Najlepší napájací zdroj pre tetovanie

Hľadáte nový napájací zdroj pre tetovanie? V dnešnom sprievodcovi odporúčame štyri z najlepších, ktoré sú momentálne k dispozícii.

Napájanie pre tetovanie

Či už ste vo svete tetovaní úplní nováčikovia alebo sa snažíte veci zlepšiť, alebo len potrebujete prenosnejšie riešenie pre časy, keď ste mimo tetovacieho štúdia. Musíte si prečítať nášho sprievodcu k najlepšiemu tetovaciemu zdroju.

Vybrali sme to, čo považujeme za najlepšie tam vonku, a pokúsili sme sa pokryť všetky základne. Všetky ponúkané modely sú regulované a majú možnosti pripojenia dvoch strojov.

To vám umožní pripojiť vaše tetovacie strojčeky na podšívku a tieňovanie k rovnakému zdroju a potom medzi nimi jednoducho prepínať.

Aj keď sme usúdili, že nie každý, kto to číta, sa bude snažiť cestovať od klienta k klientovi a možno bude rád, keď bude pracovať zo štúdia, považovali sme to aj za prečítanie tohto dokumentu. Existuje teda viac prenosných a praktických možností a taká, ktorá je najlepšia na použitie na stole, stole alebo pracovnej stanici.

Jediné, čo môžeme urobiť, je byť sprievodcom, než sa pokúšať hovoriť vám, ktoré si máte kúpiť. Spolu s našimi nezaujatými recenziami sme preto poskytli aj príručku pre kupujúceho, ktorá pojednáva o rôznych aspektoch napájacích zdrojov tetovacích strojov, ktoré musíte zvážiť..

tetovač v práci

Príručka pre kupujúceho

Predtým, ako sa dostaneme k podrobnostiam našich recenzií boxu napájacieho zdroja pre tetovanie, či už ste v tetovaní úplným nováčikom alebo nie, sú veci, ktoré musíte zvážiť.

Ako tetovací umelec chcete, rovnako ako ostatní v tomto odvetví, mať silný pocit hrdosti na svoju prácu. Koniec koncov, tetovanie je nepochybne niečo, pre čo žijete, s každým bdiacim dychom. Chcete sa teda uistiť, že zariadenie, ktoré používate, zodpovedá tomu, aký máte talent a kreatívnu prednosť.

Aj keď nebudeme tvrdiť, že výber skutočného tetovacieho stroja, tetovacích ihiel, prenosového papiera a dokonca aj atramentov je zásadný, cítime, že výber napájacieho boxu na tetovanie, ktorý používate, je tiež niečo, čo musíte urobiť správne. Chcete sa ubezpečiť, že máte konzistentný prísun dostatočného výkonu.

Preto predtým, ako sa ponáhľate a kúpite si napájací zdroj pre tetovacie stroje uvedený v našej príručke, prečítajte si šesť nižšie uvedených tipov, ktoré vám pomôžu zaistiť správne rozhodnutie..

tetovač kresliaci tetovanie

Napájacie napätie

Musíte oceniť skutočnosť, že pre tetovacie stroje sú k dispozícii napájacie zdroje v širokej škále rôznych napäťových výstupov. Zistíte, že existujú zdroje napájania, ktoré produkujú nízke napätie ako 3 volty, zatiaľ čo iné môžu produkovať až 15 voltov..

Prenosnejšie možnosti však môžu byť dokonca až 1 voltové. Najlepším a najzákladnejším spôsobom, ako vysvetliť napätie a čo znamená pre napájanie, je, že čím vyššie číslo napätia ponúka, tým bude jednotka výkonnejšia a výkonnejšia..

Rôzne typy napájania

Okrem toho, že existuje množstvo rôznych menovitých napätí, zistíte, že existujú rôzne možnosti, pokiaľ ide o výber napájacieho zdroja. Na výber sú dva základné typy:

 • Digitálne
 • Analógový

Oba sa na trhu objavujú v regulovaných aj neregulovaných odrodách.

Správna voľba pre vás závisí výlučne od osobnej voľby. Skutočne záleží na tom, ako ste sebavedomí, kvalifikovaní (a skúsení) a na rozpočte, s ktorým sa musíte pohrať.

Napriek tomu, že sa na digitálnych strojoch pri práci na vašom body arte oveľa lepšie číta a produkujú presnejšie hodnoty, sú oveľa drahšie. Regulované stroje vám poskytujú neustály prúd voltov, ale opäť môžu byť drahé.

tetovanie sa robí na paži

Kolísanie napájania

Ste trochu za hranicou amatéra a už nejaký čas tetujete? Budete až príliš dobre vedieť, aké veľké výkyvy síl a tlaku sú kľúčové pre dosiahnutie žiaducich Tatov. V závislosti od toho, aký veľký tlak vyvíjate na ihly na kožu, výkon dodávaný zdrojom energie kolíše.

