60 odtieňov červených vlasov, ktoré vyzerajú skvele na každom

Odtiene červených vlasov sú mimoriadne lákavé. Niektoré sa môžu zdať ťažké vytiahnuť, ale nebojte sa! Pre každý červený odtieň existujú tony čiastkových odtieňov.

Sme si istí, že nájdete presne to, čo hľadáte, aby ste dosiahli úžasný vzhľad červených vlasov.

Zistite, ktorý odtieň červenej je najvhodnejší pre váš odtieň pokožky s týmito nádhernými príkladmi červených vlasov!

1. Odtiene červených vlasov: Medená červená

odtiene červených vlasov tmavé medené vlasyZdroj

Táto charakteristická farba, ktorá pripomína letný západ slnka, je hlboká a bohatá. Plný rozmer tohto červeného odtieňa umocňujú jemné romantické vlny.

2. Krátke gaštanové vlasy

pixie strih s krátkymi gaštanovými vlasmiZdroj

Vďaka lahodnému trblietaniu čokolády je tento hlboký gaštanový odtieň jedným z najbohatších odtieňov červenej farby vlasov. Je ideálny pre svetlé tóny pleti aj pre stredné tóny pleti.

3. Fiery Chocolate Red farba na vlasy

Čokoládovo červené vlasyZdroj

Drew Barrymore experimentovala s mnohými odtieňmi červených vlasov. Myslíme si, že je bezpečné povedať, že tento ohnivý čokoládový odtieň jej pristane k dokonalosti. Jej nádherná porcelánová pokožka a modré oči sú zvýraznené vďaka bohatým odtieňom tejto červenej nuansy.

4. Tmavočervené vlasy

kučeravé tmavočervené vlasyZdroj

Stredný tón pleti tohto dievčaťa je v centre pozornosti vďaka dokonale orámovaným ohnivým prstencom. Medzi širokou škálou odtieňov červenej farby vlasov je tento vytvorený ako tmavočervený alebo vínový.

5. Blondínka s odtieňom červenej: Strawberry Blonde

Jahodová blondZdroj

Trendový a určite nečakaný červený odtieň je jahodová blond. Skúste túto červenú farbu vlasov, ak máte porcelánový tón pleti. Elegantná a elegantná jahodová blondínka je považovaná za konzervatívnu farbu vlasov s módnym posunom dopredu.

6. Kaštanová farba vlasov: Dokonalý jesenný vzhľad

Kaštanová farba na vlasyZdroj

Tmavší gaštanový odtieň na rozjasnenie zamračených dní, vašej pleti a života. Najlepšia vec pri výbere odtieňov červených vlasov je, že sú vždy teplé a bohaté, bez ohľadu na to, či sú na tmavšom alebo svetlejšom konci farebného spektra..

7. Mandarínkové ohnivé vlny so zvýraznenými tipmi

Mandarínková farba na vlasyZdroj

Tieto ohnivo červené odtiene sú majstrovsky zmiešané v kreatívnej balayage. Mandarínková červená vyzerá sladko a šik. Napriek tomu je to odvážna farba, ktorá prinúti niektoré hlavy zatočiť.

8. Brunetka sa stretáva s odtieňmi červených vlasov

Čierne a červené vlasyZdroj

Silný vzhľad dosiahnutý vytvorením tmavých gaštanových červených odleskov na brunetových vlasoch. Na ostré zobrazenie týchto výrazných farieb vlasov noste účes v polovici účesu – v polovici.

9. Červené vlasy Ombre

Červené vlasy OmbreZdroj

Pokiaľ ide o ombre, existuje nekonečné množstvo možností, ako sa hrať s odtieňmi červených vlasov. Toto je skrotená verzia, ktorá začína tmavou gaštanovou farbou a končí teplými medenými odtieňmi.

10. Romantický vzhľad: Zázvorové vlasy

Ryšavé vlasyZdroj

Je známe, že zázvorové vlasy sú ideálne na rozjasnenie a zvýraznenie svetlých odtieňov pokožky. Tento zázvorový vzhľad je doplnený svetlejšími broskyňovými tónmi končekov vlasov. Dodávajú celkovému vzhľadu extra mäkké svetlo.

11. Romantické zázvorové vlny

Zázvorové vlnyZdroj

Medzi odtieňmi červených vlasov je zázvor jedinečnou zmesou červenej a zlatej blond. Teplý lesk tejto červenej farby vlasov rozžiari modré a zelené oči a porcelánovú pokožku.

