Najlepšie nástroje na strihanie vlasov

Strihanie vlastných vlasov doma si vyžaduje koordináciu, detail a správne nástroje na strihanie vlasov. Ak chcete ušetriť peniaze a naučiť sa strihať mužské vlasy, budete musieť investovať do systému vlastného strihu. V porovnaní so ženami vyžaduje pánsky strih kompletnú sadu základných nástrojov na strihanie vlastných vlasov, vrátane nožníc, zastrihávačov, nožníc, zrkadla a hrebeňa. Bez ohľadu na to, či vám bzučí hlava, alebo blednete po stranách a chrbte, tento zoznam zariadení a produktov je užitočný. Ak to s účesom „urob si sám“ myslíš vážne, vyskúšaj najlepšie nástroje na strihanie vlasov, ktoré ti zaistia perfektný účes.

Vlastné nástroje na strihanie vlasov

Profesionálne nástroje na strihanie vlasov

Ak ste holič alebo si len striháte vlasy doma a chcete na strihanie vlasov tie najlepšie nástroje, zaobstaranie profesionálnych nástrojov na strihanie vlasov môže znamenať rozdiel. Na začiatok, zastrihávače, zastrihávače a nožnice na vlasy komerčnej kvality sú zvyčajne vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú lepšie navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny výkon..

Profesionálne nástroje na strihanie vlasov

Profesionálne nástroje v konečnom dôsledku poskytujú lepší zážitok a krajší účes. Predstavte si zastrihávače, ktoré strihajú presne a presne pri prvom prechode, a nožnice, ktoré zostanú ostré, nehrdzavejú a zastrihávajú husté vlasy.

Profesionálne zastrihávače vlasov

Profesionálne zastrihávače vlasov

The Profesionálny 5-hviezdičkový magický klip Wahl je najlepší strojček na strihanie vlasov pre holičov a stylistov na celom svete. Tento model, ktorému dôverujú profesionáli, je dodávaný s presnými samoostriacimi čepeľami, vysokovýkonným motorom, výkonnou nabíjateľnou batériou, káblovým a bezšnúrovým používaním, viac ako 90 minút prevádzky na jedno nabitie a plnou sadou hrebeňov na pripevnenie. Či už zužujete boky alebo orezávate bzučivý strih, tento stroj je pracovným koníkom.

Profesionálny 5 -hviezdičkový káblový/bezdrôtový magický klip Wahl #8148 - ideálny pre holičstvo a svetlá Stylisti - presný akumulátorový fade Clipper nabitý funkciami - viac ako 90 minút behu Profesionálny 5 -hviezdičkový káblový/bezdrôtový magický klip Wahl #8148 – ideálny pre holičstvo & Stylisti – presný akumulátorový fade Clipper nabitý funkciami – viac ako 90 minút behu

 • PROFESIONÁLNA PRESNOSŤ: 5-hviezdičkový Magic Clip je a…
 • ŠTÝLOVÝ A FUNKČNÝ: 5-hviezdičkový magický klip…
 • ZAHRNUTÉ PRÍSLUŠENSTVO: Zastrihávač, 8 nadstavcov…

99,95 dolárov Kúpte teraz

Profesionálne nožnice

Profesionálne nožnice

Najlepšie nožnice na strihanie vlasov sú ostré, dobre vyrobené, pohodlné na držanie a stylisti ich hodnotia veľmi dobre. Existujú rôzne typy nožníc, vrátane rovných a riedkych. Všetky profesionálne a kutilské strihy vyžadujú rovné nožnice, ale riediace nožnice použijete iba vtedy, ak máte silné vlasy a chcete ich rednúť.. Rovnodennosť a ULG vyrobte si nožnice na strihanie vlasov v salóne. Ak chcete sadu rovných a riediacich nožníc, odporúčame vám to dostať tento pár.

zľava Nožnice na strihanie vlasov Equinox Professional Razor Edge Series - Japonské salónne nožnice z nehrdzavejúcej ocele - celková dĺžka 6,5 ​​palca - napínacia skrutka s jemným nastavením - prémiové nožnice na strihanie vlasov Nožnice na strihanie vlasov Equinox Professional Razor Edge Series – Japonské salónne nožnice z nehrdzavejúcej ocele – celková dĺžka 6,5 ​​palca – napínacia skrutka s jemným nastavením – prémiové nožnice na strihanie vlasov

