15 najlepších jedinečných krížených tetovaní a návrhov

S prsty cez tetovanie, všade so sebou prinesiete šťastie! Tieto tetovania pôsobia ruka v ruke s ďalšími šťastnými drahokamami-zlatými podkovami, štvorlístkami a podobne. Existuje veľa šťastných znakov, ale jednoduché tetovanie krížom-krážom je vždy milujúce.

15 najlepších prstov, ktoré dnes krížili tetovanie

Aké sú ďalšie znamenia šťastia a symboly, ktorým veríte, okrem znakov, ktoré držíme palce? Ak si nie ste istí, či je toto tetovanie pre vás to pravé, môžete sa pozrieť na nižšie uvedený zoznam tetovaní prstov a možno vás to presvedčí.!

1. Len za ušami

prsty cez tetovanie

S týmto malým tetovaním za uchom vždy tajne dúfate v šťastie, či to iní ľudia vidia alebo nie. S týmto tetovaním si nebudete musieť robiť starosti, pretože budete pôsobiť neprofesionálne – je taký malý, že ho nie je možné postrehnúť!

2. Vintage farebný štýl

prsty cez tetovanie

Ak chcete trochu šťastia, môžete použiť taký tetovací dizajn. Nie je to vôbec zlé, však? Ak máte radi tetovanie v štýle vintage, mohlo by to byť to pravé pre vás.

3. Tetovanie preložené prstom s malým dekorom

tetovanie krížom cez prsty

Odtiene pre tieto tetovania prekrížené tiež nadväzujú na vintage štýl a k tomuto tetovaciemu vzoru je pribalený malý červený kvet. Je to len malý doplnok, ale dodáva tetovaniu väčší šarm.

4. Tetovanie prekríženými prstami na ramenách

prsty cez tetovanie

Tieto tetovania môžu byť tiež napustené ramenami ako súčasť dizajnu rukávu. Alternatívne to môžete atramentovať ako osamelé tetovanie bez ďalších sprievodných návrhov. Aj to funguje!

5. Tetovanie so skríženými prstami s hadím motívom

tetovanie krížom cez prsty

Nie sme si celkom istí, čo by to znamenalo mať hada stočeného okolo znamenia, ktoré má byť určené pre šťastie. Čo si myslíš, že to všetko znamená??

6. Obklopený krásnymi kvetmi

prsty cez tetovanie

Prstové tetovanie vyzerá úžasne aj s kvetmi, ktoré ho obklopujú – nesúhlasíte? Zdá sa, že kvety dodávajú tomuto jednoduchému tetovaniu elegantnejší vzhľad – aspoň si to myslíme.

7. Jednoduché & Minimalistické prekrížené tetovanie na prstoch

tetovanie krížom cez prsty

Jednoduchosť je dobrá, a preto je dobré mať také jednoduché a krásne tetovanie. Stačí sa pozrieť na tento – sú tam len základné prsty, nalakované nechty a ako bolo sľúbené, prekrížené prsty. Čo sa nepáči?

8. Prsty skrížené stonkou ruže

prsty cez tetovanie

Všeobecne platí, že pridanie kvetu stačí na to, aby bola väčšina tetovaní o niečo ženskejšia. Pridanie tejto uvedenej kvetiny k tetovaniu prekríženým na prstoch, ktoré má zhodne upravené nechty, je to ešte ženskejšie!

9. Trochu inak

tetovanie krížom cez prsty

Keď si odrežete prsty, ktoré majú pre vás znamenať šťastie, funguje tetovanie cez prsty stále? Je ťažké povedať to, ale ak sa naozaj tvrdo modlíte, môže to fungovať!

krížové tetovanie

10. Malé biele obrysy

palce tetovanie význam

Toto je vec, ktorú v návrhoch tetovania často nevidíte – biele obrysy. Máme pocit, že biely atrament je podceňovaný, pokiaľ ide o moderné vzory tetovania. Nemyslíte si, že toto tetovanie skrížené na prstoch vyzerá oveľa lepšie kvôli tomu bielemu obrysu?

11. Jednoduché & Priamo

tetovanie krížom cez prsty

Tetovanie nie je jednoduchšie ako toto. Je to len ruka s prstami prekríženými a sme všetci v poriadku. Ak máte radi minimalizmus, bol by to dobrý koncept.

12. Obviňujte to zo zlého šťastia

prsty cez tetovanie

Tento príspevok práve objasnil, čo to znamená mať odseknuté prsty v inak šťastnom skríženom tetovaní. Skutočne, seknuté prsty by znamenali smolu!

13. Priamo na krku

prsty cez tetovanie

To by bolo pre nás celkom zvláštne umiestnenie tetovania so šťastným kúzlom, ale každý z nás má iný vkus, takže kto má povedať, čo je správne a čo nie?

14. Držanie ruže

tetovanie krížom cez prsty

V tomto mieste by si väčšina z vás všimla, ako sa stáva vzorom mať kvety so znakom prekríženým. Ako interpretujete význam tohto tetovania? Čo to podľa teba znamená??

15. Rozuzlenie

tetovanie krížom cez prsty

Dobre, musíme povedať, že sme z tohto celkom ohromení. Milujeme, ako sa zdá, že sa tetovanie v spodnej časti rozplýva, a má nádherné perokresby, ktoré nahrádzajú všetky potreby tieňovania v akvarelovom štýle. Milujeme to!

Cítite sa inšpirovaní po tom, čo ste videli tieto tetovania prekrížené? Nezabudnite sa pozrieť na niektoré z našej ďalšej zbierky tetovaní so šťastnou tematikou a veľa ďalších návrhov! Možno sa vám bude páčiť dizajn, s ktorým sa pri ďalšom tetovaní bezhlavo prepadnete.