12. Odtiene červených vlasov

Odtiene červených vlasovZdroj

Tento vrstvený účes strednej dĺžky funguje ako plátno pre šikovné zobrazenie všetkých červených farebných odtieňov. Najľahšie jahodové blond a medené mandarínkové odtiene na bočne ofinkovaných ofinách dodávajú farebnej hrive hĺbku..

13. Farba kučeravých gaštanových vlasov

Kučeravé gaštanové vlasyZdroj

Odtiene červených vlasov pristanú každému typu vlasov. Stačí sa pozrieť na tieto krásne svetlé gaštanové prstene. Urobte si tip na svoj ďalší nápad s farbou vlasov.

14. Králik Boho Jessica

červené vlasyZdroj

Vieme, že sme odkazovali na kreslenú postavičku. Napriek tomu si tento živý ohnivý červený odtieň zaslúži všetku chválu, akú môže dostať. Vyformoval sa tak, aby bol požadovaným štandardom pre tých, ktorí chcú svojej farbe vlasov dodať nejaké horiace tóny.

15. Červené gaštanové vlasy

Červené gaštanové vlasyZdroj

Bohatá hnedá zmiešaná s červenými pruhmi a svetlohnedou až ku končekom. Ideálne na rozsvietenie reflektorov na krásnu hnedú farbu očí a dokonalú pleť.

16. Sýto červené vlasy

Červené vlasyZdroj

Červené vína inšpirované vínom od slivkových odtieňov červených vlasov po bordové odtiene červených vlasov sú už niekoľko sezón rave. Sú to výrazné farby na vlasy, takže ich stačí nosiť v jednoduchých účesoch.

17. Dark Copper Short Wavy Bob

Dark Copper Short Wavy BobZdroj

Tmavé medené vlasy, ktoré sú husté a bohaté na textúru. Perfektný spôsob, ako dodať farbe ešte viac lesku, je tento krátky vlnitý bob.

18. Odtiene červenej farby vlasov: Mahagón a gaštan

kučeravé červené vlasyZdroj

Tieto ohromujúce prstene vyžarujú svetlo v každom červenom odtieni. Hravá zmes mahagónu a gaštanu v bohatom, ale zdanlivo beztiažovom bohatstve kučier.

19. Ryšavé farby na vlasy Balayage

červená balayageZdroj

Ak ste mali 50 odtieňov červenej, mohli by ste ich všetky zmiešať v dokonalej balayage, ako ukazuje tento obrázok. Základ je čokoládovo červený, zatiaľ čo odlesky sú gaštanové. Hlavné body sa pohybujú od jahodovej blond po svetlú meď.

20. Kaštanové vlasy s melírom

Kaštanové vlasy s melírom Kaštanové vlasy s melíromZdroj

Pridanie svetlých tónov na bohaté gaštanové vlasy dodajú extra odraz a objem vytvorením hĺbky. Tento vzhľad dosiahnete vytvorením voľných vĺn. Vlnené vlny dodajú objem aj inak skrotenému účesu. Navyše inak zachytávajú svetlo a vytvárajú nádhernú ukážku odtieňov červených vlasov.

21. Slivkovo červené odlesky na tmavých vlasoch

Červené odlesky na tmavých vlasochZdroj

Obnovený vzhľad, ktorý predstavuje slivkovo červenú farbu vlasov aplikovanú takým spôsobom, že vytvára dokonale orámujúcu štruktúru. Účes samozrejme pomáha, ale červené odtiene inšpirované vínom sú kľúčovým prvkom tohto úžasného vzhľadu.

22. Burgundsko Red Pixie Cut

Burgundsko Red Pixie CutZdroj

Je vínová odtieňom červenej? Áno, je. Aj keď chladnejšie, vínové až morušové odtiene červených vlasov sú stále súčasťou rodiny červených vlasov. Tento nádherný strih pixie je okorenený vínovou červenou farbou vlasov.

23. Medené ryšavé vlasy

Medené červené vlasyZdroj

Tmavé medené odlesky dopĺňajú tmavo čokoládovo hnedý základ. Tento zarastený strih pixie nemôže byť atraktívnejší.

