Účes s podrezanými vlasmi dozadu

Úhľadný podrezaný chrbát je teraz pravdepodobne najštýlovejším a najobľúbenejším typom podrezaného účesu. Vďaka svojmu vysokokontrastnému štýlu, ktorý sa hrá na strihoch „krátke strany, dlhé top“, melírované zadné vlasy ponúkajú to najlepšie z oboch svetov-štýlový pánsky účes, ktorý funguje pre profesionálov v obchode, ale napriek tomu vyzerá na rande sexy a sexy. večierok alebo v inom neformálnom prostredí. Podrezanie na bokoch je možné tiež prispôsobiť dĺžke a typu vašich vlasov, čo umožňuje krátke alebo dlhé podrezané vlasy.

Ak si chcete vyskúšať upravený účes s upravenou zadnou stranou a chcete sa dozvedieť, ako si upraviť vlasy, táto príručka vám podrobne poskytne všetko, čo potrebujete vedieť o úprave a úprave strihu. Tu sú najlepšie upravené účesy s podrezanými vlasmi pre mužov. Od tradičného podrezania alebo podrezania po stranách až po to, ako si česáte vlasy navrchu, to sú najobľúbenejšie spôsoby, ako upravovať trendy krátke a dlhé šikmé účesy.!

Účes s podrezanými vlasmi dozadu

Ako sa dostať k podrezaniu s kliknutým chrbtom

Na to, aby ste si urobili podčiarknuté chrbát, budete potrebovať najmenej 3 až 5 palcov vlasov na vrchu hlavy. Pri návšteve miestneho holičstva budete chcieť požiadať o podrezanie alebo vyblednuté podrezanie po stranách s dlhým vrstveným vrchom. Môžete dokonca požiadať o zostavu okolo chrámov a čela, aby ste získali ostrejší vzhľad.

Vkĺznutý chrbát podrezaný hrubou bradou

Navyše, pretože strih s uhladeným chrbtom je veľmi ľahký a všestranný účes, budete môcť strih upravovať takmer s akýmkoľvek typom vlasov alebo textúrou, s výnimkou kučeravých vlasov. To znamená, že hladký chrbát funguje skvele s hustými, tenkými, rovnými alebo dokonca vlnitými vlasmi.

Nakoniec, najlepšia vec na každom účese s podrezanými chrbtami je, že je neuveriteľne jednoduché ho upravovať. Pretože sú boky také krátke, jedinou časťou, ktorú je potrebné upraviť, sú dlhé vlasy na vrchu.

Účes s podrezanými dlhými líčkami a chrbtom

Ako upraviť vlasy s melírovanými chrbtom

Pri úprave uhladených vlasov dozadu je dôležité mať kvalitnú pomádu a hrebeň alebo kefu. Typ pomády na vlasy, ktorý si vyberiete, závisí od toho, či chcete silné alebo stredné držanie a vysoký lesk alebo matný povrch. Na vlnité alebo husté vlasy odporúčame silnú fixáciu a na prírodný, štruktúrovaný povrch by ste si mali kúpiť matný stylingový výrobok..

Ako štýlovo podrezané skosené chrbát

Najlepší spôsob, ako si nechať vypadnúť vlasy:

  1. Po sprche začnite s mierne vlhkými vlasmi.
  2. Prstom alebo dvoma naberte malé množstvo pomády. Vmasírujte medzi ruky a rovnomerne naneste na vlasy. Začnite s menším, ak chcete mať textúrovaný štýl, pretože vždy môžete neskôr pridať ďalší výrobok pre lesklý a elegantný povrch.
  3. Pomocou hrebeňa alebo kefy začnite vlasy česať dozadu. Začnite na čele a používajte dlhé plynulé ťahy až k zadnej časti hlavy.

V tomto mieste sa môžete rozhodnúť pre klasický alebo moderný úhľadný chrbát. Klasický hladký chrbát je modelovaný podľa mastnejších účesov päťdesiatych rokov minulého storočia s plochým, výrazným držaním a vysokým leskom. Moderné hladké zadné podrezanie umožňuje väčší objem a mierne chaotický, štruktúrovaný povrch. Ak chcete získať moderný vzhľad, stačí pomocou prstov pokračovať v úprave vlasov.

