50 pozoruhodných krajkových tetovacích vzorov

Čipkované tetovanie je typicky ženskou voľbou. Je to zvyčajne trochu dusné a trochu zvodné. Ako vidíte zo zoznamu, ktorý sme zostavili, máte na výber zo širokej škály prevedení.

Kto ich dostane?

Čipkované vzory sú zvyčajne obľúbenejšie v ženských kruhoch. Často môžu vyzerať ako podväzky a potom, aby o nich mali dievčenskejší nádych.

  1. Tu je krásny dizajn chrbta, ktorý jej siaha od krku nadol cez spodnú časť chrbta. To, čo mu chýba vo farbe, to dotvára vo vnútorných detailoch a nádhernej kráse. Hrúbka okolo okvetných lístkov skutočne znásobuje krásu kvetu. Čipka takmer vyzerá, že je to sieťovina, ktorá chráni kvet. Curling vo vnútri niektorých kvetov je úchvatne krásny.

čipkované tetovanie 20

2. Toto vyzerá ako skutočný podväzok. Je úžasné, akú skvelú prácu umelec odviedol v každom jednom detaile. Ružová stužka je dokonalým dotykom tohto inak bezchybného kúsku. Srdce, ktoré drží pohromade, by mohlo byť symbolickým pre romantický vzťah, pretože dielo je zvýraznené červenou a červená je farbou lásky.

čipkované tetovanie 21

3. Táto červená ruža jej akoby vyskočila z ramena. Umelec odviedol pozoruhodnú prácu s rozmermi. Toto je celkom nedávne tetovanie, ako môžete zistiť z červeného odtieňa okolo atramentu. Na vytvorenie krásneho vrstvenia ruže cez čipku mohlo trvať niekoľko sedení.

Kde umiestnite dizajn čipky na tetovanie?

Umiestnenie sa líši, ale nie je netypické vidieť krajkové vzory na stehnách, členkoch, zadných častiach nôh, chrbte a dokonca aj ako časti hrudníka. Tiež si všimnete niekoľko čipkovaných vzorov rukávov a polovičných rukávov.

čipkované tetovanie 22

4. Tento kúsok vyzerá tak, akoby bol život neskutočný. Rozdiely v rozmeroch a detailoch sú výnimočné. O tom, ako veľmi to milujeme, by sme mohli pokračovať niekoľko dní. Farby, tieňovanie, kontrast, to všetko je nádherné. Umelec odviedol neuveriteľnú prácu, keď šijací stroj vyzeral, že ide pod podväzok.

čipkované tetovanie 23

5. Vyzerá to, že má nasadenú skutočnú hadicu. Hĺbka a sfarbenie a tieňovanie sú dokonalé. Ten, kto to napustil atramentom, je pozoruhodný umelec. Na to, aby ste dokázali vytvoriť také majstrovské dielo, je potrebná zručnosť a nadhľad. Je to veľmi zmyselný a romantický kúsok.

čipkované tetovanie 24

6. Tento luk vyzerá, ako by jej plával priamo z krku. Obraz je takmer bezchybný. Písanie dodáva ďalší rozmer, ktorý sa nám naozaj páči. Oba sú krásne urobené.

Aké farby používajú?

Na týchto fotografiách si všimnete, že na farbenie sa používa veľa čiernej a plátna. Niektorí sa rozhodli pridať farbu, zatiaľ čo iní použili farbu v celom dizajne. Typické farby, ktoré sú v tomto žánri obľúbené, sú červená, modrá, fialová, čierna a príležitostne aj biela.

čipkované tetovanie 25

7. Tento krajkový kúsok takmer vyzerá, že má podobné kmeňové vlastnosti. Na jednom obrázku je toľko návrhov. Spôsob, akým sa kvet otvára v strede, môže naznačovať znovuzrodenie a spôsob, akým sa celá vec točí nahor, sa zdá, že vzhliada.

čipkované tetovanie 26

8. Tento ramenný kus je vynikajúci. Deje sa toľko rôznych vecí a perlový náhrdelník je bonus navyše. Zdá sa, že kvetina v hornej časti ramena je východiskovým miestom a z tohto miesta všetko ostatné prúdi nadol. V spodnej časti, kde visia šperky, je len kreatívny génius.

čipkované tetovanie 27

9. Milujeme decentnú eleganciu tohto kúsku. Čipka drží každý kvet na svojom mieste, čo by mohlo naznačovať jeho stabilitu v čase zármutku alebo stresu.