24. Krátke medené červené vlasy

Krátke medené červené vlasyZdroj

Kto si myslel, že odtiene červených vlasov sú vhodné len pre dlhú bohatú hrivu, chystá sa byť svedkom opaku. Tento úplne medený červený strih pixie je pozoruhodne lichotivý pre porcelánovo bielu pokožku a zelenú farbu očí.

25. Odtiene červenej: Zázvor, pomaranč a hrdza

Odtiene červených vlasovZdroj

Ešte ďalší prípad, keď sa odtiene červenej farby vlasov stretnú, aby znovu vytvorili ohromujúce zobrazenie odtieňov pripomínajúcich západ slnka. Leto sa rozvíja, a tak je to ideálny čas na osvieženie vzhľadu podobne farebnou hrivou.

26. Svetlá gaštanová červená farba

Kaštanová červená farbaZdroj

Tento klasický odtieň červenej je elegantný, elegantný, ale aj štýlový. S tak krásnou farbou vlasov, ktorá potrebuje extra úpravu vlasov?

27. Dlhé červené vlasy

Dlhé červené vlasyZdroj

Zo všetkých odtieňov červenej farby na vlasy predstavuje táto tmavá medená červená dokonalú rovnováhu medzi teplom zlatej blondínky a chladnejšími sýtymi odtieňmi hnedej. S nádychom červených vlasov hodených do mixu.

28. Odtiene červených vlasov – iná Balayage

červená balayageZdroj

Jednou zo silných stránok balayage je, že sa nemusí pri vytváraní veľkolepého vzhľadu spoliehať na konvenčnú farbu vlasov. Toto je perfektný príklad nekonvenčnej balayage, ktorej výsledkom nie je nič dych vyrážajúce.

29. Čierne a červené vlasy: Ombre

Ombre čiernych a červených vlasovZdroj

Tento dramatický vzhľad používa dve blokové farby, ktoré sa navzájom zvýrazňujú. Čierna a červená spolu krásne ladia. Tento typ ombre je však výrazovým vzhľadom, ktorý nemusí byť príliš vhodný pre konzervatívnejšie prostredie.

30. Jahodovo červená blond

Jahodovo červená blondínaZdroj

Ďalší vynikajúci príklad balayage červených odtieňov, tentokrát s jemnou poznámkou. Vychutnajte si letnú atmosféru tejto jahodovo červenej farby na vlasy.

31. Burgundsko červená na dlhých vlasoch

Burgundsko červenáZdroj

Očarujúca farba z palety odtieňov červených vlasov. Táto farba vyzerá najlepšie na hustej bohatej hrive štylizovanej vo vrstvách.

32. Červenohnedé vlasy

Červenohnedé vlasyZdroj

Jemné červenkasté odtiene tohto gaštanovo červeného odtieňa pripomínajú teplé jesenné slnko. Táto farba vlasov je ideálna na zosvetlenie svetlých odtieňov pokožky. Napriek tomu sa neodporúča pre strednú a tmavšiu pleť.

33. Jemné medené ryšavé vlasy

Jemné medené ryšavé vlasyZdroj

Je to hodná možnosť, ak sa chcete držať prirodzeného vzhľadu červených vlasov. Farby na vlasy, ktoré napodobňujú prirodzený vzhľad, sa ľahko udržujú. Navyše svetlo červený odtieň, ako je tento, je ideálne synchronizovaný s trendmi tohto leta.

34. Odtiene červených vlasov: Kaštanové s oranžovými odleskami

Auburn s oranžovými odleskamiZdroj

Milujeme, ako tmavo červené svetlé a svetločervené odlesky dodávajú hĺbke a gaštanovej základni hĺbku a bohatosť.

35. Different Shades of Red: Maroon Red

Odtiene červenej gaštanovej červenejZdroj

Aj keď hraničí s gaštanovo červenou farbou, je táto tmavo hnedá červená farba vlasov chladnejšia a striedmejšia. Napriek tomu je to odtieň červených vlasov s prístupom. Emma Stone je majsterkou odtieňov červených vlasov, pretože sme ju videli vychvaľovať každý odtieň od mrkvy cez zázvor až po meď a mahagón..

36. Čokoládovo červené vlasy

Čokoládovo červené vlasyZdroj

Farby na vlasy z mahagónu alebo čokolády pôsobia na každého lichotivo. Navyše, v závislosti od svojho tónu pleti a preferencií, môžete experimentovať s bohatou škálou tónov každého podtónu červených vlasov. Tento čokoládovo červený odtieň je úžasne zvýraznený zlatými podtónmi.

