Recenze Uppercut Deluxe Pomade

Uppercut Deluxe Pomade je všeobecne známa ako jedna z najlepších pomád pre mužov. V skutočnosti by sme dokonca povedali, že pomáda na vodnej báze Uppercut patrí medzi najlepšie značky pánskych vlasových výrobkov na svete. Od hrebeňa po hladký chrbát až po pompadour, Uppercut dobre funguje s najchladnejšími účesmi. V tejto recenzii Uppercut Deluxe Pomade budeme diskutovať o rôznych dôvodoch, prečo je tento stylingový výrobok medzi holičmi obľúbený, vrátane podrobností o sile, lesku, vôni, textúre a prísadách. Chlapi sa tiež dozvedia, ako správne používať Uppercut pomádu a najlepšie typy účesov na úpravu.

Ak uvažujete o Uppercut Deluxe Pomade alebo o iných výrobkoch tejto spoločnosti, ako sú rady Monster Hold, Matt alebo Featherweight, táto recenzia vám pomôže rozhodnúť sa, či je Uppercut správnym výrobkom na úpravu vlasov pre vaše vlasy a strih.!

Uppercut Deluxe Pomáda

Čo je to Uppercut Deluxe Pomade?

Pomáda Uppercut Deluxe je pomáda na vodnej báze. Na rozdiel od Suavecito, Layrite alebo iných obľúbených značiek pomády sa Uppercut Deluxe vyrába mimo USA a v Austrálii. Uppercut je ako austrálska pomáda označovaná odkazmi na box a môže sa pochváliť robustným, mužným efektom, ktorý je ideálny pre klasické účesy, ako sú vysoké pompadoury, hladké chrbty a bočné časti..

Vďaka vysoko kvalitným surovinám a výrobe, Uppercut Deluxe Pomáda náklady na 15 až 20 dolárov za nádobu s hmotnosťou 3,5 oz, čo z neho robí cenovo dostupný výrobok mužských vlasov za rozumnú cenu.

Uppercut Deluxe vlasová pomáda, 3,5 uncí 3038 recenzií Uppercut Deluxe vlasová pomáda, 3,5 uncí

  • Táto silná pomáda s vysokým leskom bola prvá…
  • Deluxe Pomade bola navrhnutá pre náročných…
  • Je vhodný pre všetky typy vlasov strednej dĺžky…

18,00 dolárov Kúpte teraz

Vlastnosti Uppercut Pomade

Vďaka tomu, že je pomaranč Uppercut na vodnej báze, má vo svojej podstate všetky skvelé vlastnosti akéhokoľvek iného stylingového výrobku na vodnej báze: je ľahké ho zmyť, je možné ho zmeniť počas celého dňa a je výrazne zdravší pre vašu pokožku hlavy. a vlasy ako väčšina pomád na báze oleja. Pokiaľ ide o samotný Uppercut Deluxe, pozrime sa na niektoré vlastnosti, vďaka ktorým je táto značka taká populárna!

Recenze Uppercut Deluxe Pomade

Držte silu

Uppercut Deluxe Pomade ponúka silné až stredné držanie, takže je praktická pre väčšinu aplikácií a účesov. Sila držania samozrejme veľmi závisí od toho, koľko pomády pri stylingu použijete a či ju zriedite vodou. Ako vždy, správne používanie pomády je rozhodujúce pre to, ako ľahko sa nanáša a ako dobre drží po celý deň.

Ak chcete pomádu Uppercut s extra silným držaním, odolným proti potu a skvelú na úpravu bláznivých divokých vlasov, môžete vyskúšať Uppercut Monster Hold!

Navyše, ak dávate prednosť ľahkému až strednému držaniu s matným (bez lesku) povrchom pre strapaté, štruktúrované účesy, existuje Uppercut Deluxe perová váha. Táto pomáda je vhodná na rovné krátke vlasy, ktoré sa dajú ľahko upravovať.

Lesk

Uppercut Deluxe tiež ponúka stredný lesk vhodný pre väčšinu moderných pánskych účesov. Ak hľadáte trochu lesku na vlasoch bez toho, aby ste na seba príliš zbytočne upozorňovali, potom je to vynikajúca a kvalitná povrchová úprava..

Spoločnosť však ponúka produkt so stredným držaním bez lesku- Uppercut Matt Pomade. Pre účesy s textúrou, ktoré vyžadujú prirodzený, matný povrch, odporúčame zvoliť túto pomádu.