čipkované tetovanie 35

10. Tento polovičný rukáv skutočne praská s obrázkami v červenej farbe, ktoré kompenzujú ostatné kúsky. Umelec odviedol skvelú prácu a spojil to všetko dohromady. Používali rôzne odtiene sivej, čiernej a červenej a tieklo to tak dobre.

čipkované tetovanie 34

11. Jedná sa o drzý dizajn s diamantmi v ňom. Je to divoké a módne s množstvom pizzov. Je tak zaujímavé, ako tam pridala pár ruží navyše, ktoré sú menšie a podmanivejšie. Zdá sa, že čipka spája celý kus.

čipkované tetovanie 32

12. Páči sa nám, ako jej táto nenápadne prehodí cez rameno. Tetovanie ju nenosí, tetovanie skáče. Variácie v prevedení spôsobujú, že lichotí a priťahuje pozornosť divákov.

čipkované tetovanie 33

13. Toto je nádherné tetovanie na chrbte. Pozrite sa na tam uvedené detaily! Páni, tento umelec bol pri svojej práci starostlivo trpezlivý a veľmi sa mu to vyplatilo. Vidíte, ako má každé rozšírenie tvar srdca? Myslíte si, že by to mohlo predstavovať vzťah? Je to zvodný kúsok, ktorý sa jej tiahne po celej dĺžke chrbta.

čipkované tetovanie 31

14. Toto je snový dizajn s odlivom a prúdom umenia. Variabilita farieb je úžasná. Hĺbka v ružiach je naozaj dobre urobená. Do zmesi pridali čiernu farbu, aby sa zvýšila hĺbka, a preto vyzerá tak ako život. Odviedla skvelú prácu a neskôr môže mať ľahko viac návrhov a bude to vyzerať bez námahy.

čipkované tetovanie 29

15. Celý tento kus je na mieste. Milujeme spôsob, akým sa začína na jej krku a siaha až po jej rameno. Dizajn je vynikajúci a umelec odviedol fantastickú prácu s tieňovaním a detailmi. Umelkyňa odviedla skvelú prácu pri spájaní tak, aby jej ladne stekala po krku. Detail v každom okvetnom lístku a liste je skutočne dobrý.

čipkované tetovanie 30

16. Tento geometrický tvar vyzerá skutočne trippy. Je to komplikovaný dizajn a na jej ruke vyzerá bezproblémovo. Umelkyňa by musela venovať dostatok času sledovaniu a sledovaniu svojho dizajnu, aby vytvorila efekt, ktorý hľadala..

čipkované tetovanie 28

17. Milujeme biele tetovanie. Sú tak rozmarní. Tento má kmeňový nádych. Na jej koži je to skoro, ako keby dizajn hneď tancoval. Nie je to symetrické, čo by mohlo znamenať, že život nie je vždy strihaný a suchý. Niekedy sú na ceste zákruty.

čipkované tetovanie 40

18. To je ohromujúce. Stupeň variácií je rad a sfarbenie spôsobuje, že existuje niekoľko dimenzií. Umelec je rozhodne talentovaný a presne vedel, čo robí. Tienenie je tu na mieste a tok celého kusu je vynikajúci. Každý jeden detail tu je pôsobivý.

čipkované tetovanie 45

19. Táto zmes blues je smiešne úžasná. Neviem, ako dlho to trvalo, ale rozhodne to stálo za to, pretože hotový výrobok je fantastický. Posledných niekoľko príspevkov venovalo mimoriadnu pozornosť detailom. Vyžaruje z nich komplikovaná krása, ktorú je ťažké len tak prekonať.

čipkované tetovanie 46

20. Toto je vynikajúci začiatok jej rukáva. Nechala to otvorené a ukončené, aby bolo ľahké dokončiť rukáv, ak sa tak rozhodne. Zdá sa, že čipka je skôr kulisou ako uvádzané umenie. Vytvára vzhľad, ktorý spája celý kus dohromady.

čipkované tetovanie 47

21. Toto je naozaj nádherný šek. Je to celkom ženské vzhľadom na vnútornú pozornosť detailom v krásnom čipkovanom prevedení. Červené ruže skutočne oživujú celý kúsok. Detail v čipke je krásny a dokončenie trvalo dlho. Pravdepodobne sa tým plátno nestalo veľmi pohodlným, pretože hrudník môže byť citlivou oblasťou na atrament.

čipkované tetovanie 48

22. Je taký život, ako nie? Zbraň vyzerá tak skutočne a dokonca aj čipkovaný podväzok je úžasný. Je to taký úžasný obraz a milujeme výber farieb, ktoré si umelec vybral.