Vyššie sme spomenuli regulované modely, ktoré zohľadňujú a opravujú kolísanie výkonu. Neregulované, zvyčajne lacnejšie modely nie. Musíte sa nad tým zamyslieť, ak plánujete pokračovať v tetovaní alebo sa snažíte nadviazať na svoju základnú sadu zručností.

Zvážte svoj súčasný tetovací stroj

Pri výbere napájacieho zdroja pre váš tetovací stroj je to dôležité, a to je samotný stroj. Zistíte, že niektoré z aktualizovaných a špičkových dodávok sa majú používať iba so zariadeniami ovládanými cievkou a iné sú vhodné iba pre rotačné stroje..

Musíte si teda vybrať ten, ktorý zodpovedá vášmu tetovaciemu stroju, alebo si vybrať všeobecný univerzálny, ktorý je možné použiť s akýmkoľvek strojom. To vám pomôže v budúcnosti, ak budete zvažovať výmenu svojho súčasného zariadenia.

tetovač pomocou tetovacej pištole

Prenosnosť, veľkosť a hmotnosť

Prenosnosť, veľkosť a hmotnosť sú všetky aspekty zdroja tetovania, ktoré musíte pri svojom rozhodnutí zohľadniť. Dobre si premyslite, kde budete vykonávať väčšinu svojich tetovacích prác.

Pracujete predovšetkým z obchodu alebo dávate prednosť mobilnému tetovaniu? Aj keď nie ste oficiálne tetovač a robíte to len ako vedľajší koncert, musíte sa nad tým zamyslieť.

Niektoré sú ľahké, kompaktné a veľmi prenosné a sú ideálne pre cestovných tetovačov. Ak však máte sídlo v obchode, mali by ste zvážiť ľahšiu možnosť, ktorá však poskytuje dostatočné množstvo energie na zvládnutie vašej umeleckej záťaže..

Koľko tetovacích strojov v súčasnosti máte?

Očividne musíte trochu popremýšľať nad počtom tetovacích strojov, pre ktoré potrebujete zabezpečiť napájanie. Ak ste len tetovač v jednej skupine a máte iba jeden stroj, nie je to veľký problém.

Zatiaľ čo ak prevádzkujete obchod s tetovaním a hľadáte napájanie všetkých strojov, je najlepšie pripojiť k rovnakému zdroju napájania čo najviac strojov..

Zistíte, že mnoho skúsených tetovačov má najmenej dva stroje-jeden na manipuláciu s podšívkou tetovania a druhý na všetky tieňovanie..

Viete, že ste našli dobrý napájací zdroj, ak do neho môžete súčasne zapojiť rôzne stroje a potom medzi nimi prepínať, ako potrebujete. To znamená, že musíte zaplatiť iba raz, čo je vhodné pre vaše nastavenie a výhodné pre vašu peňaženku.

tattooist-holding-tattoo-gun

Rozpočet

Rozpočet sme nechali ako posledný faktor, pretože by to skutočne nemala byť prvá vec, ktorú by ste mali zvážiť. Môžete si myslieť, že ušetríte peniaze a získate výhodnú kúpu lacného zdroja energie, aby ste našli jeho falošnú ekonomiku, pretože bol z nejakého dôvodu lacný. To neznamená, že by ste nemali nechať svoj rozpočet do určitej miery určovať, čo kupujete.

Teraz, keď porozumiete tomu, čo by ste mali hľadať, začnime sa trochu hlbšie venovať recenziám.

Recenzie na zdroj tetovania

Toto sú 4 tetovacie energetické banky, o ktorých si myslíme, že si zaslúžia vašu pozornosť. Začneme tým, ktorý ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, a potom naším celkovým favoritom.

Digitálny napájací zdroj Pirate Face * Voľba rozpočtu *

Prvým v našej príručke je vysoko účinný digitálny napájací zdroj Pirate Face. To môže fungovať s takmer akýmkoľvek druhom tetovacieho stroja. Umožňuje vám pripojiť shader a liner machine nahor a potom medzi nimi prepínať podľa potreby, všetko stlačením tlačidla … a potom môžete podľa potreby používať pedál.