 • [Patentovaný dizajn] Naše nadšené recenzie hovoria za všetko…
 • Ergonomické – naše profesionálne vlasy na holiaci strojček…
 • Všestranný – S dĺžkou 6,5 palca, tieto vlasy…

19,97 dolárov Kúpte teraz

Profesionálne vyžínače

Profesionálne vyžínače

Zastrihávače je možné použiť na zarovnanie a vytvarovanie línie vlasov, orezanie okolo uší a úpravu výstrihu. Najlepším profesionálnym zastrihávačom na trhu v dnešnej dobe je Andis T-Outliner. Tento zastrihávač vám zaistí veľmi blízky strih bez toho, aby dráždil vašu pokožku. S ostrým a širokým nožom v tvare T, rýchlo rezacím motorom a ergonomickým dizajnom sa tento stroj nachádza vo všetkých renomovaných holičstvách.

zľava Zastrihávač brady/vlasov Andis 04710 Professional T-Outliner s T-Blade, sivý Zastrihávač brady/vlasov Andis 04710 Professional T-Outliner s T-Blade, sivý

 • Profesionálny štandard pre všetko okolo…
 • Ideálne na celkové obrysovanie, suché holenie a…
 • Vybavený ostro rezacím kotúčom z uhlíkovej ocele…

58,99 dolárov Kúpte teraz

Domáce nástroje na strihanie vlasov

Dobré nástroje na strihanie vlasov nemusia mať rovnakú kvalitu ako profesionáli, ak si len chcete ostrihať vlasy doma. Správne domáce nástroje na strihanie vlasov sú spoľahlivé, cenovo dostupné a zvládnu prácu. Pánsky strih si predsa doma doprajete len raz za niekoľko týždňov.

Domáce nástroje na strihanie vlasov

Aj keď sú výkon a kvalita stále prioritami, inžinierstvo na komerčnej úrovni nie je. To znamená, že môžete znížiť náklady a získať cenovo výhodnejšie zásoby. Toto sú najlepšie domáce zastrihávače vlasov, ak chcete ostrihať v holičskej kvalite.

Akumulátorové zastrihávače vlasov Wahl Color Pro

Najlepšie domáce nožnice na vlasy

The Akumulátorový zastrihávač vlasov Wahl Color Pro ponúka kompletnú sadu nástrojov. Tento zastrihávač Wahl je vybavený čepeľami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré ľahko prestrihnú hrubé a hrubé vlasy. Tento stroj poháňaný robustným motorom a nabíjateľnou batériou s dlhou životnosťou, ktorá poskytuje 60 minút prevádzky, poskytuje pre vaše pohodlie káblové aj bezdrôtové použitie..

Wahl tiež pribalil túto súpravu na strihanie vlasov k 12 ľahko farebne označeným hrebeňom na pripevnenie, takže môžete zastrihávať všetky dĺžky vlasov. Aj keď zastrihávač nie je vodotesný, čistenie je jednoduché; čepeľ jednoducho vyberte a opláchnite pod vodou. Ako najlepší lacný zastrihávač vlasov na trhu nemôžete s týmto nič pokaziť.

zľava Bezdrôtový nabíjací zastrihávač vlasov Wahl Color Pro & amp; Zastrihávač - Ľahko farebne odlíšené vodiace hrebene - pre mužov, ženy & amp; Deti - model 9649 Bezdrôtový nabíjací zastrihávač vlasov Wahl Color Pro & Zastrihávač – Ľahko farebne odlíšené vodiace hrebene – pre mužov, ženy & Deti – model 9649

 • Bezdrôtové pohodlie – Color Pro Cordless je…
 • Hrebene s farebným kódovaním – Hľadanie a…
 • Hygienická starostlivosť – Pretože naše čepele sú…

27,85 dolárov Kúpte teraz

Lítium-iónová súprava na strihanie vlasov Wahl Clipper

Lítium-iónová súprava na strihanie vlasov Wahl Clipper

Ak ste ochotní minúť o niečo viac za lepší výkon, Lítium-iónová súprava na strihanie vlasov Wahl Clipper je jedným z najlepších elektrických zastrihávačov vlasov súčasnosti. Tento rýchlo zastrihávací zastrihávač so samoostriacimi drahými čepeľami a vynikajúcim motorom poskytuje ľahké kĺzanie bez ťahania alebo zachytávania vlasov. Kombináciou výkonu káblového modelu s ovládaním akumulátorového stroja získate 2 hodiny prevádzky na jednom.

