narodila sa s ňou??

51. Kaštanová farba vlasov Scarlet Johansson

šarlátová johanssonová gaštanová farba vlasovZdroj

Je ťažké si predstaviť ScarJo v niečom inom ako v jej podpisovej blondínke. Pozrite sa však na to, ako dobre dokáže odolať gaštanu. Jej minimálny make -up môže byť kľúčom k vynikajúcemu vzhľadu.

52. Perfektná zhoda

svetlé gaštanové odlesky zodpovedajú farbe gaštanovej farby vlasovZdroj

Aké úžasné by bolo byť schopný dokonale zladiť farbu vlasov s tónom pleti? Teraz môžeš. Používajte prirodzene vyzerajúci podklad, veľmi matný rúž, ktorý ladí s vašimi perami a, samozrejme, gaštanovú farbu na vlasy.

53. Pixie Cut

farba krátkych gaštanových vlasovZdroj

Áno, strih pixie je stále in, ak by vás to zaujímalo. A pokiaľ ho zafarbíte na ohnivú gaštanovú červenú, za chvíľu sa dostanete na mapu štýlu. Ísť na to!

54. Elegantná gaštanová farba na vlasy

elegantná gaštanová farba vlasovZdroj

Ak ste hľadali účes pre svoj špeciálny deň, už viac nehľadajte, pretože ste ho našli. Aj keď to vyzerá veľmi zložito, je to v skutočnosti jednoduchý cop, ktorý bol skrútený okolo zadnej časti hlavy a uvoľnený, aby vyzeral tak perfektne.

55. Junk Gipsy Style

Kaštanová farba vlasov v cigánskom štýleZdroj

Kto by nemal rád cigánsky štýl? Je ideálny pre horúce letné dni, keď sa chcete rozlúčiť alebo na festivalovú sezónu. Dlhá šatka je nevyhnutnosťou, rovnako ako vyhlásené náhrdelníky a náramky.

56. Tvoje vlasy sú jeseň

gaštanová farba vlasovZdroj

Jeseň je taká krásna, že jednoducho chcete urobiť maximum a splynúť s jej úžasnými farbami. Ak je to aj váš sen, prečo nezačať s vlasmi a nafarbiť si ich na úžasný odtieň gaštanovej farby?

57. Chaotické aktualizácie

strapatá a hnedá farba vlasovZdroj

Rovnako ako chvost, aj jednoduchý a strapatý vysoký drdol je možné okamžite aktualizovať, ak si vlasy zafarbíte na čerešňovú červenú. Skvelé na tom je, že so svojimi náušnicami to môžete prehnať.

58. Kaštanové dni Miley Cyrus

miley cyrus gaštanová farba vlasov ombreZdroj

Sme zamilovaní do tohto lenivého bokového vzhľadu, doplneného plsteným klobúkom a pruhovanou voľnou košeľou. Farba vlasov je vynikajúca a je samozrejmé, že je vynikajúca!

59. Victoria Beckham s gaštanovými vlasmi

victoria beckham gaštanová farba vlasovZdroj

Posh Spice mala v živote obdobie, keď sa stala blondínkou. Vidieť ju túto elegantnú a elegantnú s dymovým make -upom a gaštanovými vlasmi, núti nás premýšľať, čo si vlastne myslela, keď to urobila?

60. Hnedá farba Elizabeth Olsenovej

elizabeth olsen bočné zametanie gaštanových vlasovZdroj

Normálne, keď sa pozriete na obrázok Elizabeth Olsen, upúta vašu pozornosť jej takmer neskutočný úsmev. Ale nie vtedy, keď má na sebe túto vynikajúcu gaštanovú farbu vlasov. Dobre, Elizabeth!

Ste pripravení zmeniť svoj vzhľad?

To bolo ono, tým je zabalený náš zoznam úplne nádherných gaštanových farebných nápadov, vďaka ktorým sa vám určite bude chcieť farbiť alebo vám v zozname zafarbia vlasy v tomto nádhernom odtieni..

Ktorý z nich bol vašim absolútnym favoritom? Alebo aspoň tie, ktoré sa vám páčili najviac? Komentujte a dajte nám vedieť!