37. Čerešňové červené vlasy

Čerešňové červené vlasyZdroj

Tlmené čerešňové tóny tejto nádhernej červenej farby na vlasy zjemňujú nervózny vzhľad. Nemôžeme si nevšimnúť, ako sú ohnivé poznámky umocnené hodvábne hladkým štýlom.

38. Nápad na farbenie červených vlasov: Medená červeň

Medená červenáZdroj

Niekedy môže byť jedna farba viac výrokom ako farebnou zmesou. Keď je farba týmto nádherným medeným červeným odtieňom, nemôže to byť pravdivejšie. Inšpiratívny vzhľad pochádza z Rafaelského obrazu.

39. Fiery Red Alert

balayage červených vlasovZdroj

Požiar zachytený v jedinečnej zmesi odtieňov červených vlasov. Skúste znovu vytvoriť tento vzhľad a prekvapte všetkých živým vyhlásením ombre. Letné prázdniny sú už za dverami, takže popustite uzdu svojej fantázii s jedným z najúžasnejších ženských účesov.

40. Vintage medený vzhľad červených vlasov

vintage účes ryšavé vlasyZdroj

Nielen účes pre ženy, ktorý má elegantnú vintage atmosféru, ale aj farba vlasov. Tento leštený a zastaraný medený odtieň je úplne ohromujúci.

41. Odtiene prírodných červených vlasov: tmavý zázvor

Prirodzené červené vlasyZdroj

Niektoré ženy sa s tým narodia, iné to chcú dosiahnuť. Táto teplá prírodná červená farba vlasov nie je nič iné ako elegantné a elegantné. Ak to nie je pre vás ten pravý zázvorový odtieň, existuje mnoho ďalších, ktoré môžete vyskúšať.

42. Jahodová blondína na dlhých vlnitých vlasoch

Jahodová blondína na dlhých vlnitých vlasochZdroj

Odkedy Nicole Kidman predstavila túto kráľovskú farbu na červenom koberci, jahodová blondínka zostáva jednou z preferovaných možností celebrít. Ak sa vám zdá obyčajná blond farba vlasov príliš bežná, vyskúšajte tento blond odtieň s jahodovým nádychom.

43. Odtiene červených vlasov: oranžová

oranžové farby vlasov odtiene červených vlasovZdroj

Podpisová farba, ktorá je na grafe trendov už nejaký čas. Ľahko sa môžete cítiť ohromení výrazovou farbou ako tmavšia oranžová. Môžete však do toho ľahnúť s tónovanými účesmi alebo účesmi, ako je tento ležérny updo.

44. Mahagónové vlasy

Mahagónové odtiene červených vlasovZdroj

Mahagón je klasická farba. Klasiku si však nemožno zamieňať s drzosťou. Bohaté červené odtiene zmiešané s hnedou a zlatou robia z mahagónu nadčasovú krásnu farbu.

45. Medená dúha

oranžovo červené vlasyZdroj

Tento vzhľad majstrovsky kombinuje medené červené odtiene. Milujeme hladký prechod od tmavšej medi k svetlým, takmer blond medeným odtieňom na konci. Pretože medená červená je pomerne výraznou farbou vlasov, pokojne si ju dajte aj do zmenšeného účesu.

46. ​​Rôzne odtiene červených vlasov: Rusty Red

hrdzavo červená balayage blond vlasyZdroj

Táto balayage používa blond na slabé a svetlé body na hrdzavočervenom základe. Takto zoslabené červené odtiene získajú hĺbku a štruktúru.

47. Crimson Red

Crimson RedZdroj

Milujeme tento odtieň červenej zvýraznený sýto oranžovými podtónmi. Niekedy stačí na to, aby ste ešte viac upozornili na krásne odtiene červených vlasov, rovnako nádherná červená rúž.

48. Balayage červených vlasov

Ryšavé vlasy BalayageZdroj

Fialovo červené, gaštanové červené vlasy, oranžové, medené a zázvorové zmesi vytvárajú jedinečný vzhľad. Vrstvené vlnité vlasy pomáhajú zvýrazniť to najlepšie z každého odtieňa alebo červených vlasov.

49. Medená červená Ombre

Medená červená OmbreZdroj

Je ľahké odstrániť tento vzhľad, pretože tieto medené odtiene pôsobia tak prirodzene. Perfektný spôsob, ako okoreniť strih strednej dĺžky.