Jedna skvelá funkcia, ktorá je vyrobená z nabíjateľnej lítium-iónovej batérie, je 15-minútové rýchle nabíjanie, ktoré umožňuje krátke orezanie. Nakoniec získate úplnú sadu chráničov nástavcov, aby ste mohli ostrihať akýkoľvek účes pre mužov i ženy. Tento zastrihávač, najlepšie hodnotený a všestranný na použitie ako nástroj na úpravu vlasov, fúzov a tela, je skvelou voľbou.

Lítium -iónová súprava na strihanie vlasov Wahl Clipper - dobíjateľná úprava vlasov & amp; Zostrihová súprava s 12 vodiacimi hrebeňmi na hlavy, fúzy a amp; Úprava celého tela - model 79608 2 174 recenzií Lítium -iónová akumulátorová sada na strihanie vlasov Wahl Clipper – dobíjateľná úprava & Zastrihávacia súprava s 12 vodiacimi hrebeňmi na hlavy, fúzy & Úprava celého tela – model 79608

 • Pohodlie pre kábel: Sila zastrihávacích káblov…
 • Rýchle nabíjanie: vybavené 15-minútovým rýchlym nabíjaním…
 • Hladký rez zakaždým: Samoostriaca presnosť…

49,99 dolárov Kúpte teraz

Zostava vlastného strihu

Namiesto toho, aby ste si všetky nástroje, ktoré potrebujete, kupovali osobitne, súprava na strihanie vlasov obsahuje všetko, čo potrebujete, v jednom balení. Niektorí ľudia môžu uprednostniť tradičný zastrihávač, ale ak si dávate bzučivý strih, strih alebo len krátke vlasy, budete chcieť ten najúčinnejší strihací nástroj..

Zostava vlastného strihu

Aby ste získali sofistikovanejší systém rezania a sadu nástrojov, budete chcieť investovať do 3-smerného zrkadla, peleríny a nožníc. Našťastie sú to položky, ktoré nájdete v našom zozname nižšie.

Súprava na úpravu vlasov Remington HC4250 Shortcut Pro

Súprava na úpravu vlasov Remington HC4250 Shortcut Pro

Prípadne Súprava na úpravu vlasov Remington HC4250 Shortcut Pro je ďalší vynikajúci produkt. Tento univerzálny zastrihávač s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele, výkonným motorom a lítium-iónovou nabíjateľnou batériou so 40 minútami bezkáblového chodu ponúka skvelú hodnotu. Široký dizajn navyše znamená, že pri každom prechode odstrihnete viac vlasov. Nakoniec je stroj 100% umývateľný pod tečúcou vodou, takže čistenie a údržba sú vždy jednoduché.

Remington HC4250 Shortcut Pro sada na strihanie vlasov, zastrihávač fúzov, pánske zastrihávače vlasov (13 kusov) 14 585 recenzií Remington HC4250 Shortcut Pro sada na strihanie vlasov, zastrihávač fúzov, pánske zastrihávače vlasov (13 kusov)

 • 9 hrebeňov na dĺžku, strih 1/16 – 5/8 palcov (15 až 15…
 • Lítiová nabíjateľná batéria 40 minút…
 • 13 -dielna súprava obsahuje: ručný zastrihávač, dĺžka 9…

59,99 dolárov Kúpte teraz

Súprava na strihanie vlasov Conair Home

Súprava na strihanie vlasov Conair Home

Ak chcete len všetky základy domácej zostavy strihov bez ozdôb, Conair zostavil kompletný balík náležitostí. Táto sada nástrojov je dodávaná s ľahkým zastrihávačom v plnej veľkosti. Je vyrobený zo samoostriacich čepelí z nehrdzavejúcej ocele, nastaviteľnej zúženej páky na boku a pevného motora a je dokázané, že funguje cez všetky typy vlasov. Nabíjateľná batéria vám poskytne 60 minút prevádzky a možnosť káblového alebo bezšnúrového použitia poskytuje maximálne pohodlie pre jednoduchú manipuláciu. Nakoniec získate 10 hrebeňov, nožníc a puzdro na uloženie všetkého. Pre rodiny, ktoré chcú doma len zastrihávač na rýchle jednoduché strihy, môže tento výrobok splniť vaše potreby.