Potom nie je potrebné odpojiť ani jeden stroj. Napätie je možné ľahko nastaviť pomocou digitálneho merača na krabici. Plochý nožný pedál, ktorý sa používa na ovládanie, je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele (doslova, v istom zmysle) z nehrdzavejúcej ocele a stroj je dodávaný s pekným a dlhým 6-metrovým káblom, ktorý pripája napájací zdroj k vášmu stroju.

Napätie je možné nastaviť medzi 60 až 250 voltov a poskytne vám konzistentný prúd 15 až 18 voltov. Pretože je úroveň napätia nastaviteľná, môžete ju použiť aj v iných krajinách. Ďalšou mimoriadne veľkou výhodou voľby tohto zdroja napájania Pirate Face oproti iným ponukám je skutočnosť, že sa nikdy neprehrieva. Aj pri pravidelnom používaní budete teda musieť vykonávať údržbu len veľmi málo.

Na tento napájací box na tetovanie bolo niekoľko recenzií, ktoré naznačujú, že box nie je ani zďaleka taký odolný, ako by mohol byť, a je náchylný na rozbitie. Či je to len nešťastie zákazníka, dohľad nad výrobným závodom alebo skutočná chyba produktu, sa ešte len uvidí.

Pros

 • Dokáže sa vyrovnať s pripojením niekoľkých tetovacích strojov
 • Plne kompatibilný s cievkovými a rotačnými tetovacími strojmi
 • Bol navrhnutý tak, aby kompenzoval kolísanie výstupného napätia

Zápory

 • Jeho dizajn by mohol byť zrevidovaný a mohol by byť robustnejší

Spodná čiara: Aj keď sme stále v prvom napájacom boxe, môžeme s istotou povedať, že bol zvolený s dobrým úmyslom. Síce to nie je najčarovnejšie, ale robí to, čo robí dobre.

Dragonhawk Professional * Náš najlepší výber *

Drahší ako vyššie uvedený, profesionálny napájací zdroj Dragonhawk Digital Tattoo nie je len skvelý názov (to by mimochodom znamenalo skvelé tetovanie!). Je to oveľa viac, potom je to aj šikovný, hladký a štýlový vzhľad. Pripúšťame, že sme boli zmätení, a aj keď to bol nový smartphone.

Ale nie, od jedného z najlepších mien v tetovacom priemysle pochádza táto digitálna napájacia jednotka LCD s dotykovým displejom. Navrhnuté tak, aby zvládli dodávku energie pre váš obkladací stroj aj pre tieniaci stroj. Rovnako ako ten vyššie, jednoduchým stlačením tlačidla L/S môžete prepínať medzi oboma strojmi pri práci na najnovšom majstrovskom diele..

Pokiaľ ide o výkon, pre každý režim je k dispozícii 6 rôznych predprogramovaných nastavení napätia. Výstupné napätie je možné ľahko nastaviť od 3 do 18 voltov pomocou DC pripojenia.

To, čo nás k tomu skutočne priťahovalo, okrem toho, že ide o nové vydanie od vždy úžasného DragonHawk, je veľmi inšpirovaný dizajn pre smartfóny/tablety. Preč je neohrabaná škatuľka, ktorá vyzerá ako niečo z priemyselného závodu alebo hudobného štúdia a pomáha, aby bola pre nováčikov príjemnejšia a jednoduchšie sa s ňou manipulovalo.

Pros

 • Veľmi ľahký a kompaktný, vyzerá ako telefón
 • Dokáže súčasne zvládnuť obkladacie aj tieniace stroje
 • Má nastaviteľné predvoľby napätia pre režimy obloženia aj tieňovania

Zápory

 • Chyby, na ktorých je možné hľadať chyby, je veľmi málo, okrem toho, že by to mohlo starého strážcu trocha odradiť

Spodná čiara: Podstatné je, že pokiaľ ide o tetovacie stroje a príslušenstvo a DragonHawk, tejto kráske len ťažko vyberiete chybu. Tetovanie práve vstúpilo do veku smartfónov.

Napájací zdroj tetovania DGT Aurora II

Dobre, takže ak bol vyššie uvedený napájací zdroj DragonHawk krokom mimo krabice, tento model od DGT, pomenovaný ako tetovací zdroj Aurora, sa cíti ako krok do úplne novej dimenzie. A dimenzia, v ktorej chceme žiť, dýchať, milovať, tat a ešte niekoľko ďalších.

Aj keď to vyzerá ako nejaké podivné LED svetlo, ako ostatné, ktoré sme uviedli, je to profesionálny, vysokokvalitný duálny tetovací napájací zdroj vhodný na pripojenie tieniacich a obkladacích strojov k rovnakému boxu, čo zefektívni vaše nastavenie..