čipkované tetovanie

23. Páni, na prvý pohľad si možno ani neuvedomujete krásu tohto detailu. Toto je vážne majstrovské dielo, pretože je tak šialene podrobné. Každá časť je tak zámerná a tkaná dohromady, aby dotvorila súbor.

čipkované tetovanie 1

24. Milujeme tieňovanie na tomto kúsku. Je to lákavé a tajomne poskladané. Tienenie je tu skutočne dobré. Umelec skutočne použil iba asi 4 farby, ale zdá sa, že je oveľa živšie. Je to živé a odvážne. Aj mašľa pod jej nohou je skvelá.

čipkované tetovanie 2

25. Rekvizity k nej na gnaring dostať atrament na hlavu. Krásny konečný výsledok. Všimnite si, aké hrubé sú tu niektoré čiary. Čím viac atramentu bolo použitých, tým dlhšie musel umelec prenikať pokožkou a čím viac je táto dáma rada, že cez ňu sedí!

čipkované tetovanie 11

26. Umenie ožíva a je úplne ohromujúce. Pozrite sa na okraj, ktorý obklopuje čipku. Trvalo by to dlho! Spôsob, akým sa mašľa zvinie, je skutočne jedinečný, pretože konce luku pôsobia, akoby jej plávali z nohy.

čipkované tetovanie 10

27. Kvety tu vyrážajú dych. Majú taký realistický tvar a pôsobia, ako keby jej boli uložené na plecia. Pridané kúsky bielej v okvetných lístkoch vytvárajú taký kontrast. Detaily v čipke sú fantastické. Je úžasné, ako to všetko pochádza zo srdca v strede jej hrudníka.

čipkované tetovanie 9

28. Ďalšie úžasné a detailné umelecké dielo. Opäť milujeme detailnú čipku a malé bodky v strede ruže.

čipkované tetovanie 8

29. Čipka okolo jej ruky je zábavným ťahom tohto žánru. Hrubšie čiary pomáhajú vytvárať kontrast medzi rôznymi tvarmi v obraze.

čipkované tetovanie 7

30. Krásny príklad iného čipkovaného dizajnu. Aj keď to vyzerá jednoducho, je to naozaj dosť podrobné. Každý čipkový dizajn je mimoriadne zložitý a musí byť dobre premyslený, aby vznikol krásny kúsok.

čipkované tetovanie 6

31. Strana bokov a dolnej časti nohy je citlivým miestom pre návrh. Vybrala si pomerne veľký obraz, ktorého dokončenie nepochybne trvalo dlho. Všimnite si, ako kvet nie je zafarbený. Vrátili by ste sa pre farbu alebo ju nechajte tak, ako je? Čierne tieňovanie obklopujúce ružu je intenzívne a chvíľu trvalo, kým sa dokončil. Je to veľmi podrobné a umelec odviedol skvelú prácu a do celého diela pridal rôzne kontrasty.

čipkované tetovanie 3

32. Vybrala jemné pastely, vďaka ktorým je čipka skutočne rozmarná a snová. Linková práca je tu celkom bezchybná. Toto je nádherný kúsok. Pozrite sa na dizajn a spôsob, akým sa točí znova a znova. Stred luku je tentokrát namiesto srdca kvet. Čo si myslíte, že by to mohlo znamenať?

čipkované tetovanie 1

33. Okolo členka je ďalšia oblasť, ktorá je obľúbená pri práci s čipkami. Všimnite si detaily minúty. Dokonca aj malá šípka v strede luku s červenou okolo neho. Malé riasenie, ktoré obklopuje čipku, je také vynikajúce.

čipkované tetovanie

34. Pozrite sa na rôzne obrázky na jej nohách a chodidlách. Fialový čipkovaný podväzok má v sebe veľa farieb, čo znamená, že na výrobu tohto dizajnu bolo použitých veľa atramentu.

čipkované tetovanie horúce

35. Toto je krásny príklad permanentného očného make -upu s čipkovanou úpravou. Co si myslis? Je to niečo, čo by vás zaujímalo? Kým tu pracovali na jej oku, musela byť skutočne nehybná. Všimnite si tej skutočne tmavej škvrny v záhybe oka. To je dosť drsné miesto na nafarbenie.

čipkované tetovanie úžasné

36. To je skutočne zaujímavé, pretože integruje čiernu čipku, ako aj bielu alebo jasnú čipku. Myslíte si, že to môžu byť jazvy? Celý súbor je dosť intenzívny. Vidíte chrobáky zapletené do jej čipky?

