25 vyblednutých účesov pre čiernych mužov – najlepšie typy vyblednutia pre čiernych chlapov

Vyblednuté účesy pre čiernych mužov ponúkajú čistý a svieži povrch po stranách a na chrbte. To môže byť dôvod, prečo všetky najlepšie účesy pre čiernych mužov miznú ako súčasť ich strihov. A s toľkými rôznymi druhmi vyblednutia pre černochov – vysoké, nízke, stredné, plešaté, dočasné, nárazové alebo kvapkové – zúžené účesy dobre fungujú s krátkymi, strednými a dlhými štýlmi..

Či už ide o vyblednutie Afro, vyblednutie v chráme, zúženie, vyblednutie na vrchu alebo o kožu, čierne pánske zrážky vyzerajú dobre s vyblednutými vlasmi po všetkých stranách. A okrem toho, aký strih máte, sa musíte rozhodnúť, kde začať a ako dlho chcete ísť. Potom budete mať možnosť požiadať holiča o zostavu, časť alebo úpravu vlasov.

Nasleduje prehľad najobľúbenejších módnych trendov pre černochov, aby ste držali krok s najnovšími trendmi. Tu nájdete najlepšie černošské farby, ktoré tento rok získate!

Vyblednuté účesy pre čiernych mužov

Druhy vyblednutých účesov

Existuje široká škála odtieňov čiernej farby pre mužov, ktoré je možné strihať a upravovať pre rôzne príležitosti alebo okolnosti. Pretože strihy s vysokým a nízkym zúžením pre čiernych mužov sú najžiadanejšími strihmi v holičstve, väčšina čiernych účesov spárovaných s týmito krátkymi stranami vyzerá štýlovo a príťažlivo.

Černosi však stále majú mnoho spôsobov, ako si prispôsobiť strihy a štýly. Od plešatého vyblednutia až po tvar – pozrime sa na príklady týchto sviežich vyblednutých účesov.

Low Fade

Strih s nízkym vyblednutím pre černocha môže byť ideálnym doplnkom pre obchodného profesionála alebo chlapa, ktorý nechce príliš ostrihať vlasy po stranách. Pretože nízke vyblednutie začína tesne nad uchom a krivky okolo vlasovej línie pre jemný vzhľad, je všeobecne považované za najkonzervatívnejší a najtradičnejší druh vyblednutia..

Nízke blednutie pre čierne vlasy funguje dobre, keď je kombinované s krátkym afrom, mohawkom, dredmi, bzučivým strihom, vlnami alebo vysokým topom.

Low Fade + Line Up

High Fade

Vysoký odtieň je ďalšou bežnou možnosťou strihu. S väčším kontrastom na bokoch, vysoké vyblednutie začína v blízkosti temena hlavy a zvýrazňuje úpravu vlasov na vrchu. Podobne čerstvý vysoký vyblednutý účes pre černocha sa perfektne hodí takmer k všetkým druhom vzhľadu, vrátane vysokého topu, afra, dredov, zvratov špongie a vĺn. A pretože sú boky a chrbát skrátené, veľa chlapcov sa rozhodlo pridať vzory alebo chirurgické diely.

High Fade + dlhé kučeravé špongie

Mid Fade

Stredné vyblednutie čiernych vlasov ponúka rovnováhu medzi vysokým a nízkym. Stredne vyblednuté účesy, ktoré začínajú v strede boku hlavy, sú trendové, pretože holiči hladko kombinujú vlasy a zastrihávače. Ak si nie ste istí, ako vysoko alebo nízko rezať, získajte stredné zúženie, aby ste maximalizovali flexibilitu.

Temple Fade + krátke kučery + oholená časť

Taper Fade

Zúžený zostrih vlasov je jedným zo spôsobov, ako si prispôsobiť strih a rozhodnúť sa, či ho chcete zúžiť alebo odstupňovať až po kožu. Zúžený útlm začína dlhšími vlasmi a pomaly prechádza do krátkych vlasov v spodnej časti vlasovej línie. Zúženie je vo všeobecnosti konzervatívnejším strihom pre chlapcov, ktorí nechcú dokončiť holiaci strojček.

High Taper Fade Afro

Černosi majú na výber medzi vysokými, strednými a nízkymi zúženými účesmi, ktoré všetky vyzerajú dobre s množstvom účesov..

Bald Fade

Plešatý účes pre černochov môže ešte viac skrátiť ostrihané strany. Tiež známy ako vyblednutie pokožky, plešaté vyblednutie zmieša boky a späť do pokožky pre bezproblémový, ostrý povrch. Namiesto zúženia z krátkych na kratšie vlasy sú odtiene pokožky čistého strihu a super svieže a ešte viac upozorňujú na krátke alebo dlhé vlasy na vrchu.

Vyblednutie pokožky + krátke kučeravé vlasy navrchu

Rovnako ako zúženie, černosi si môžu vyberať z nízkych, stredných a vysokých účesov s vyblednutím pokožky podľa toho, ako krátke a definované chcú, aby strih vyzeral..

Nízka plešatosť a zostava + dlhé zákruty

Temp Fade

Dočasné vyblednutie je jedným z najkratších, ale najchladnejších strihov pre čierne vlasy. Účes, tiež známy ako chrámový záblesk, začína na vysokej úrovni a blízko okrajov línie vlasov, okolo vašich chrámov. Obvykle sa kombinuje s okrajom nahor, aby sa vytvorili ostré čiary pozdĺž línie vlasov a krku.

Curly Afro Fade

Výhodou, ak požiadate svojho holiča o dočasné vyblednutie, je to, že strih je všestranný. Čiernych mužov možno vidieť, ako dočasne miznú s dredmi, plochým vrchom, deleným vysokým topom, štýlovým výstrihom, afro, kučerami, zákrutami a dokonca aj plnou bradou.

