Tonikum na vlasy: Čo to je a ako používať tento vlasový výrobok pre mužov

Tonikum na vlasy je jedným z najobľúbenejších old-school vlasových prípravkov pre mužov. Vďaka tonikám vlasy vyzerajú lesklé a zdravé a zároveň poskytujú ľahké držanie, ktoré vám umožní upravovať vlasy. Napriek tomu, že stylingové gély, pomády a peny na oleji prevzali moc v 50. a 60. rokoch, vlasové toniká sa vracajú, pretože klasické holičstvo a tradičné výrobky na úpravu vlasov sú opäť v móde. Ak chcete experimentovať s novým stylingovým výrobkom, pozrite sa na nášho sprievodcu vlasovým tonikom pre mužov. Pokryjeme všetko od toho, čo to je, čo robí, ako to používať a najlepšie tonické vlasové produkty pre mužov, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz.!

Tonikum na vlasy pre mužov

Čo je tonikum na vlasy?

Tonikum na vlasy je stylingový výrobok s voľným držaním, ktorý sa najčastejšie predáva v tekutej forme. Niektoré toniká majú čistiace prísady, ktoré pomáhajú zmývať ostatné vlasové produkty a nahromadiť ich, zatiaľ čo iné sa môžu pochváliť atraktívnymi vôňami. Hlavným účelom akéhokoľvek vlasového tonika je však pomôcť účesu s mokrým vzhľadom, ktorý nezaťaží váš účes. Zatiaľ čo staré toniká boli vyrobené z minerálneho oleja alebo vazelíny, moderné tonické výrobky na vlasy majú nemastné zloženie..

Tonikum na vlasy

Čo robí Hair Tonic?

Vlasové tonikum dodáva mužským vlasom vlhkosť, vďaka čomu pôsobia lesklo a mokro. Tonikum má ľahké až stredne silné držanie, takže sa často používa na uhladené, česané alebo strapaté vlasy, ak nechcete mať ťažký alebo tuhý vzhľad. Medzi ďalšie výhody vlasového tonika patrí hydratácia suchých vlasov, zvlhčovanie suchej pokožky hlavy, zastavenie lupín, zníženie rozštiepených končekov a celkovo oprava poškodených vlasov..

Holičstvo často používa toniká, aby svojim nožniciam a nožniciam ľahšie prestrihlo vlasy. V tradičných holičstvách ho často nájdete v rozprašovačoch. Ak váš holič ponúka masáž pokožky hlavy, môže použiť tonikum ako pleťovú vodu na stimuláciu vlasov a pokožky hlavy..

Čo robí Hair Tonic

Ako používať tonikum na vlasy

Použitie vlasového tonika je také jednoduché, ako si ho nechať prejsť vlasmi po tom, ako si ich osprchujete alebo si vlasy navlhčíte.

 1. Vlhkými vlasmi naneste na dlane malé tonikum a trením rúk rovnomerne rozotrite.
 2. Oboma rukami dôkladne vmasírujte tonikum do vlasov a pokožky hlavy a pokrývajte celú hlavu.
 3. Pomocou hrebeňa rovnomerne rozložte tonikum po vlasoch a potom ho upravte.
 4. Akonáhle sú vaše vlasy upravené tak, aby dosiahli požadovaný vzhľad, môžu si muži vlasy fénovať na mieste.

Na stylingové účely potrebujete iba malé množstvo tonika na vlasy, ale ak máte obzvlášť husté vlasy alebo suchú pokožku hlavy, možno budete musieť zvýšiť množstvo, ktoré použijete. Nebojte sa experimentovať s tým, koľko tonika používate, aby ste zistili, aké množstvo je vhodné pre váš typ vlasov, dĺžku a účes. Niektorí muži tiež používajú vlasové tonikum na vlasy a bokombrady.

Ako používať tonikum na vlasy

Najlepšie vlasové toniká pre mužov

Nájdenie najlepšieho tonického vlasového produktu môže znamenať rozdiel vo vašom vzhľade a štýle. Vlasové tonikum pre mužov môže osviežiť a revitalizovať vaše vlasy a zároveň vám umožní upraviť si pekný účes zo starej školy. Ale gentleman sa neobmedzuje iba na klasické pánske účesy; mokrý vzhľad je možné použiť na mnoho moderných štýlov, ktoré vyžadujú lesklý povrch. Ak hľadáte možnosti, ako začať, pozrite sa na najlepšie toniká na vlasy pre mužov na trhu, začínajúc našim najlepším výberom od Reuzel.

Tonikum na vlasy Reuzel

Tonikum na vlasy Reuzel

S klasickým návratovým vzhľadom a vôňou, Tonikum na vlasy Reuzel poskytuje produkt, ktorý pripomína časy, keď bolo tonikum v domácnosti každého muža. Toto bezolejové tonikum na vlasy má pomôcť vyčistiť vlasy a zaistiť ľahké držanie bez toho, aby boli príliš ťažké. Je ideálny na úpravu vlasov bez toho, aby ste ich úplne vyčistili. Reuzelov vzorec bol navrhnutý tak, aby napodobňoval klasický vzorec a v skutočnosti vonia rovnako dobre, ak nie lepšie, ako toniká používané v holičských obchodoch zo starej školy. Tento výrobok používa hamamel ako prírodný adstringentný, výťažok zo žihľavy, aby boli vaše vlasy lesklé, extrakt z rozmarínu na hydratáciu vašich prameňov, koreň prasličky posilňuje vaše folikuly a rastlinný alkohol na zjemnenie vašich vlasov. Najlepšie hodnotené a prírodné farbivo na vlasy Rezuel pre mužov je najlepší produkt v okolí.

