60 prírodných účesov a nápadov

Keď hovoríme o prirodzených účesoch, existuje jedna otázka, ktorá si zaslúži okamžitú odpoveď a nad ktorou by ste sa mali zamyslieť.

Koľko času by ste chceli denne venovať úprave vlasov?

Pretože to väčšina z nás robí skoro ráno, než ideme do práce alebo do školy, odhadujeme, že by ste chceli stráviť minimálne množstvo času..

Napriek tomu sme si celkom istí, že by ste nikdy nechceli ísť von z domu s krásnymi vlasmi trčiacimi na koncoch.

Preto sme s ohľadom na túto predstavu pripravili pre vás komplexný zoznam 60 prírodných účesov a nápadov.

Budú vás inšpirovať a tiež vám umožnia vyskúšať si nový účes každý deň. Už žiadne matné vlasy a žiadny čas strávený komplikovanými úlohami!

1. Prírodné účesy Pixie Cut

klasické a krátke prírodné účesyZdroj

Zo všetkých účesov, ktoré by ste si mohli vyskúšať, nie je nič jednoduchšie a prirodzenejšie ako strih pixie. Vyzerá to sviežo, moderne a chladne. Okrem toho je to hračka, pokiaľ ide o styling.

2. Prírodný kučeravý účes

krásne prírodné účesyZdroj

Skrátiť to robí zázraky, ak máte hlboké kučeravé vlasy. Všetky kučeravé dámy tam vonku vám môžu povedať, aké frustrujúce môže byť niekedy ho nastajlovať. Preto dĺžka pár centimetrov vám ušetrí veľa času a problémov.

3. Krátky prírodný účes

krátke prírodné účesyZdroj

Ďalšou myšlienkou, pokiaľ ide o prirodzené účesy, je ísť na dlhý pixie a pridať niekoľko hrotov na okorenenie. Vzhľad je neuveriteľne ostrý, bez toho, aby pôsobil príliš mužne.

4. Čierny prírodný účes

prírodné účesy pre krátke vlasyZdroj

Tu je jeden veľmi moderný pohľad na prírodné účesy. Krásna dáma na obrázku má dlhý strih pixie na veľmi kučeravých vlasoch s oholenými podrezaniami a ostrými líniami holiaceho strojčeka.

5. Dlhý Mohawk

prírodné účesy krátke a kučeravéZdroj

Krása účesu Mohawk v tomto prípade spočíva v tom, že naozaj nemusíte všetko upravovať, keď ráno vstanete. Čím kučeravejšie, tým lepšie. Ako je to s prírodnými účesmi?

6. Hipster prírodné účesy

hipster prírodné účesyZdroj

Aj keď sú hipsteri zvyčajne vzhľadoví a vybrúsení, čo sa týka ich vzhľadu, neznamená to, že tým musíte stráviť veľa času. Tu je prirodzený strih doplnený krúžkom v nose a purpurovým líčením, ktoré z vás za chvíľu urobia kráľovnú hipsterov.

7. Prírodné účesy Diany Rossovej

prírodné účesy pre čierne vlasyZdroj

Návrat do sedemdesiatych rokov nikdy nevyzeral tak dobre. Ak máte kučeravé vlasy, jedným zo spôsobov, ako si ich udržať jednoduché, je nechať si vlasy rásť tak dlho, ako chcete, a potom si ich dať von. Presne ako to urobila Diana!

8. Prírodné účesy do práce

prírodné účesy s nízkym drdolomZdroj

Ráno, keď sa ponáhľate do práce, neexistuje jednoduchší a rýchlejší spôsob úpravy vlasov ako drdol. Choďte na nízky drdol, jednoduchý a elegantný, s rovným bočným delením.

9. Prírodné účesy pre stredne dlhé vlasy

prírodné účesy nápady kučeravé vlasyZdroj

Nechajte kučery ľubovoľne rozvinúť týmto neuveriteľne jednoduchým spôsobom, ako predviesť svoju hrivu. Rozdeľte ho nabok a pridajte nejaké svetlé odtiene, aby malo hĺbku a rozmer.

10. Prírodné účesy Harley Quinn

nápady na prírodné účesy harley quinnZdroj

Odkedy vyšiel film Suicide Squad, Harley Quinn sa stala ikonou štýlu. Našťastie pre nás všetkých je spôsob, akým si vždy udržiava vlasy, veľmi jednoduché urobiť doma. Rozdeľte vlasy nabok a zopnite ich do dvoch vysokých vrkočov.