Môže pracovať na čomkoľvek od 120 voltov do 220 voltov a poskytuje 1 volt až 18 voltov, čo zaisťuje, že bude fungovať s akýmkoľvek tetovacím strojom. Povedať, že je to prenosné, by znamenalo veľkú službu. Z obrázkov je zrejmé, že je určený na prenášanie. Prečo by ste to aj tak chceli mať doma alebo v štúdiu?

Akoby to nestačilo, je kompatibilný s rotačnými aj cievkovými tetovacími strojmi a je vybavený mimoriadne praktickou protišmykovou základňou a zabudovaným magnetom, ktorý zaisťuje, že nespadne ľahko zo akéhokoľvek stola alebo stolu..

Ideálne teda je, ak ste navždy na cestách a cestujete z domu do domu, aby ste na plátne, ktorým sú telá vašich zákazníkov, vytvorili nové a úžasné umelecké diela.

Pros

 • Má veľmi hladký a prenosný dizajn, vyzerá veľmi futuristicky
 • Má výnimočne jasný digitálny displej merača, ktorý poskytuje presné hodnoty napätia
 • Pracuje s rotačnými a cievkovými tetovacími strojmi

Zápory

 • Napájanie sa zdá byť trochu nekonzistentné

Spodná čiara: Ak nepotrebujete napájací zdroj na tetovanie, ktorý si môžete vziať so sebou na cestu, pravdepodobne by sme navrhli zvoliť jeden z ďalších zdrojov napájania v tejto príručke. Ak ste, je to skvelé zariadenie, ktoré máte k dispozícii.

BIOMASER Hurricane HP-2

Vychádza z rovnakých konštrukčných princípov ako napájací zdroj DragonHawk, ktorý je tiež uvedený v tejto príručke, a trochu sa podobá na smartphone alebo mini tablet.

Rovnako ako DragonHawk a dokonca aj Aurora sú očividne navrhnuté pre tetovača, ktorý pracuje v obchode a veľa cestuje. Ak ste to vy, možno je to napájací zdroj, ktorý ste hľadali.

Ako je v dnešnej dobe celkom štandardné, je schopné zvládnuť pripojenie k dvom strojom súčasne. Medzi obkladacími a tieniacimi strojmi môžete jednoducho prepínať, kedykoľvek a ako potrebujete.

Pokiaľ ide o výkon, poskytuje 3 až 18 voltov a môže pracovať úplne s čímkoľvek, od 110 voltov do 250 voltov. Je to teda ideálne, aj keď sa nachádzate mimo USA a chcete vytvoriť veľkolepé tetovanie na ľudí, ktorých stretnete alebo na klientov.

Súčasťou balenia je univerzálny generický držiak, ktorý je k nemu vhodný a ktorý je predmontovaný, takže ho môžete jednoducho vybrať z krabice, nastaviť a môžete ísť..

Napriek svojej kompaktnej povahe máte stále k dispozícii štandardný pedál v spojení s vašim tetovacím strojom.

Pros

 • Prenosný a ľahký
 • Schopný pracovať s akýmkoľvek sieťovým zdrojom, kdekoľvek
 • Ovládanie pomocou dotykovej obrazovky ešte viac uľahčuje používanie

Zápory

 • Cenovka sa skutočne prejavuje vo svojej konštrukcii, aj keď je to stále dobré úsilie.

Spodná čiara: Medzi týmto a dvoma nad tým sa musíte rozhodnúť, ak skutočne chcete prenosný napájací zdroj. Myslíme si, že je to skvelé kvôli ľahko použiteľnému a intuitívnemu ovládaniu na dotykovej obrazovke.

Zapnite napájanie a vytvorte majstrovské dielo

Takže tu to máte, náš výber najlepších napájacích zdrojov pre tetovacie stroje práve k dispozícii. Pokúsili sme sa predviesť, dokonca aj pri iba 4 produktoch, obrovský rozdiel v dizajnoch.

Zatiaľ čo všetky výrobky, ktoré sme vybrali, sú napájacie zdroje pre dvojité tetovacie stroje, niektoré sú vhodnejšie na cestovanie a sú vhodne prenosné, ako napríklad DragonHawk, BIOMASER a Aurora.

Pirate Face je však vynikajúci na použitie zo štúdia alebo domáceho prostredia. Aj keď by bolo pre nás ťažké vybrať jeden, milujeme väčšinu, najlepšia hodnota za peniaze je pravdepodobne Pirátska tvár.

Nielen preto, že je jedným z najnižších cien v našom sprievodcovi, ale aj kvôli zdravému výberu funkcií, s ktorými sa dodáva. Našim celkovým favoritom by mal byť DragonHawk.