REUZEL Grooming Tonic, 11,9 fl Oz 3 010 recenzií REUZEL Grooming Tonic, 11,9 fl Oz

 • Ľahké až stredné držanie
 • Ideálne pre objem a životnosť pri použití s ​​úderom…
 • nemastný vzorec

15,00 dolárov Kúpte teraz

Lucky Tiger 3 Účelné tonikum na vlasy

Lucky Tiger 3 Účelné tonikum na vlasy

Ďalšia klasika, Šťastný tiger ponúka vlasové tonikum, ktoré je určené na úpravu účesu. Toto tonikum, ktoré je kombináciou výživného oleja a fantastickej vône, zaistí, že sa vaše vlasy budú cítiť celý deň. Tento tonický výrobok má pocit mravčenia na temene hlavy, ktorý vás určite prenesie späť do dávnych holičstiev..

Lucky Tiger 3 Purpose Hair Tonic, 16 tekutých uncí 502 recenzií Lucky Tiger 3 Purpose Hair Tonic, 16 tekutých uncí

 • Stimuluje pokožku hlavy^Podmienky a zjemňuje…

17,04 dolárov Kúpte teraz

Tonikum na vlasy Clubman Pinaud

Tonikum na vlasy Clubman Pinaud

Pinaud vyrába výrobky pre jemné vlasy, pretože začali ponúkať výrobky na začiatku 19. storočia. Ikonický Francúz v celých šatách na štítku je synonymom klasického pánskeho štýlu. Toto vlasové tonikum udrží vaše vlasy zdravé a štýlové po celý deň. Receptúra ​​bola navrhnutá tak, aby poskytovala lesklý povrch a predchádzala vysušovaniu a vyživovaniu vlasov. Pinaud’s Clubman Hair Tonic je skvelý pre všetky typy vlasov a je nemastným výrobkom, ktorý budete radi používať.

zľava Tonikum na vlasy Clubman Pinaud, 12,5 fl oz 738 recenzií Tonikum na vlasy Clubman Pinaud, 12,5 fl oz

 • Zabraňuje vysušovaniu vlasov a pokožky hlavy
 • Posilňuje a leskne vlasy
 • Funguje skvele na všetky typy vlasov

11,85 dolárov Kúpte teraz

Jeris Hair Tonic

Jeris Hair Tonic

Ďalšou ponukou klasickej značky je Jeris Hair Tonic je skvelé jemné tonikum, ktoré udrží váš upravený účes po celý deň. Tento nemastný vzorec, ktorý sa ľahko používa, prináša tento stylingový produkt ľahké držanie, ktoré dodá vašim vlasom dostatok objemu a lesku bez zaťažovania. Ako bezolejové tonikum je ľahší ako ostatné toniká v tomto zozname, ale stále poskytuje lesklý mokrý vzhľad. Vôňa je klasická holičská vôňa, ktorá bude skvele voňať každému mužovi.

Jeris Hair Tonic Profesionálna veľkosť, 14 fl oz 652 recenzií Jeris Hair Tonic Profesionálna veľkosť, 14 fl oz

 • Udržuje vlasy na mieste a dobre upravené…
 • Nemastné zloženie, ktoré nezaťaží vlasy
 • Obnovuje ovládateľnosť a vynikajúci lesk

12,00 dolárov Kúpte teraz

Tonikum na vlasy Vitalis

Tonikum na vlasy Vitalis

Ako jedno z najobľúbenejších tonikov v 60. rokoch, Tonikum na vlasy Vitalis bol pôvodne predávaný ako alternatíva k ťažkým, vtedajším pomádam na báze oleja. Vitalis, vytvorený pre luxusných pánov, ktorí chceli hladký a lesklý povrch bez toho, aby vyzerali ako dieťa s mastnými vlasmi, zanechá vaše vlasy čisté a štýlové pre čistý vzhľad. Tento tonický produkt vám dodá lesk bez toho, aby bol príliš tuhý a nemastná receptúra ​​je ideálna pre všetky typy vlasov. Aplikujte ho na väčšiu kontrolu a lesk pri fénovaní účesu na miesto.

Vitalis 7 Fl Oz vlasový tonik, 21 Oz, balenie 3 (VT06017V1) 593 recenzií Vitalis 7 Fl Oz vlasový tonik, 21 Oz, balenie 3 (VT06017V1)

 • Tonikum na vlasy pre obnovu zvládnuteľnosti a…
 • Špeciálne navrhnuté tak, aby vaše vlasy zostali čisté a…
 • Ľahké, nemastné zloženie

24,52 dolárov Kúpte teraz