11. Uzly Faux Bantu

prírodné účesy nápady faux bantu uzlyZdroj

Bantu uzly sú vynikajúce, pokiaľ ide o účesy, ale ich vytvorenie zaberie veľa času. Preto môžete namiesto toho športovať nejaké faux.

12. Jednoduché prírodné účesy

prírodné účesy s dvoma kučeravými chvostmiZdroj

Čo by mohlo byť jednoduchšie urobiť ako dva chvosty? Nič. Použite niekoľko čeleniek, ktoré majú rovnakú farbu ako vaše vlasy. Takto to bude vyzerať, že chvosty sú skutočne prirodzené.

13. Odchod s vetrom

ohromujúce prírodné účesyZdroj

Celý tento rok bol predovšetkým o nerozchodnosti, čo sa účesov týka. Okrem toho, že je štýl bez rozlúčky nervózny a štýlový, ušetrí vám aj veľa času. Ráno vstaňte a za pár minút sa rozbehnite.

14. Prírodné pletené účesy

prírodné účesy s vrkočmi bohyneZdroj

Jeden zo spôsobov, ako vyzerať úchvatne a ako skutočná kráľovná, je zapletať si vlasy do vrkočov bohyne. Požiadajte svojho stylistu o pár tipov, ako si ich denne udržiavať.

15. Kratší ako krátky

prírodné účesy pre krátke vlasyZdroj

Veľmi krátky strih pixie má obdivuhodnú kvalitu zvýraznenia celej vašej tváre. Okrem toho predvádza vaše lícne kosti, oči a pery.

16. Roztomilé prírodné účesy

roztomilé prírodné účesyZdroj

Toto je pohľad na klasické uzly Bantu. Spárujte ich s nejakou očnou linkou a nahou perou a ste pripravení vyraziť a dobyť svet.

17. Prírodné účesy vrkoče

príklad prírodných účesovZdroj

Toto je ďalší spôsob, ako môžete športovať s copmi a nechať ich vyzerať čo najprirodzenejšie. Choďte za dvojvláknovými vrkočmi pre elegantný vzhľad. Navyše môžete pridať elegantný klobúk pre nádych hravosti.

18. Je to všetko o postoji

prírodné účesy pre krátke vlasy s pleteninamiZdroj

Toto je polovičný mohawk s niekoľkými bočnými vrkočmi na pridanie punk rockovej príťažlivosti. Vpredu nechajte vlasy dlhšie do hĺbky a výšky a vzadu kratšie, aby predĺžili dekolt.

19. All In

nápady prírodných účesov pre stredné vlasyZdroj

Prirodzené účesy sú o tom, byť sama sebou a milovať toho, kým ste. V dôsledku toho nie je nič, čo by to hovorilo lepšie ako tento nadrozmerný účes.

20. Prírodné účesy zúženého strihu

zúžený strih prírodný účesZdroj

Účes vám môže pomôcť upútať pozornosť na vaše najlepšie vlastnosti. Vďaka tomuto tvarovanému pixie budete mať krk neuveriteľne dlhý a tenký, takmer ako baletka.

21. Elektrické prírodné účesy

prírodné účesy pre krátke vlasyZdroj

Pridanie páru nadrozmerných kruhových náušníc k tomuto nádhernému účesu mu dodá určitú rovnováhu. Môžete tiež zladiť výraznú a vražednú očnú linku.

22. Mäkké kučery

nápady prírodných účesov pre krátke kučeravé vlasyZdroj

Nič nehovorí žensky a krásne ako plná hlava jemných kučier, ktoré vám stekajú po tvári. Nezabudnite mať obočie husté a vo forme, aby ste vyrovnali všetku kučeravosť.

23. Bohyňa vrkoče ako ochranné účesy pre prírodné vlasy

ploché twist up prírodné účesyZdroj

Toto je ďalší príklad toho, ako vrkoče bohyne môžu chrániť vaše krásne vlasy. Okrem toho môžu zároveň pôsobiť prirodzene.

24. Pin Up prírodné účesy

jednoduché prírodné účesyZdroj

Kudrnaté vlasy majte krátke a pridajte malý šál alebo šatku. Zaviažte ho na jednu stranu, aby to vyzeralo, že ste sa práve vyvalili z reštaurácie z 50. rokov.