22-dielna súprava na strihanie vlasov Conair s káblom/bez nabíjania 22-dielna súprava na strihanie vlasov Conair s káblom/akumulátorom pre domácnosť

 • Domáca súprava na strihanie vlasov: Táto 22 -dielna súprava na strihanie vlasov…
 • Všetko okrem holiča: Táto sada obsahuje 10…
 • Rešpektujte rituál: Nepraskajte pod tlakom…

32,38 dolárov Kúpte teraz

Najlepšie nástroje na vyblednutie vlasov

Vyblednutý účes je pre chlapcov najobľúbenejším spôsobom, ako si skrátiť boky a chrbát. Najlepší nástroj na vyblednutie vlasov vám môže pomôcť zúžiť boky na ľubovoľnú dĺžku. Bez ohľadu na to, či chcete, aby váš strih začínal nízko, stredne alebo vysoko a skončil s pleťou, plešinou, roztrhnutím, pádom alebo zúžením, správny stroj vám zaistí perfektné rovnomerné strihanie zakaždým.

Zastrihávač vlasov Andis Professional Master s nastaviteľnou čepeľou

Zastrihávač vlasov Andis Professional Master s nastaviteľnou čepeľou

The Majster Andis je jedným z najsilnejších nožníc na vyblednutie, aké kedy boli vyrobené. Čepeľ je ideálna na zúženie bokov a strihanie vlasov navrchu, je nastaviteľná a bez medzery, aby bol dosiahnutý čo najkratší strih. Aby to zodpovedalo, Andis vybavil tento stroj magnetickým motorom, ktorý produkuje 14 000 strihacích zdvihov za minútu, čo vám dáva dostatok sily na strihanie kučeravých, hrubých a hustých vlasov bez námahy. Tento zastrihávač uložený v ľahkom hliníku, ktorý je prakticky nerozbitný, si zaslúži serióznu pozornosť.

zľava Zastrihávač vlasov Andis 01557 Professional Master s nastaviteľnou čepeľou, strieborný Zastrihávač vlasov Andis 01557 Professional Master s nastaviteľnou čepeľou, strieborný

 • Ideálne na všestranné rezanie a zužovanie
 • Výkonný magnetický motor generuje 14 000 rezov…
 • Čepeľ je nastaviteľná od jemnej po hrubú veľkosť 000…

93,58 dolárov Kúpte teraz

Profesionálny zastrihávač vlasov Wahl Super Taper II

Najlepšie nástroje na vyblednutie vlasov

The Profesionálne super kužeľ Wahl je špičkový zastrihávač vlasov, ktorý pravidelne používajú holičia a kaderníci. Tento model, ostrý, výkonný, presný, káblový a plne vybavený všetkými potrebnými veľkosťami chráničov, je naďalej bestsellerom.

zľava Profesionálny strihač vlasov Wahl Super Taper s ultra výkonným elektromagnetickým motorom V5000 a 8 farebnými vodiacimi hrebeňmi, 1 počet Profesionálny strihač vlasov Wahl Super Taper s ultra výkonným elektromagnetickým motorom V5000 a 8 farebnými vodiacimi hrebeňmi, 1 počet

 • PROFESIONÁLNA PRESNOSŤ: Obsahuje našu čepeľ 1006…
 • ŤAŽKÁ A FUNKČNÁ: Vlastnosti Super Taper II…
 • ZAHRNUTÉ PRÍSLUŠENSTVO: Zastrihávač, 8 nadstavcov…

48,97 dolárov Kúpte teraz

Plešaté nožnice

Plešaté nožnice sú základnými nástrojmi, ak si chcete oholiť hlavu. Či už plešivíte, rednete alebo sa vám páči vzhľad čisto oholenej pokožky hlavy, ktorý nevyžaduje údržbu, plešatá hlava začne bzučať vo všetkých vlasoch.

Profesionálne plešaté nožnice Wahl

Plešaté nožnice

The Profesionálny 5-hviezdičkový strihač Wahl dodáva chirurgicky blízke strihy, dostatočne dobré na vyblednutie pokožky. Ostré čepele poskytujú nulové prekrývanie a motor komerčnej kvality poháňa stroj, aby prestrihol akékoľvek množstvo vlasov. Ak plánujete dlhodobé holenie hlavy a chcete nástroj, ktorý bude kĺzať bez ťahania za vlasy alebo dráždivú pokožku, do tohto strojčeka sa oplatí investovať.

zľava Profesionálny 5-hviezdičkový strihací strojček Wahl č. 8110-ideálny pre holičstvo a stylistu-chirurgické strihanie blízko plešatenia celej hlavy-dvojnásobná rýchlosť otočných motorových nožníc-zahrnuté príslušenstvo Profesionálny 5-hviezdičkový strihací strojček Wahl č. 8110-ideálny pre holičstvo a stylistu-chirurgické strihanie blízko plešatenia celej hlavy-dvojnásobná rýchlosť otočných motorových nožníc-zahrnuté príslušenstvo