Drop Fade

Drop fade má strih, ktorý sa zakrivuje okolo bokov a chrbta. Tento typ vyblednutia dostal svoje meno, pretože zatiaľ čo ostatné ozdobné prvky zostávajú po celej dĺžke po jednej dĺžke, zrážka s klesaním klesá, keď siaha po chrbte a výstrihu. Konečným výsledkom je dramatický efekt, ktorý dodá vášmu strihu jedinečný šmrnc.

Afro s Low Fade

Najlepšie vybledne pre čiernych mužov

Ak chcete vidieť všetky rôzne typy vyblednutí, ktoré môžete získať, pozrite sa na tieto obrázky, kde nájdete niekoľko klasických a moderných trendov. Od čiernych mužov s kučeravými vlasmi až po zúžené vlasy Afro nájdete všetky tie najlepšie účesy! Tu je náš sprievodca všetkými najlepšími vyblednutými účesmi pre černochov!

Drop Fade Afro

Drop Fade Afro

Tento drop fade afro je spojený so sviežou zostavou a dizajnom malých vlasov. Afro na vrchu je tvorené zákrutami na plienkach pre štýlový vzhľad.

Nízke vyblednutie s kučerami

Nízke vyblednutie s kučerami

Toto nízke plešaté vyblednutie sa vyznačuje tvarom hore a zvlnením na vrchu. Černosi môžu zladiť kučery s dlhými zákrutami plienky alebo rozpustenými kučeravými vlasmi a s množstvom rôznych vyblednutí po stranách, vrátane kvapkania alebo roztrhnutia..

High Bald Fade + Line Up + Faux Hawk

High Fade + Line Up + Faux Hawk

Aj keď to vyzerá podobne ako nárazový vyblednutý mohawk, tento kučeravý top fade má oholené boky, hrubú časť a pevné kučery.

Afro Fade s časťou

Afro Fade s časťou

Účes Afro fade má mnoho variácií. Napríklad čierni muži môžu pestovať malé alebo dlhé afro a vybrať si niekoľko rôznych typov vyblednutia po stranách a chrbte. Tento príklad ukazuje slabý prepad s tvarom hore a kučeravou časťou Afro.

Curly Fade

High Fade + kučeravé vlasy

Tento vysoký odtieň pokožky s kučeravými vlasmi navrchu vyhovuje trendom pre krátke strany a dlhé vlasy pre pánov.

Temple Fade + Mohawk + Cool Beard Design

Temple Fade + Mohawk + Cool Beard Design

Tento perfektne upravený chrámový fade a line up prichádza s plným mohawkom a bradou.

Krátky box účes

Krátky box účes

Jedným z najviac nedocenených strihov pre čiernych mužov je účes typu box fade. S krátkym vysokým topom, nízkym plešatým vyblednutím a hrubou časťou oholenou do strán je tento čierny pánsky účes decentný, ale elegantný.

High Top Fade + časť

High Top Fade + časť

Tento vysoký top fade s časťou je ďalšou verziou klasického účesu. Vyblednutie pokožky skutočne zvýrazňuje krátke vlasy na vrchu.

Fade with Dreads

Krátke Locs + Fade

Toto vyblednutie s dredmi je tesné a upravené. Husté, krátke fúzy dodávajú vzhľadu drsný vzhľad.

Vysoká horná časť + Drop Fade + zostava

Hi-Top + High Bald Drop Fade

Vysoká top fade ponúka sladký retro účes pre černochov. Vyblednuté strany a línia sú ostré, pretože vlasy sa natáčajú okolo hlavy a až po krk.

Nízke vrchné zúženie + časť

Taper Fade + časť

Na obrázku je čistý príklad nízkeho vyblednutia so silnou časťou. Spolu s plnou bradou a bradkou je štýl na mieste.

Afro + dlhé zákruty + slabý pokles + zúženie krku

Krátke zámky + afro + nízke vyblednutie + zúženie krku

Tento sexi strih pre čiernych mužov má toho veľa. Tento strih je moderný a módny, od dlhého afra vyrobeného zo špongiových zvratov až po vyblednutie a zúžený výstrih..

Afro zvraty + slabnutie pokožky + tvarovanie

Afro + Temp Fade

Husté zákruty a slabá koža s tvarom nahor spájajú tento štýl. Pre vyšší kontrast zvážte teplotu alebo vysoké vyblednutie.

High Skin Fade + Long Afro

High Skin Fade + Long Afro

Toto veľké, dlhé Afro upúta pozornosť v každej miestnosti. Husté a plienkové vlasy na vrchu dodávajú potrebný objem, zatiaľ čo oholené boky zameriavajú vaše oči na styling.

High Skin Fade + Buzz Cut + Hair Design

High Skin Fade + Buzz Cut + Hair Design

Buzz cut fade je jedným z najlepších krátkych účesov pre čiernych mužov. Vďaka krátkemu účesu vytesanému do boku a zozadu sa tento veľmi krátky strih dá ľahko získať a udržať. Chlapci, ktorí chcú mať na vrchu väčšiu dĺžku, môžu skúsiť vysokú a pevnú farbu.

Mid Skin Fade + kučeravé kučeravé vlasy

Mid Skin Fade + kučeravé kučeravé vlasy

Čierne vlasy sú často výstredné, čo znamená, že ich strihanie, úprava a úprava môže byť náročná. Táto stredná plešatá farba veľmi skráti strany, aby sa zjednodušil štýl. Husté kučery pôsobia na vrchu natiahnuté, ale ovládateľné pre elegantnejší účes!