25. Dlhý bob

prírodné účesy pre stredne rovný bobZdroj

Okrem pixies sú bob účesy ďalším úžasným spôsobom, ako športovať prírodné účesy. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste získali tento vzhľad, je priniesť ho pod žehličku na vlasy.

26. Dotyk farby

kučeravé prírodné účesyZdroj

Ak chcete svojmu krátkemu a prirodzenému účesu dodať určitú hĺbku, môžete vždy jeho časti zafarbiť na rôzne odtiene. Tu je úžasný príklad, kde modelka modeluje svoju prirodzenú farbu zospodu, medenú oranžovú vpredu a čerešňovú červenú vzadu.

27. Beyonce Look

beyonce prírodné účesyZdroj

Toto je kópia pohľadu Beyonce na Austin Powers, len o niečo dlhšia. Získajte to sami tým, že si vlasy necháte narásť na túto dĺžku a zafarbíte ich na prírodné odtiene blond.

28. Prírodné účesy pre veľmi kučeravé vlasy

nápady prírodných účesov pre stredne veľmi kučeravé vlasyZdroj

Tento stredne veľký strih so strednou časťou a veľmi sviežim a elegantným make -upom je všetkým, o čom sme snívali, odkedy sme sa rozhodli nechať kučeravé vlasy narásť..

29. Pripravený na diskotéku

prírodné účesy pre stredne kučeravé vlasyZdroj

Krásny dlhý bob s nadrozmernými kučerami a veľkými zlatými náušnicami. Môžete len povedať, že táto krásna dáma ide na boogie a vyzerá pri tom nádherne.

30. Prírodné účesy s chlapčenským kúzlom

prírodné účesy pre veľmi krátke kučeravé vlasyZdroj

Tento prirodzený účes je veľmi krátky pixie s niekoľkými dlhšími prameňmi na temene hlavy. Boli zafarbené na blond, zatiaľ čo podrezanie je oholené do dokonalosti.

31. Čelenka 20. rokov

prírodné účesy s čelenkou na 20. rokyZdroj

Ak vám niekedy došla inšpirácia a neviete, čo robiť, tu je riešenie. Vsaďte na prirodzený účes s nízkym drdolom vzadu na hlave a pásom na 20. roky na čele.

32. Jednoduché prírodné účesy

jednoduché prírodné účesyZdroj

Keď si zopnete vlasy do jednoduchého drdola alebo chvosta, musíte to s mejkapom a výberom šperkov prekompenzovať. Táto krásna dáma má elektrickú purpurovú peru a obrovské, zlaté náušnice, aby vynikla z davu.

33. Prírodné účesy Updo

prírodné účesy na jarZdroj

Tento elegantný spôsob úpravy vlasov nikdy nevyjde z módy. Dlhé vrkoče bohyne sú vzadu uviazané vo veľmi viktoriánsky vyzerajúcom voľnom drdole. Ak chcete dosiahnuť plný efekt, spárujte ho s dlhými náušnicami.

34. Krátky, milý a dievčenský

prírodné účesy s veľkými voľnými kučeramiZdroj

Prírodné účesy sú predovšetkým o pohodlí. Toto je jedna z vecí, ktoré vám ušetria starosti s tým, aby ste každé ráno prišli s novým nápadom. Pridajte penu a môžete ísť.

35. Rýchle prírodné účesy

prírodné účesy pre krátke vlasyZdroj

Keď hovoríte rýchlo, hovoríme pixie a bočné lúčenie. Opäť! Keď hovoríte rýchlo, hovoríme kučeravé krátke prírodné účesy s krásnymi hrebeňmi!

36. Sultry and Dark

nápady prírodných účesovZdroj

Táto tmavovlasá dáma spojila svoj prirodzený nápad na účes s zmyselnými dymovými očami a hlbokou šarlátovou perou. Výsledkom je, že výsledok je jednoducho báječný. Okrem toho, aj keď sa rozhodla pre jednoduché cvoky, môžete siahnuť po nadrozmerných náušniciach.

37. Umelé kučery

prírodné účesy pre stredne kučeravé vlasyZdroj

Dajú sa urobiť aj prírodné účesy. Ak máte stredne veľký bob, vždy môžete pomocou kulmy na vlasy vytvoriť určitý objem. Na divoký a pouličný vzhľad použite matný make -up na celú tvár.