Uppercut Deluxe matná vlasová pomáda, 3,5 uncí Uppercut Deluxe matná vlasová pomáda, 3,5 uncí

  • Matte Pomade je univerzálny prípravok, ktorý dáva…
  • Ideálne pre akýkoľvek účes, typ a dĺžku vlasov.
  • Matná pomáda bola navrhnutá tak, aby vytvorila široký záber…

18,00 dolárov Kúpte teraz

Vzhľad

Uppercut Deluxe je dodávaný v kovovom kontajneri, ktorý je jedinečný v porovnaní s inými značkami, ktoré dodávajú svoj výrobok v plastu. V plechovke vyzerá pomáda Uppercut ako hustý, tmavohnedý gél. Jeho farba je mierne priehľadná a pri držaní v ruke vyzerá trochu červenšie.

Uppercut Deluxe Pomáda

Vôňa

V jednom subjektívnom aspekte Uppercut Deluxe Pomade existuje široká zhoda: vonia skvele. Uppercut Deluxe má ľahkú vanilkovú vôňu s kokosovými vibráciami. Vonia sladko, ale stále zdržanlivo a nie silne, ako mnoho iných dobrých pomád.

Textúra

Uppercut Deluxe je mäkký a hladký, bez hrudiek. To znamená, že niektorí tvrdia, že po dlhom čase v banke sa táto pomáda môže začať cítiť trochu „strunovo“. Ak však pomádu používate a nanášate denne, nemali by ste mať problém, pretože trvá veľmi dlho, kým sa stylingové výrobky „pokazia“ a skončí ich platnosť..

Jednoduchý styling

Rovnako ako väčšina pomád na vodnej báze, aj Uppercut Deluxe sa dá ľahko upravovať bez akejkoľvek šupinky alebo tvrdosti. Hladká, jemná textúra tomu veľmi pomáha a bez námahy sa dostane do vašich vlasov a nezanechá žiadne zvyšky. Vzhľadom na silné držanie je táto pomáda najlepšie upravená po zmiešaní s trochou vody, takže sa pred aplikáciou uistite, že sú vaše vlasy mierne vlhké..

Vzhľadom na poskytnutú kontrolu a držanie sú najlepšie účesy na úpravu s Uppercut Deluxe Pomade pompadours, quiffs, hrebeňové prestrihy a ostré alebo uhladené zadné vlasy. V konečnom dôsledku je tento vlasový výrobok skvelý pre rozmanitú škálu štýlov.

Restyling

Ako sme už spomenuli, pomády na vodnej báze uľahčujú úpravu a úpravu vlasov po celý deň. Na druhej strane silné držanie tohto produktu zabraňuje nechcenému preštylizovaniu, čo znamená, že vaše vlasy zostanú zachované..

Uppercut Deluxe vlasová pomáda, 3,5 uncí 3038 recenzií Uppercut Deluxe vlasová pomáda, 3,5 uncí

  • Táto silná pomáda s vysokým leskom bola prvá…
  • Deluxe Pomade bola navrhnutá pre náročných…
  • Je vhodný pre všetky typy vlasov strednej dĺžky…

18,00 dolárov Kúpte teraz

Ako používať Uppercut Pomade

Rovnako ako ostatné stylingové výrobky, aj pomáda Uppercut sa najlepšie nanáša tak, že začnete s mierne vlhkými a vlhkými vlasmi. Neaplikujte výrobky Uppercut na suché vlasy, pretože styling bude veľmi náročný a pomádu vaše vlasy neabsorbujú rovnomerne..

Po dôkladnom zapracovaní pomády Uppercut do vlasov začnite upravovať požadovaný účes. Neváhajte použiť ruky a prsty alebo hrebeň. Pre hladký povrch je preferovaný hrebeň; zatiaľ čo textúrované, chaotické štýly je najlepšie dosiahnuť prstami.

Ak vám vlasy pri stylingu začnú tvrdnúť, pridajte viac vody. Ak vaše vlasy nezostanú upravené, naneste viac pomády. Nakoniec zvážte fénovanie vlasov, aby zostali na svojom mieste!

Kúpa Uppercut Deluxe Pomade

Uppercut Deluxe Pomade je určite jedným z najlepších produktov pre pánske vlasy na trhu. Čo by ste mohli chcieť od pánskej pomády pre výraznú fixáciu, sviežu vôňu a pevnú textúru? Štýlové značky robia skvelú prácu, keď stelesňujú všetko, o čom táto pomáda je: robustnú a mužnú eleganciu.

Ak uvažujete o kúpe Uppercut Deluxe Pomáda alebo ktorýkoľvek z ďalších produktov spoločnosti, nebudete sklamaní. Medzi všetkými rôznymi produktovými radami a rôznymi druhmi účesov, ktoré môžete upravovať, sa nemôžete pokaziť, keď vyskúšate Uppercut Deluxe!