 • PROFESIONÁLNA PRESNOSŤ: Od spoločnosti Wahl Professional…
 • ŠTÝLOVÝ A FUNKČNÝ: Tento káblový zastrihávač je a…
 • SÚČASŤOU PRÍSLUŠENSTVA: Pre vaše pohodlie je…

51,49 dolárov Kúpte teraz

Holiaci strojček na fólie

Elektrické holiace strojčeky sú vhodné na holenie vlasov pri strihaní pokožky, pri úprave brady a pri čistení krku a vlasovej línie. Pri zužovaní veľmi krátkeho vyblednutého účesu holiči spravidla používajú holiace strojčeky na fóliu na oholenie všetkého, čo je pod čiarou vyblednutia. Podobne pri orezávaní a holení oblasti krku môže profesionálny elektrický holiaci strojček poskytnúť čistý a tesný rez pre hladký povrch..

Holiaci strojček Andis 17150 Pro

Holiaci strojček na fólie

The Holiaci strojček Andis 17150 Pro ponúka titánové čepele, nabíjateľnú lítium-iónovú batériu pre maximálny výkon a bezdrôtové použitie pre jednoduchú manipuláciu. Tento strojček môžete použiť aj na tvár, ak uprednostňujete hladko oholený vzhľad.

zľava Holiaci strojček Andis 17150 (TS-1) Pro Foil, lítium-titánová fólia, kábel/akumulátorový, sivý Holiaci strojček Andis 17150 (TS-1) Pro Foil, lítium-titánová fólia, kábel/akumulátorový, sivý

 • Holiace čepele so striedavou hlavou pre lepšie oholenie.
 • Lítium-iónová batéria poskytuje maximálny výkon.
 • Ideálne na dokončenie strniska a vyblednutia…

57,99 dolárov Kúpte teraz

Nožnice a tenšie nožnice

Na domáce použitie existujú rôzne druhy nožníc na strihanie vlasov – rovné nožnice a rednúce nožnice. Aj keď za lacnejšie nožnice môžete ušetriť niekoľko dolárov, nakoniec vás frustruje otupenie čepele a hromadenie hrdze. Pokiaľ ide o nožnice, ktoré vám vydržia večnosť a vždy budú fungovať dobre, držte sa nožníc, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a navrhnuté tak, aby vydržali..

Nožnice na strihanie vlasov

V prípade rovných holičských nožníc s ostrými čepeľami a ergonomickým držaním na zníženie únavy zvážte Nožnice na strihanie vlasov ULG. Ak chcete rovné aj riedke nožnice navrhnuté tak, aby maximalizovali pohodlie a schopnosť strihať, Profesionálne nožnice na strihanie vlasov NTTR sú vynikajúcou voľbou.

Nožnice na strihanie vlasov Profesionálne holič ULG 6,5 palca Kaderníctvo Bežné nožnicové salóny Nožnice na ostrihanie vlasov Japonská nerezová oceľ s odnímateľnými vložkami na prsty Nožnice na strihanie vlasov Profesionálne holič ULG 6,5 palca Kaderníctvo Bežné nožnicové salóny Nožnice na ostrihanie vlasov Japonská nerezová oceľ s odnímateľnými vložkami na prsty

 • Prémiový materiál – vyrobený zo 100% japončiny 440C…
 • High -end exteriér – hladké rezy a leštenie zrkadiel…
 • Off Set Grip- Rukoväť palca je kratšia ako prst…

12,99 dolárov Kúpte teraz

3 -cestné zrkadlo

Najlepšie zrkadlo na strihanie vlastných vlasov musí byť dobré 3-smerné zrkadlo. Zrkadlo s vlastným strihom vám umožní vidieť naraz prednú stranu, boky a zadnú stranu, aby ste zaistili rovnomerný strih. Či už blednete po stranách, zastrihávate zadnú časť hlavy alebo si holíte krk, kvalitné zrkadlo je zásadným nástrojom, ktorý sa oplatí mať.