38. Hlava postele

nápady na prirodzené účesy pre hlavy postelíZdroj

Sme presvedčení, že slovníky by mali poukazovať na „hlavu postele“ ako na synonymum prirodzených účesov. Čo môže byť lepšie ako účes a strih, ktorý vám umožní vyzerať ako keby ste sa práve vyvalili z postele?

39. Bob strednej veľkosti

prírodné účesy pre stredne rovné blond vlasyZdroj

Vezmite si do vlasov žehličku a dajte im uhladený vzhľad. Napriek tomu, že má na sebe jednoduché sivé tričko, táto krásna dáma vyzerá úchvatne a elegantne vďaka svojim ľadovým blonďavým zámkom a prirodzenému účesu.

40. Bez námahy v červenom

prírodné účesy pre kučeravé červené vlasyZdroj

V prípade, že milujete prírodné účesy a nechcete strihať svoje kučery, môžete ich vždy zafarbiť v nádhernej farbe, vďaka ktorej sa stanete vlastníkom každej miestnosti, do ktorej vojdete. Tu je perfektný príklad sýto čerešňovej červenej v kombinácii s veľkými striebornými náušnicami a oblekom.

41. Levice

prírodné účesy pre veľmi veľké kučeravé vlasyZdroj

Ak chcete byť divoká a odvážna, mali by ste siahnuť po štýle levice. Je pravda, že levice skutočne nemajú luxusné hrivy, ale napriek tomu ich môžete nasmerovať. Nechajte džungľu hovoriť cez vás a vaše prirodzené účesy.

42. Chaotický a šik

prírodné účesy pre elegantné a uhladené kučeravé vlasyZdroj

Absolútne zbožňujeme strapaté a prirodzené účesy a tento konkrétny jednoducho posúva veci na úplne novú úroveň. Na kopírovanie vzhľadu použite nejaký sprej na textúru, ako aj prípravok na rozčesávanie vlasov.

43. Prírodné účesy s dramatickým rozchodom

prírodný účes pre dlhé vlasyZdroj

Čím sú vaše vlasy dlhšie a väčšie, tým bude rozchod dramatickejší. Stylingové výrobky vám pomôžu udržať toto divadelné telo vlasov pod kontrolou a čo najštýlovejšie. Opýtajte sa svojho vlasového guru v miestnom salóne na najlepšie spôsoby, ako to môžete urobiť.

44. Sedemdesiate roky Krátke a prirodzené účesy

prírodné účesy pre krátke kučeravé vlasyZdroj

Všetko okolo tohto vzhľadu kričí sedemdesiate roky. Krátke a kučeravé vlasy, neónový purpurový ret, zmyselný make -up a krásny outfit. Preto, ak ste zamilovaní do tohto desaťročia alebo máte kostýmovú párty, musíte to urobiť.

45. Živé farby

prírodné účesy pre veľmi dlhé kučeravé červené vlasyZdroj

V prípade, že máte žiarivé červené alebo gaštanové vlasy, potom je tento nápad na prirodzený účes určite pre vás. Nechajte svoje prirodzené kučery jemne tiecť po krku a ramenách. Preto bude vizuálny dojem vysoký a so štýlovým nádychom.

46. ​​Minimalizmus

prírodné účesy pre krátke ostrihané vlasyZdroj

Prírodné účesy sú tiež o tom, aby boli minimálne. Na vlasy, make -up, šperky a oblečenie. A minimum je ďalšie slovo pre ľahké. O rýchlosti ani nehovoriac. Na čo teda čakáte?

47. Večierok navrchu, biznis na bokoch

prírodné účesy pre krátke vlasyZdroj

Ak máte prirodzene kučeravé vlasy, môžete ich vždy zhromaždiť v umelom mohawku na vrchu hlavy. Okrem toho, namiesto holenia bokov ako skutočným mohawkom ich môžete vždy veľmi dobre rozčesať a skrotiť nejakým prípravkom na vlasy..

48. Prírodné účesy pre staršie ženy

prírodné účesy pre staršie ženyZdroj

Ste unavení zo športovania s veľmi dlhou hrivou, ktorá vám zaberá veľa času a vyžaduje si veľa úsilia na udržanie? Potom je to pre vás to pravé. Zaistite si tento vzhľad nejakým lakom na vlasy, ktorý nebude krepovatieť, alebo penou, aby bol každý prameň na svojom mieste..

49. Mohawk so zákrutou

prírodné účesy pre teenagerovZdroj

Už sme videli dlhého mohawka a falošný. Teraz je tu mohawk s twist.