Klasické upravené vlasy

Najlepšie účesy s podliezanými chrbtom

S toľkými variáciami podrezaného pozadia slicked sme sa rozhodli zostaviť niektoré z najlepších štýlov. Bez ohľadu na to, či máte rovné, vlnité, husté alebo tenké vlasy, tu sú obrázky najlepších účesov s upravenými podrezanými vlasmi, ktoré si môžete vyskúšať práve teraz!

Dlhé uhladené vlasy dozadu + podrezané blednutie

Dlhé, moderné, podrezané podšívkou

Krátke kliknutie späť + podrezanie

Líčené dozadu vlasy s dizajnom

Textúrované česané vlasy na chrbte + vysoký podrez

Najlepšie účesy s podliezanými chrbtom

Dlhé klzké vlasy + oholené podrezanie

Pánsky dlhý a podrezaný úhľadný chrbát s dizajnom vlasov

Podrezané dlhé vlasy s uhladeným chrbtom

Dlhé štruktúrované vlasy s melírovanými chrbtom s bradou

Dlhé česané vlasy s podrezanými vlasmi

Pánsky podrezaný štýl s hladkým chrbtom

Krátke strany Dlhý horný okraj dozadu

Pánske účesy s klbkým chrbtom - Ako získať úhľadný chrbát

Undercut Fade + tvrdá časť + strapatý účes s brúsenou zadnou stranou

Husté štruktúrované vlasy s melírovanými chrbtom a plnou bradou

Dlhé uhladené vlasy dozadu + dlhé podrezanie + plná brada

Podrezané skosené chrbty s hustou plnou bradou

Moderný česaný chrbát + podstrih + strnisko

Husté štruktúrované vlasy uhladené dozadu s podrezaním na bokoch

Účes spätného strihu + vyblednutie podrezania

Cool uhladené vlasy s podrezaným účesom

Podrezanie s dlhým vrátením dozadu

Podrezané dlhé vlasy s uhladeným chrbtom

Vlasy s melírovanými chrbtom s upraveným účesom

Vlasy s melírovanými chrbtom s upraveným účesom

Najlepšie vlasové výrobky pre podrezané vlasy

Najlepší vlasový produkt na podrezanie s úhľadným chrbtom závisí od toho, ako chcete upravovať svoj účes. Vo všeobecnosti sú top vlasmi podrezanými vlasmi pomády, vosky a krémy. Silná pomáda s vysokým leskom je ideálna pri úprave klasického úhľadného účesu. Najlepšie pomády pre mužov pochádzajú od značiek ako Suavecito, Layrite a Baxter z Kalifornie.

Ak dávate prednosť štruktúrovaným pánskym účesom s prírodnou úpravou, budete chcieť použiť vosk na vlasy. Dobrý stylingový vosk ponúka maximálnu kontrolu s matným povrchom, vďaka čomu budú vaše vlasy pôsobiť hustejšie a plnšie. Nakoniec, pre chlapcov, ktorí chcú viac objemu, pohybu a plynulosti, odporúčame použiť stylingový krém. Dokonalý krém na vlasy sa dodáva so stredným držaním a s nízkym alebo žiadnym leskom.

Tu sú najlepšie vlasové produkty pre štýly podrezaných líčených chrbtov!

Náhľad Hodnotenie produktu Cena
Pomalá (silná) pomáda Suavecito Pomalé (silné) 1 oz Pomáda Suavecito Pomade Firme (silná) 4 oz, 1 balenie – Pomáda na silné vlasy pre mužov – stredný lesk… 14 572 recenzií 13,99 dolárov Kúpte teraz
Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce Hlava postele TIGI pre mužov matný separačný funkčný vosk, 3 unce 4 153 recenzií 9,90 dolárov Kúpte teraz
Layrite Prírodný matný krém, základný, biely, jemná krémová sóda, 4,25 Oz Layrite Prírodný matný krém, základný, biely, jemná krémová sóda, 4,25 Oz 4 931 recenzií 20,50 dolára Kúpte teraz
Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz 3 870 recenzií 23,00 dolárov Kúpte teraz

Najlepšie účesy s podliezanými chrbtom