čipkované tetovanie 15

37. Toto je elegantný čipkovaný vzor tetovania členku. Má v sebe dosť veľa detailov a prebieha veľké množstvo tieňovania. Závesné reťaze mu dodávajú realistický vzhľad.

čipkované tetovanie 13

38. Integrovala fialové odtiene, ktoré skutočne kompenzovali celý vzhľad. Celé to spája a dodáva svieži a čistý vzhľad. Perie vo vetre vyzerá, ako keby fúkalo vo vetre. Vidíte kotvu v spodnej časti čipky?

čipkované tetovanie 5

39. Motýľ a čipka, ktorý upúta pozornosť a je trochu 3D. Je to báječný kúsok s rôznym stupňom tieňovania a kontrastu. Dokonca aj niečo také jednoduché, ako sú malé bodky, sú také podrobné a ich dokončenie by trvalo naozaj dlho.

čipkované tetovanie 6

40. Sieťové siete nás hodili na chvíľu, ale pozrite sa na tú radovú loď. Je to také úžasné a veľmi podrobné. Sme ohromení, čo vy? Na správne vyjadrenie tieňovania tu umelec používal predovšetkým šedú, bielu a čiernu farbu.

čipkované tetovanie 7

41. Na tomto obrázku dochádza k určitej variácii tieňovania. Je to naozaj celkom zaujímavé. Páči sa nám výber farieb, ktoré zvolila. Každý jeho aspekt je tak podrobný. Kvety majú v sebe toľko kontrastu a tieňovania. Listy krásne kontrastujú s kvetmi.

čipkované tetovanie 8

42. Táto lastovička s čipkou je taká fascinujúca. Je to tak podrobné a na prvý pohľad si možno ani neuvedomujete, čo to je. Skvelá práca a klobúk dole pred umelcom. Pozrite sa na rôzne odtiene tohto dizajnu. Vytvára taký pútavý kúsok.

čipkované tetovanie 9

43. Tento zadný diel je dosť divoký. Umelec odviedol obrovskú prácu a jeho dokončenie trvalo rozhodne dlho. Chce niekto hádať, ako dlho trvalo dokončenie? Je to tak krásne a majstrovsky zorganizované.

čipkované tetovanie 10

44. Rukávy sú také cool a urobila niečo skutočne jedinečné, pretože v skutočnosti nezakrývala lakeť. Nie je to úplne po vybalení z krabice, ale nie je to také normálne, ako by ste si mohli myslieť. Pravdepodobne tiež dobrý nápad, pretože lakeť je drsným miestom pre atrament. Motýle, ktoré sú popletené v celom texte, pre ňu pravdepodobne znamenajú niečo skutočne výnimočné.

čipkované tetovanie 11

45. Plece a dole smerom k hrudnej kosti pôsobia dosť dusne. Tento dizajn má toľko rôznych faziet, že je tak komplikovaný a delikátny. Toto je skutočne nádherný kúsok.

čipkované tetovanie 19

46. ​​Toto je skutočne úžasný obrázok, ktorý by sa mohol ľahko zmeniť na celý rukáv. Je veľmi detailný a vytvára ohromujúci vzhľad. Spôsob, akým padajú diamanty, vyzerá tak elegantne.

čipkované tetovanie 16

47. Tu je tradičný čipkový vzhľad. Všimnite si rôzne spôsoby, akými umelkyňa prevzala tento kúsok a urobila ho originálnym. Na prvý pohľad to môže vyzerať nenáročne, ale po ďalšom pozorovaní je to skutočne pozoruhodné.

čipkované tetovanie 15

48. Tu je nádherný príklad bielej čipky. Je to skutočne ohromujúce. Krivky, detaily, spôsoby, akými sa všetky čiary spájajú, sú fantastické. Ktorá časť z tohto kúska na vás najviac trčí?

čipkované tetovanie 14

49. Roztomilý dvojitý luk na každú nohu. Ten vľavo vyzerá vzhľadom na červenanie, ktoré ho obklopuje, celkom nový. S tienením tu umelec odviedol skvelú prácu.

čipkované tetovanie 13

50. Čipkovaný mesiac je celkom originálny a vybrala si naň skutočne skvelé umiestnenie. Zložitý dizajn je nádherný.

čipkované tetovanie 12

Čipkové tetovanie je jedným slovom: podrobné. Sú krásne, ak nie fascinujúce a priam inšpirujúce. Trvá nespočetné hodiny a pravdepodobne niekoľko výletov do tetovacieho salónu, kým je hotový výrobok pripravený. Tieto návrhy nie sú pre slabé povahy a výsledky ukazujú odhodlanie a lásku k dizajnu tetovania.