Je to stále dlhý a falošný mohawk, ktorý zahŕňa prvé dve verzie, ale vpredu má tiež vyvýšený vrch. Ak potrebujete pár centimetrov navyše, je to dobrý spôsob, ako ich získať.

50. Jednoduché vrkoče pre prírodné účesy

prírodné účesy pre štýlové ženyZdroj

Tieto dvojvláknové vrkoče sa spojili, aby modelka vyzerala, že má iba hlavu prirodzene kučeravých vlasov. Jet čierne čierne vlasy boli tiež zjemnené veľkými zlatými náušnicami Ankh a čokoládovo hnedým odtieňom pier.

51. Uzly Jumbo Bantu

prírodné účesy pre stredné vlasyZdroj

Tento prírodný nápad na účes je rovnako ľahký, ako to znie. Všetko, čo musíte urobiť, je zopnúť vlasy do dvoch jumbo Bantu uzlov na vrchu hlavy. Pre maximálny efekt spárujte so zlatým náhrdelníkom a krúžkom v nose.

52. Krátky a sexy

krátke prírodné vláskyZdroj

Táto voľná a kučeravá pixie je úplne ideálna pre lenivé letné dni, keď sa chcete len tak motať pri bazéne. Aby ste získali pekný a lesklý povrch, použite sprej na textúru, ako aj niektoré výrobky na ochranu vlasov.

53. Zložité prírodné účesy

kučeravé prírodné účesyZdroj

Zložité vrkoče bohyne s ešte komplexnejším predelením robia to najkrajšie zo všetkých vyhlásení o kráse.

54. Fialový displej

purpurovo zafarbené prírodné účesyZdroj

Nezáleží na tom, aké oblečenie alebo obuv máte na sebe. Okrem toho nezáleží na tom, či máte make -up alebo nie. Vďaka tomuto účesu a úžasnej farbe bude všetko len o vašich kaderníkoch.

55. Prírodné účesy pre dlhé vlasy

prírodné účesy pre dlhé vlasyZdroj

Skvelý spôsob, ako vdýchnuť nový život vašim dlhým, kučeravým a prírodným vlasom, je pridať niekoľko odleskov. Môžete to urobiť o krok ďalej a zafarbiť ho v tónoch. Poradie je navrchu svetlejšie a zospodu tmavšie.

56. Elektrizujúce

prírodné účesy pre kučeryZdroj

Tento krásny štýl je ten, ktorý má silu nás všetkých prinútiť premýšľať o svojich vlastných účesoch a o tom, čo by sme mohli urobiť pre ich zlepšenie. Je to prirodzené a ľahké športovať, nehovoriac o údržbe.

57. Prírodné účesy pre vlnité vlasy

dlhé prírodné účesyZdroj

Vezmite si kulmu na rovné vlasy a dodajte jej hĺbku. Okrem toho ho môžete farbiť v rôznych tónoch, aby držal krok s modernými trendmi.

58. Curl It on the Go

prírodné účesy pre dlhé vlasyZdroj

Čo sa týka prirodzených účesov, tu je jeden taký ľahký, že by ste ho pri odchode takmer zvládli. Stačí si vlasy trocha namočiť alebo použiť nejaký špeciálny prípravok na vlasy a potom ich stočiť do dvoj prameňa. Nechajte samovoľne vyschnúť alebo použite sušič vlasov.

59. Elegantný a lesklý

prírodné účesy pre kučeryZdroj

Definujte svoje kučery a ukážte ich jednu po druhej pomocou niektorého z vašich obľúbených prípravkov na starostlivosť o vlasy. Ak chcete dosiahnuť lesklý povrch, dodajte svojim vlasom iskru a objem.

60. Afro prírodné účesy

afro prírodné účesyZdroj

Vrátiť sa ku koreňom nebolo nikdy jednoduchšie ako športovať pomocou prírodných účesov. Afro je jedným z nich a stačí sa pozrieť, aká krásna je táto mladá modelka. Jednoduchosť v celej svojej kráse!

Ste pripravení zmeniť svoj vzhľad?

Nevieme ako vy, ale my sme rozhodne nadšení, že môžeme vyskúšať tieto looky. Sú zlaté, najmä v náročný deň, keď nechcete všetko (alebo čokoľvek, ideálne) uponáhľať.

A čo vy, ktorý z týchto 60 prírodných účesov je váš obľúbený alebo ktorý by ste nosili?