50. Light Auburn Balayage: Odtiene červených vlasov

Balayage Odtiene červených vlasovZdroj

Zbožňujeme tento prirodzený vzhľad s použitím svetlo gaštanu ako plátna na hranie s rôznymi odtieňmi červených vlasov, ako je jahodová blond, zázvorové odlesky a medené odlesky.

51. Deep Crimson Red Bob

bob účes červené vlasyZdroj

Sýty odtieň červených vlasov je najľahší spôsob, ako zintenzívniť stredne dlhý účes.

52. Mahagónová červená a blond Ombre

Blondínka Ombre na červených vlasochZdroj

Tónovaný vzhľad s elegantným nádychom. Teplý jemný mahagón siaha po úroveň brady a zvýrazňuje svetlý odtieň pokožky a hnedú farbu očí. Rýchly prechod na blond prináša osviežujúcu a energizujúcu poznámku.

53. Fifty Shades of Red: Stylish Short Bob Maroon Red

Krátky Bob Maroon RedZdroj

Je gaštanový odtieň červenej? Jemný červený záblesk by mal byť vašim kľúčom k odpovedi. Tento štýlový krátky bob kombinuje gaštanovú farbu s medenou červenou a vínovou pre zvýšenie efektu.

54. Rusty Red Ombre

Rusty Red OmbreZdroj

Snáď jeden z najviac podceňovaných odtieňov červených vlasov je hrdzavočervený. Tiež sa líši od hlbších odtieňov po takmer ružové tóny, ako boli použité na vytvorenie tohto nádherného ombre. Pre vrstvené dlhé vlasy so zarastenou ofinou vytvorte rozpustené vlny, ktoré sú ideálne na zvýraznenie odtieňov červených vlasov a vašich vlastností..

55. Medené ryšavé vlasy

Medené červené vlasy ročníkZdroj

Tento pútavý vintage štýl vás určite dostane do centra pozornosti, najmä ak sa budete chváliť nádherným medeným červeným odtieňom so sýto oranžovými tónmi. Skúste to a zapamätajte si slávnostné vystúpenie.

56. Shades of Red: Solar Orange

Slnečný pomarančZdroj

Ďalším príkladom tohto výrazného vyhlásenia je červená farba vlasov. Tento slnečný oranžovo-červený odtieň je ideálny pre porcelánovo bielu pokožku až stredné tóny pleti.

57. Červená farba vlasov: Mahagón

Červená farba vlasov mahagónZdroj

Dostatočne zmiernený na to, aby bol považovaný za vhodný do konzervatívnejších pracovných prostredí, môže mahagón tiež jasne žiariť, ak je zvýraznený jemnými svetlejšími tónmi. Milujeme jemné rámovanie gaštanových podtónov.

58. Fiery Orange Updo

Orange UpdoZdroj

Kľúčom k výberu správnej červenej farby z bohatstva odtieňov červených vlasov je poznať podtóny vašej pleti. Tento ohnivý pomaranč je vhodný pre teplú pleť, zatiaľ čo pre chladnejšie pleti nemusí fungovať rovnako dobre ako gaštanová.

59. Farba vlasov tmavohnedá

Tmavá gaštanová farba na vlasyZdroj

Neutrálny make -up a hojdacia tmavá gaštanová červená farba vlasov pre sofistikovaný vzhľad. Tieto princeznovské vlny sa perfektne hodia k bežnému dennému vzhľadu alebo večernému výletu.

60. Odtiene červených vlasov: Deep Crimson

Odtiene červených vlasov sýto červené vlasyZdroj

Žiarivý červený odtieň, ako je tento, najlepšie doplní tmavší podtón. Dodávajú farebnú hĺbku, robia červený odtieň viac šitým na mieru a luxusnejším.

Ste pripravení zmeniť svoj vzhľad?

Existuje veľa odtieňov červených vlasov, s ktorými môžete experimentovať. Ak si však nie ste istí, čo si vybrať, vyskúšajte polopermanentné farby na vlasy. Takto budete môcť striedať odtiene červených vlasov, kým nenájdete perfektnú kombináciu.

Tento článok vám ponúkol 60 úžasných odtieňov červenej, z ktorých si môžete vybrať pri ďalšej zmene (či už trvalej alebo nie)!