Mužské účesy

Parmica sa vracia a mnoho chlapcov zvažuje zaobstarať si tento trendový pánsky účes. Tradičnú parmicu definujú dlhé vlasy po celom tele s dlhším štýlom vzadu. Moderný parmice je krátky zostrih so zúženými bokmi, krátke vlasy vpredu a dlhšie vlasy vzadu. Populárne v 80. rokoch, parmice sa stále dajú nájsť v niektorých vidieckych častiach USA. Popísaní ako vzhľad „podnikanie vpredu, párty vzadu“, muži môžu pomocou účesu parmice kombinovať krátke aj dlhé vlasy..

Našťastie niektorí kreatívni holiči a stylisti si našli čas na vývoj niektorých štýlov parmice, ktoré sú nervózne a módne. Od mulletového miznutia cez euro parmicu po parmičkový mohawk, tu sú najlepšie účesy pre parmice pre mužov, ktoré si môžete práve teraz vyskúšať. Ak máte radi účesy z 80. rokov alebo len chcete, aby vám na zátyle tiekali dlhšie vlasy, potom vás tieto nápady na vlasy inšpirujú!

Mullet Hair

Čo je parmica?

Parmica je strih, pri ktorom sú vlasy po stranách ostrihané veľmi krátko, ako mohawk, ale vlasy vzadu sú ponechané dlhé. Moderný parmice, známy aj ako účes na rattail, sa dodáva v niekoľkých rôznych strihoch a štýloch.

Parmica

Čo je moderná parmica?

Moderná parmica je účes, ktorý spáruje dlhý chvost s veľmi krátkymi vlasmi po stranách a chrbte. Chlapci môžu napríklad teraz získať vyblednutie alebo podrezanie pre jedinečný vzhľad. Podobne môžete svojho holiča požiadať, aby vám skrátil dlhý alebo krátky parmice. Potom môžu muži navrchu upraviť parmice na umelý jastrab, mohawk, špicaté, nabok alebo strapaté vlasy..

Faux Hawk Mullet Hair

Všestranné a dobre vyzerajúce parmice môžu byť v skutočnosti trendy a pekné. Účes navyše funguje so všetkými dĺžkami a typmi vlasov, vrátane hustých, rovných, vlnitých a kučeravých vlasov.

Mullet kučeravých vlasov

Najlepšie moderné účesy pre parmice

Moderná parmica je výsledkom hipsterského vplyvu, ktorý pomohol prekonať niektoré predstavy, že štýl dostávajú iba vidiecki chlapci. Parmicový strih možno najlepšie opísať ako krátke alebo stredné vlasy na vrchu a bokoch, zmiešané s dlhými vlasmi v oblasti chrbta a krku. Hipsterová parmica však umožňuje variácie, ako napríklad vysokú bledosť pokožky s pompadourom alebo hladký chrbát, ktorý plynule prechádza do vzhľadu..

Mullet Účes

Ak vám rastú dlhé vlasy a chcete, aby váš holič strihal parmicu, ukážte mu jeden z týchto záberov. Ak si stále nie ste istí, čo je parmica alebo skutočne chcete experimentovať s rôznymi účesmi s parmicou, pozrite sa do galérie nižšie. Zostavili sme najlepšie a skvelé parmice, ktoré môžete tento rok vyskúšať!

Krátka parmica

Krátka parmica

Dlhá parmica

Dlhá parmica

Parmica na rovné vlasy

Parmica na rovné vlasy

Parmica s krátkymi vlasmi a s vyblednutím

Mullet s krátkymi vlasmi

Fancy Mullet Mohawk

Fancy Mullet

Moderná parmica

Moderná parmica

Špicatá vlasová parmica

Špicatá vlasová parmica

Oholené strany Mullet

Oholené strany Mullet

Hipsterová parmica

Hipsterová parmica

Blond parmicový strih

Blond parmicový strih

Cool Mohawk Mullet Fade

Cool Mohawk Mullet Fade

Parmica so zúžením

Parmica so zúžením

Klasické parmice

Klasická parmica

Vlnitá parmica z umelého jastraba

Faux Hawk Mullet

Chaotická moderná parmica s nízkym zúžením

Chaotická moderná parmica s nízkym zúžením

Špicatá parmica

Krátka chladná parmica

Mullet Fade

High Skin Fade + Line Up + Pompadour + Mullet

Štýlová parmica

Štýlová parmica

Cool Mullet Taper Fade

Cool moderná parmica + brada

Country Boy Mullet

Stredne dlhý účes s parmicou

Mullet Pompadour

Parmica s Pompadour Fade

Parta s dlhými strapatými kučeravými vlasmi

Parta s dlhými strapatými kučeravými vlasmi

Účes Fohowk Mullet

Účes Fohowk Mullet

Muleta módna

Cool módna parmička Mohawk