Samorezný systém

Zrkadlo s vlastným strihom

The Samorezný systém je najlepšia trojsmerná sada zrkadiel pre pánsky strih. Toto prispôsobiteľné ľahké trojcestné zrkadlo, vybavené výškovo nastaviteľnými teleskopickými háčikmi, ktoré sa dajú pripojiť k akýmkoľvek dverám, je mimoriadne užitočné. Zrkadlá sú dobre vyrobené a 100% sklenené a dajú sa sklopiť, aby sa dali bezpečne uložiť. Nie je to lacné, ale dostupné, toto nastavenie zrkadla má zmysel iba vtedy, ak to s účesmi urobíte sami.

zľava SAMOSPRÁVNY SYSTÉM Cestovná verzia - trojcestné zrkadlo na vlastné strihanie vlasov s výškovo nastaviteľnými teleskopickými háčikmi a bezplatnou vzdelávacou mobilnou aplikáciou SAMOSPRÁVNY SYSTÉM Cestovná verzia – trojcestné zrkadlo na vlastné strihanie vlasov s výškovo nastaviteľnými teleskopickými háčikmi a bezplatnou vzdelávacou mobilnou aplikáciou

 • VZDELÁVACIE. Bezplatné vzdelávanie Self-Cut System…
 • 3-CESTNÉ ZRKADLO. Dosiahnite vždy perfektný strih…
 • VŠEOBECNÉ. Teleskopický systém Self-Cut System…

69,96 dolárov Kúpte teraz

Ručné zrkadlo

Ručné zrkadlo

Ak ste si istí svojou schopnosťou držať zrkadlo pri strihaní vlasov nožnicami, potom môže stačiť ručné zrkadlo. Ručné zrkadlá sú prirodzene lacnejšie, ale majú nevýhodu pohodlia a zníženú viditeľnosť. Z tohto dôvodu dôrazne odporúčame zaobstarať si extra veľké zrkadlo, aby ste mali maximálny výhľad. Tento typ zrkadla navyše obmedzuje váš pracovný priestor, pretože si budete strihať vlasy v kúpeľni, kde budete určite potrebovať veľké kozmetické zrkadlo.

zľava Ručné zrkadlo OMIRO, extra veľké čierne ručné zrkadlo s držadlom, 9 palcov x 12,4 palcov Ručné zrkadlo OMIRO, extra veľké čierne ručné zrkadlo s držadlom, 9" Š x 12,4" L

 • HD PRAVIDELNÉ ZRKADLO: Jednostranné obyčajné sklo…
 • VEĽKÉ ZOBRAZENIE: 9" do 7.9" veľká pozorovacia plocha
 • 2-CESTNÝ DIZAJN: Zrkadlo je možné zavesiť alebo zavesiť ručne,…

11,99 dolárov Kúpte teraz

Ostrihaný mys

V okolí je mnoho druhov úborov na strihanie vlasov a všetky sú účinné pri minimalizácii neporiadku alebo problémov s upratovaním. Správna pláštenka pre vás sa určuje podľa toho, kde budete strihať.

Ostrihaný mys

Na jednej strane môžu chlapci získať zástera ktorý sa prichytí k ich kúpeľňovému zrkadlu a zhromaždí všetky ostrihané vlasy. Táto vysokokvalitná tkanina, ktorá vyzerá ako veľký podbradník, sa ľahko umýva a je vodotesná. Pohodlné a všestranné, môžete ho použiť na strihanie vlasov alebo pri úprave brady. Jedinou nevýhodou je, že potrebujete zrkadlo pred sebou a váš pohyb je obmedzený.

Ďalšou možnosťou je a holičský plášť to vyzerá ako profesionálny nylonový kryt, ktorý ste si nasadili v holičstvách a salónoch. Tento produkt ponúka väčšiu mobilitu a pokrytie, ale nezhromažďuje vlasy. Nastaviteľný patent sa hodí pre všetky veľkosti krku a ponúka pohodlný štýl.

BEARD KING - Oficiálny bryndáč na bradu - lapač zastrihávok vlasov & amp; Zástera Grooming Cape - „Ako je vidieť na žraločom tanku“ - čierna (zjednodušená verzia) BEARD KING – Oficiálny podbradník na bradu – lapač vlasov & Zástera Grooming Cape – „Ako je vidieť na žraločom tanku“ – čierna (zjednodušená verzia)

 • Zástera na zachytávanie chĺpkov brady, zachytáva vašu…
 • Navrhnuté so samostatne baliacim vreckom na ľahké uloženie…
 • Ako je vidieť na žraločej nádrži, sme pôvodné vlasy…

14,99 dolárov Kúpte teraz

Zistite, ako ostrihať mužské vlasy

Podrobný návod na strihanie mužských vlasov nájdete v našom komplexnom návode. Od vyblednutia vlasov až po bujarý zostrih – naučte sa ostrihať si vlasy doma ako profesionál.