Rastúce podrezanie pre mužov

Vyrastanie podrezania nemusí byť nepríjemný zážitok. Zatiaľ čo podrezaný účes je naďalej trendom chladných pánskych vlasov, leto sa blíži ku koncu a chlapi zvažujú, že si na jeseň a v zime nechajú narásť vlasy. Nanešťastie, ak ste sa nechali podrezať alebo si oholili boky kvôli super krátkemu štýlu, predĺženie vašich vlasov bude nejaký čas trvať. A prísť na to, ako vyrásť podrezaniu pre mužov a pritom si stále upravovať trendový vzhľad, môže byť náročné, ak ste to nikdy predtým neurobili..

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o pestovaní podrezania a zachovaní trendového účesu.

3 spôsoby, ako vám pomôcť rásť v podkopávaní

Od spôsobov, ako stimulovať rast vlasov, až po účesy, ktoré chcete vyskúšať, tu je návod, ako sa vysporiadať s tým, aby ste podrezanie narástli správnym spôsobom! Niektoré z nich sú okamžitými riešeniami, zatiaľ čo pri iných môže byť potrebné počkať niekoľko týždňov!

Rastie podrezanie

Ostrihaj si vlasy

Ak ste podrezaní, môže byť múdre jednoducho si ostrihať všetky vlasy a začať s čistou bridlicou. Bzučivý strih, vysoký a pevný alebo krátky strih na vrchu s vysokým vyblednutím po stranách, je ľahký a nenáročný strih, ktorý si muži môžu stiahnuť, keď im vlasy začnú dorastať. Relatívna krátkosť po celej hlave tiež zaisťuje, aby vám vlasy rovnomerne rástli, takže váš ďalší strih a štýl budú také, aké si prajete!

Vyrastajte v podrezaní - buzz cut alebo vysoký a tesný

Skúste iné krátke strany, účes s dlhým topom

Univerzálnosť podrezania je jedným z najlepších dôvodov, prečo ho získať. Našťastie to môže fungovať vo váš prospech. Ak sa nachádzate medzi zrážkami, kým čakáte, kým vám vlasy dorastú, môžete si jednoducho upraviť štýl hrebeňa, pompadouru, quiftu alebo umelého jastraba. Ak váš vybraný účes vyzerá trochu off kvôli krátkym stranám, ktoré idú príliš vysoko, navštívte svoje miestne holičstvo pre rýchle orezanie. Vďaka čistým okrajom a úhľadnému zúženiu krku môže byť váš vzhľad svieži.

Krátke strany Účesy s dlhými topmi a s podrezaním

Buďte trpezliví a nechajte si narásť vlasy

Ak môžete tento proces vydržať a nevadí vám experimentovať s inými účesmi, potom bude najlepšie nechať si vlasy narásť! Na stimuláciu a maximalizáciu rastu vlasov uvádzame niekoľko tipov:

  • Dobre najesť – zdravá strava je kľúčová pre rast buniek, folikulov a v konečnom dôsledku vlasov. Potraviny bohaté na bielkoviny a esenciálne vitamíny A, B, C a E môžu vašim vlasom pomôcť rýchlejšie rásť.
  • Cvičenie – pravidelné aeróbne cvičenia a silové cvičenia podporujú prietok krvi, čím sa do vlasových folikulov dodáva kyslík a živiny.
  • Spať – v raných fázach spánkového cyklu vaše telo zvyšuje vylučovanie rastových hormónov, ktoré pomáhajú pri reprodukcii buniek.
  • Správna starostlivosť o vlasy – kvalitný šampón a kondicionér pomáha udržiavať vlasy čisté a zdravé.

Mnoho z týchto rovnakých myšlienok platí aj pre chlapcov, ktorí sa pokúšajú nechať si narásť bradu.

Vyrastanie podrezaných mužov

Skvelé pánske účesy na vyskúšanie

Rastúce vlasy nakoniec vyžadujú čas a neexistujú žiadne skratky ani kúzelné tabletky. Jediné, čo môžete urobiť, je byť kreatívny a nájsť spôsoby, ako vyzerať dobre, kým vaše podrezanie rastie. Medzitým sa pozrite na tieto ďalšie skvelé účesy pre mužov, ktorých styling by ste mohli upravovať na počkanie!

Low Fade Undercut + Faux Hawk

Low Fade Undercut + Faux Hawk

Tu je príklad nízkeho zúženia vyblednutia. Podrezanie pomaly rastie, ale účes stále vyzerá štýlovo a sviežo!

Vysoké podrezanie a dlhý hrebeň nad Pompadourom

Vysoký podrezaný útlm + dlhý hrebeň nad pompou

Toto je podrezanie, ktoré bolo prevedené do vyblednutia pri vysokej teplote. Dlhé vlasy na vrchu môžu byť stále upravené do akéhokoľvek vzhľadu, čo umožňuje niekoľko štýlov.

Klasické zúžené strany + hrubý hrebeň

Klasické zúžené strany + hrubý hrebeň

Ak nechcete vyblednutie, zvážte klasické zúženie po stranách. Aj keď o tento nožnicový strih môžete požiadať v každom holičstve, chlapci môžu tiež nechať narásť svoje podrezanie. Možno to nie je také čisté ako vyblednutie, ale strih a štýl stále vyzerajú skvele!